Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

co chesz zrobić?

chciałbym wymalować na ścianie w pokoju mojej małej jakieś postacie z kreskówek :embarrassed:

nie no zajeiscie :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur jak tam fura :?:

Opublikowano

ABS'Y sprawne? absaz.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM GÓRNIKOM

dołączam się :good:

i ja :hi:

Opublikowano

Artur jak tam fura :?:

nie ogarnęli tego :confused4:

Opublikowano

Artur jak tam fura :?:

nie ogarnęli tego :confused4:

No to co jest, zamiast naprawiać to co raz bardziej psują :wallbash:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM GÓRNIKOM

dołączam się :good:

panowie najlepszego i szczęśliwych szycht

seves Ty te auta co 9msc zmieniosz :P (podpis)

Opublikowano

Artur jak tam fura :?:

nie ogarnęli tego :confused4:

No to co jest, zamiast naprawiać to co raz bardziej psują :wallbash:

nie mają bladego pojęcia o szo chodzi w tym motorku :wallbash: ,zasugerowali rozbieranie dołu silnika i szukanie przyczyny stukania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: poyebało ich :sick3:

Opublikowano

To jeszcze mało ma tych autek ja mam 12 z kolei. :cool1:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:22_________________________________________________

Artur jak tam fura :?:

nie ogarnęli tego :confused4:

No to co jest, zamiast naprawiać to co raz bardziej psują :wallbash:

nie mają bladego pojęcia o szo chodzi w tym motorku :wallbash: ,zasugerowali rozbieranie dołu silnika i szukanie przyczyny stukania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: poyebało ich :sick3:

No ok ale gdzie to stuka, miałeś to sprzedać jak Ci mówiłem. ;(

Opublikowano

Artur jak tam fura :?:

nie ogarnęli tego :confused4:

no ja sie ani nie chciałem pytać żeby lwa nie drażnić ale to już jest masakra ;(

jak chcesz to Cie umówię jakoś z moim kumplem tylko wiesz jak jest im więcej kopało tym większy bajzel :confused4:

kiedyś mu mondeo 2.0diesel z silnikiem w teilach przywieźli i fakt zrobił tylko z miesiąc to trwało :decayed: i się okazało że to co mu przywieźli to nie było z jednego silnika tylko z różnych i niekompatybilnych :wallbash:

seves Ty te auta co 9msc zmieniosz :P (podpis)

nie no coś Ty Krzysiek jo już je taaaki stary :polew:

a poważnie to passat b5FL był wymarzonym autkiem (kupiłem w grudniu 2006 :gwizdanie: ) i mysłołżech że pojeżdza nim z 5lot :naughty: ale dojeździł yno do kwietnia 2008 ;( no a potem poszło lawinowo :decayed: tym bardziej że był avant b7 którym tak w sumie to tylko do roboty jeździłem :gwizdanie:

Opublikowano

Szymek mosz te fotki :?:

Opublikowano

No ok ale gdzie to stuka, miałeś to sprzedać jak Ci mówiłem. ;(

tak było najlepiej zrobić :cool1:

To jeszcze mało ma tych autek ja mam 12 z kolei. :cool1:

:good: :good: :good: :good:

Szymek mosz te fotki :?:

no kurde Wiesiek zadzwonił że posłoł mi linka i że dośle te fotki i ciuuu som czekom i czekom :rolleyes:

Opublikowano

No to czekomy :naughty:

Opublikowano

No to czekomy :naughty:

:decayed:

tymczasem zbiyrom się :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 01:40_________________________________________________

co chesz zrobić?

chciałbym wymalować na ścianie w pokoju mojej małej jakieś postacie z kreskówek :embarrassed:

Ja mam kumpla-tym się zajmuje zawodowo

daj namiary na niego :wink4:

ABS'Y sprawne? absaz.jpg

:polew:

czy z ABS czy bez jak widać droga hamowania jest identyczna :decayed:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:43_________________________________________________no i odemnie również najlepszego dla wszystkich górników :drunk:

Opublikowano

Arek ja takie rysunki sam robiłem, mogę Ci podać mój sposób :rolleyes:

Opublikowano

No ok ale gdzie to stuka, miałeś to sprzedać jak Ci mówiłem. ;(

tak było najlepiej zrobić :cool1:

Tak, każdy mądry po fakcie :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Górniczej Braci :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

No ok ale gdzie to stuka, miałeś to sprzedać jak Ci mówiłem. ;(

tak było najlepiej zrobić :cool1:

Tak, każdy mądry po fakcie :gwizdanie:

no ja przyznaje.. teraz jestem madry a wtedy nie byłem nawet w temacie :tongue4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:24_________________________________________________leca na tryning :rolleyes:

Opublikowano

Tak, każdy mądry po fakcie :gwizdanie:

no ja przyznaje.. teraz jestem madry a wtedy nie byłem nawet w temacie :tongue4:

Ja już mu to dawno gadałem :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.