Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa pompa wtryskowa nie ciśnie zupy na wtryski .... :gwizdanie:.

Jak nowa może nie ciść :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie ....... ,jutro zawożę ją do Boscha na sprawdzenie i ewentualną wymianę.

Opublikowano
  • Autor

:hi: po szychcie

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

Może w grudniu jeden spot 17 lub 18 grudnia :mysli:

też tak myślałem ale to ostatni weekend przed świętami więc pewnie większość będzie go spędzać na zakupach i nie wiem czy nie lepszy będzie tydzień wcześniej :mysli:

Wiesiek ile dałeś za wymiane odmy :?: bo może u mnie też ona cieknie :mysli:

Opublikowano

I to nówka pompa :?:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 18:48_________________________________________________

:hi: po szychcie

Wiesiek ile dałeś za wymiane odmy :?: bo może u mnie też ona cieknie :mysli:

:hi:

120 nowa odma z ASO i 40 wymiana, ale jak bym wiedział że to ta dziwka to sam bym ją wymienił :wallbash:

Opublikowano

Po regenerqcji ,nie nowa ,na nową mnie nie stać .

Opublikowano

:hi:

Do całej naprawy jeszcze wymiana pompy Ci doszła :shocked: ? Co się ze starą stało?

Opublikowano

:hi:

Do całej naprawy jeszcze wymiana pompy Ci doszła :shocked: ? Co się ze starą stało?

No właśnie :?: aha tam VP44 :wallbash:

Opublikowano

No słynna VP44 :kwasny: .

Opublikowano

Po regenerqcji ,nie nowa ,na nową mnie nie stać .

Arturo i tak jesteś jednym z najgogatszych (i pod względem cierpliwości i wydatków na naprawy) ludzi jakich znam :decayed:

kur ileś Ty tam juz teili powymieniał i przypuszczam że w większości przez tych mechaniorów na których trafiłeś :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

powiem wam że nowy Beetle za***iście się prezentuje na żywo :naughty: a wnętrze - cudo :slina: i ten tył :kox:

6e4c289fbf00a8b0m.jpg

Opublikowano

powiem wam że nowy Beetle za***iście się prezentuje na żywo :naughty: a wnętrze - cudo :slina: i ten tył :kox:

6e4c289fbf00a8b0m.jpg

taki bardziej podobny do starego Garbusa :wink4:

jestem ciekawy jak na żywo wyglada :mysli:

no i oczywiście jak będzie wyglądał na 19 czy 20 na glebie :naughty:

gdzieś Ty już go widział :good::kox: :kox: :kox:

mi osobiście się te stare garbusy mało podobały ale to tylko moje zdanie :rolleyes:

Opublikowano

powiem wam że nowy Beetle za***iście się prezentuje na żywo :naughty: a wnętrze - cudo :slina: i ten tył :kox:

6e4c289fbf00a8b0m.jpg

No to już wiem czym Natalia z córcią będą pomykać po rybolu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

od dziś stoi u mnie pod budową :decayed:

no ja też uważam, że wygląda jak te stare garbusy, a te poprzednie były takie nijakie[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:20_________________________________________________

powiem wam że nowy Beetle za***iście się prezentuje na żywo :naughty: a wnętrze - cudo :slina: i ten tył :kox:

6e4c289fbf00a8b0m.jpg

No to już wiem czym Natalia z córcią będą pomykać po rybolu :gwizdanie:

no za 10 lat to kto wie :gwizdanie:

Opublikowano

no za 10 lat to kto wie :gwizdanie:

Nie bądź taki skromny :cool1:

Opublikowano
  • Autor

narazie udało mi się debet spłacić na koncie, od teraz zaczyna się zarobek :naughty:

Opublikowano

narazie udało mi się debet spłacić na koncie, od teraz zaczyna się zarobek :naughty:

Dobry jesteś :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:40_________________________________________________Spadam narka :hi:

Opublikowano

Tak , a widzisz gdzie to auto stoi :gwizdanie: u jakiegoś blacharza , "tak jakby" poducha wymieniona była , przebieg nie podany ... itd. ... :gwizdanie: kto kupi tą okazję nieźle może się zdziwić za niedługo :kwasny:

Opublikowano

No słynna VP44 :kwasny: .

e tam slynna .......po prostu zwykla 059 130 106C :decayed:

kur ileś Ty tam juz teili powymieniał i przypuszczam że w większości przez tych mechaniorów na których trafiłeś :wallbash:

chiba ja :disgust:

Opublikowano

ale to co pinu nie maja i nie umia pompy zakodowac ? by cisla

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:15_________________________________________________nasz zregenerowaną swoją

czy kupiłeś nową regenerowaną

bo całkiem nowej za 17k pln chyba nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.