Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

imag1287.jpg

Chyba ma zaległości :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________:disgust: nuda

Nic to nie jedzie :polew:

:polew: :polew: :polew:

Nie ma się z czego śmiać niby 200 ps'ów ,niby 400 niutów ,a jeździ jak B5 z akn'em tipem ,Q i padniętą vp .

:polew: :polew: :polew:

jeszcze synek nom se załamie po tym poscie :tongue4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:45_________________________________________________

bry :hi:

znacie jakiś warsztat gzie zrobią mi zbieżność? (dobrze)

miłego

stacja kontroli pojazdów w Radlinie :good:
Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

napisołeś dojechać :decayed: :decayed: do częstochowy chyba :P
Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

nie no to faktycznie sukces :good:

:decayed:

Opublikowano

W zeszlym tygodniu poszly prawie 2 baki :sick3:

Opublikowano

W zeszlym tygodniu poszly prawie 2 baki :sick3:

:gwizdanie:
Opublikowano

W zeszlym tygodniu poszly prawie 2 baki :sick3:

Arturo trzebabyło sprawdzić np na FISie czy Cie kierowca nie oszukał :decayed:

może miał pusto tylko podrezał wskaźnik paliwa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co do geometrii kół polecam Wiesław Polnik tel. 601401072 Radlin. Gość jest diagnostą na stacji kontroli pojazdów Kreg SWD, a u siebie robi tylko zawieszenia i geometrię. Ma za***isty sprzęt do geometrii.

Opublikowano

W zeszlym tygodniu poszly prawie 2 baki :sick3:

:gwizdanie:

nie przesadzaj, póltora baku :decayed:

Opublikowano

Spadam oddać krew. Jedna nocka mniej :gwizdanie: .

Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

Artur ktoś Ci pompę obiecał że masz taki dobry humor :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

Artur ktoś Ci pompę obiecał że masz taki dobry chumor :decayed: :decayed:

Hammer to celowe :naughty:

bo to słowo "kocham" się pisze prze ceha a humor przez samo :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:45_________________________________________________

bry :hi:

znacie jakiś warsztat gzie zrobią mi zbieżność? (dobrze)

miłego

stacja kontroli pojazdów w Radlinie :good:

:good:

Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

Artur ktoś Ci pompę obiecał że masz taki dobry chumor :decayed: :decayed:

Hammer to celowe :naughty:

bo to słowo "kocham" się pisze prze ceha a humor przez samo :gwizdanie:

:decayed:

Jak siemian :facepalm:

Opublikowano

Tyle tylko ,że pali :good: .

Tym razem na zbiorniku udało nam się dojechać :decayed:.

Artur ktoś Ci pompę obiecał że masz taki dobry chumor :decayed: :decayed:

Hammer to celowe :naughty:

bo to słowo "kocham" się pisze prze ceha a humor przez samo :gwizdanie:

:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

śpią :embarrassed:

Opublikowano

Nie :no:

Opublikowano

Nie :no:

spowrotem ? :decayed:
Opublikowano

Dawno w wyrku :decayed: ,siemianowi sie śpieszyło do Panny :wink4:.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 20:00_________________________________________________Ja musze se dychnąć bo on spał w jedną stronę kawał drogi ,a później na miejscu też kimał, a jq na warcie byłem non stop.

Już nie te lata :gwizdanie:.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 20:03_________________________________________________Spadam , :hi:.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.