Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile to kosztowało ,może być pw :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:34_________________________________________________

gadanie :tongue4:

kto tu gada o zmianie na 18" to my wiemy :tongue4:

no nie zmienie na razie na 18 :gwizdanie: ,w piątek założe stabilizatory RS'owe i zobaczę ,czy będzie się lepiej prowadził :gwizdanie: :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artuuuuroooooo masz fure? :kox:

i co? i jak? :kox:

Opublikowano

furka jest ale to nie to ,na razie odpuszczam dalsze grzebanie

Opublikowano

kurde te koła polerowałem jakoś w maju-czerwcu 2008rok także trochę czasu temu :rolleyes:

nie pamiętam ile mnie skasował ale niewiele tylko to po znajomości było..

Opublikowano

muszę grzebnąć zawieszenie z tyłu ,założyć stabilizatory :kox: i w końcu kupić zimówki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:49_________________________________________________wyślij mi do nich kontakt na pw :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:50_________________________________________________no chyba ,że zawieziesz im jeszcze jeden komplet do polerki :decayed::wink4:

Opublikowano

Te pierwsze ściepowani flotu to okres próbny i stawka 10 PLN od tony :evil:

Polerowanego alu się nie lakieruje bo lakier na wypolerowanym słabo trzyma :cool1:

Opublikowano
  • Autor

polerka i klarem

to po co polerować skoro chcesz to przykryć klarem :?:

Opublikowano

na zimę chciałem to zabezpieczyć ale...................podzwonię jutro i popytam czy to wogóle na zimę robić ,czy też odpuścić :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________

Te pierwsze ściepowani flotu to okres próbny i stawka 10 PLN od tony :evil:

:gwizdanie:

przy tej temperaturze i tej cenie franka to minimum 11,20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no dokładnie przed chwilą się z Arturo zgadałem że on chce te fele polerować na zimę :kox:

a to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma :confused4:

Opublikowano

na zimę chciałem to zabezpieczyć ale...................podzwonię jutro i popytam czy to wogóle na zimę robić ,czy też odpuścić :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________

Te pierwsze ściepowani flotu to okres próbny i stawka 10 PLN od tony :evil:

:gwizdanie:

przy tej temperaturze i tej cenie franka to minimum 11,20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jak Ci zimno to jeszcze się za darmo ogrzejesz przy robocie, tylko nir mów że nie jest Ci tak zimno :przebiegly:

Opublikowano

................ na zimę ...............

......... to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma :confused4:

niedobrze :confused4:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Opublikowano

Jak Ci zimno to jeszcze się za darmo ogrzejesz przy robocie, tylko nir mów że nie jest Ci tak zimno :przebiegly:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________

................ na zimę ...............

......... to na pewno tej soli i syfu nie wytrzyma :confused4:

niedobrze :confused4:

no ale wtedy na wiosnę znów zrobisz polerkę :decayed:

Spadam narka :hi:

3m sie Wiesiek :hi:

Opublikowano
  • Autor

Spadam narka :hi:

trzymaj się :hi:

Opublikowano

no ale wtedy na wiosnę znów zrobisz polerkę :decayed:

:gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

zadzwonię jutro i pogadam z nimi :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________spadam ,thx za info , :hi:

Opublikowano

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

Opublikowano

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

:polew: :polew:

Opublikowano

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

póki Twoja ma dobry humor uzgodnij kto będzie fele pucować :P ( uzgodnij znaczy naciągnij :decayed: )

padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu :decayed: i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc :good: i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi :cool1:

dobra tez spadam...dobranoc :hi:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

:polew: :polew:

Daniel no nie ma hehe

trza się wziąść za rezanie żeby koledze zza płotu kroku dotrzymać :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zbieram sie chłopaki :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.