Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biały oklepany :gwizdanie: wiśniowy albo piasek te dwa kolorki mi się widzą w czarnym aucie :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1 chętny do ciepania flotu potrzebny od zaraz :naughty:

weloa ojro na h :naughty: ?

Opublikowano

dobry :hi:

a jo zech dostol od "czerwonego"... 4 pikne fele z a8 8.5Jx18'' za 200PeLeNow :evil: tako dokladni, yno ze razy 4 http://moto.allegro.pl/alu-felgi-audi-a8-4e0601025m-i1954720619.html

wypas :good:

yno nie godej ze Mikołaj chcioł kasa od Ciebie? 2stówy wziął? To chyba był jakiś nieoryginalny :no:

:tongue4:

Opublikowano

1 chętny do ciepania flotu potrzebny od zaraz :naughty:

weloa ojro na h :naughty: ?

skuli mnie nie musisz Wiesiek do kantoru lecieć :gwizdanie:

jak tam roboczo godzina wygląda :naughty:??????? :decayed:

Opublikowano

1 chętny do ciepania flotu potrzebny od zaraz :naughty:

noooooooo doooooobraaaaa juuuuuuuuuuuuż jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rolleyes:

:decayed:

Opublikowano

Felgi zacne, lubie ten wzór :good: to teraz je siknij w jaki piaskowy żółty i będzie :kox:

no wlasnie zastanawiam sietera na jaki kolor :mysli: na mysli mam bialy tera Ty mi piaskowy zarzuciles...hmm... :mysli: i bym mysial cos jeszcze walnac w takim samym kolorze co te fele, aby nie bylo za "nudno" :?:

polerka i klarem :slina::good: ,ja z moimi to samo na wiosnę zrobię :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 19:40_________________________________________________

1 chętny do ciepania flotu potrzebny od zaraz :naughty:

noooooooo doooooobraaaaa juuuuuuuuuuuuż jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rolleyes:

:decayed:

czekaj nie zbijaj nam stawki :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

czekaj nie zbijaj nam stawki :gwizdanie: :decayed:

:decayed:

Opublikowano
:wink4::good:
Opublikowano

Felgi zacne, lubie ten wzór :good: to teraz je siknij w jaki piaskowy żółty i będzie :kox:

no wlasnie zastanawiam sietera na jaki kolor :mysli: na mysli mam bialy tera Ty mi piaskowy zarzuciles...hmm... :mysli: i bym mysial cos jeszcze walnac w takim samym kolorze co te fele, aby nie bylo za "nudno" :?:

polerka i klarem :slina::good: ,ja z moimi to samo na wiosnę zrobię :wink4:

:good: dobry wzór 18' duże pole do popisu :kox:

miałem kiedyś takie 17 polerowane w mojej pierwszej audicy wieczorem i nocą jest koks :naughty:

ale mi się potem znudziły :P i rs4 kupiłem - te które teraz Krolu sprzedaje :tongue4:

5d9d755769b17e63med.jpg

Opublikowano

kto to poleruje w okolicy?[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:02_________________________________________________jest jakiś warsztat co się tym zajmuje +ewentualne prostowanie,?

Opublikowano

Felgi zacne, lubie ten wzór :good: to teraz je siknij w jaki piaskowy żółty i będzie :kox:

no wlasnie zastanawiam sietera na jaki kolor :mysli: na mysli mam bialy tera Ty mi piaskowy zarzuciles...hmm... :mysli: i bym mysial cos jeszcze walnac w takim samym kolorze co te fele, aby nie bylo za "nudno" :?:

polerka i klarem :slina::good: ,ja z moimi to samo na wiosnę zrobię :wink4:

Take to wszyscy mają :tongue4:

Opublikowano

i wyglądają ok przez to

czemu nie malowałeś na różowo swoich ????????????????????????????????

bo ori wygladają zupełnie inaczej :tongue4:

Opublikowano

mi to własnie robił ten Koleś u którego się nie powolaliście z Hammerem na mnie :polew:

no jakiś jego pracownik :wink4:

ale po zimie miałem je do poprawki to je sobie sam spolerowałem tylko już nie wyszło tak pięknie jak odbierałem od niego :no:

polerują też na trasie wodzisław-jastrzębie w wodzisławiu (jak dojeżdzasz do wodzicha to po prawej przed światłami za którymi jest z górki i amadeus :P ) ale są drodzy bo jak mi ceną zapodali to był kosmos ale nie pamiętam już :embarrassed:

Podobno są 2szkoły (rozmawiałem z 2kumplami - szpecami i tak mi to opisali):

1- tak jak pisałeś polerować+klar

2- polerować i zostawić :kox: (tą polecił mi szpec)

obie mają minusy -

1- pod delikatne dziurki dostaje się woda i robią się kalafiory - potem żeby coś z tym zrobić trzeba ściągać klar i od nowa wszystko =nieopłacalne

2- mniej odporne - myć tylko płynem do mycia naczyń itp -myjnie automatycznie środki czyszczące itp powodują że polerka jest z czasem coraz słabsza, do tego tak jak u mnie po zimie- schowałem jeszcze mokre felgi do piwnicy i na wiosnę były takie mikro wżery na nich jakby pleśń przezroczysta :P której nie można było umyć i trzabyło polerować :embarrassed:

generalnie podobno 2opcja lepsza- ja posłuchałem - bo tak czy tak podobno będą do poprawki a przy 2opcji łatwiej i bezproblemowo się to robi :P

oczywiście może jest jeszcze coś o czym nie wiem :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:18_________________________________________________

Biały oklepany :gwizdanie: wiśniowy albo piasek te dwa kolorki mi się widzą w czarnym aucie :kox:

i kto to mówi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i wyglądają ok przez to

czemu nie malowałeś na różowo swoich ????????????????????????????????

bo ori wygladają zupełnie inaczej :tongue4:

Bo róż to Twój kolor :wink4:

Opublikowano

ile to trwało ??

znaczy się polerka :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:23_________________________________________________

i wyglądają ok przez to

czemu nie malowałeś na różowo swoich ????????????????????????????????

bo ori wygladają zupełnie inaczej :tongue4:

Bo róż to Twój kolor :wink4:

no nie gadaj ,ze nie chciałeś tylko z tego powodu :polew:

Opublikowano

Biały oklepany :gwizdanie: wiśniowy albo piasek te dwa kolorki mi się widzą w czarnym aucie :kox:

i kto to mówi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie ten wzór, nie ten typ A4 :cool1:

Opublikowano

gadanie :tongue4:

Opublikowano

Biały oklepany :gwizdanie: wiśniowy albo piasek te dwa kolorki mi się widzą w czarnym aucie :kox:

i kto to mówi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie ten wzór, nie ten typ A4 :cool1:

a to b5 jakimś lepszym typem a4 jest od b7 :decayed:

nie no żartuje po prostu co kto chce to ma ale jakieś nieoklepane po prostu zawsze się rzucają w oczy oryginalność ma też to do siebie że jednemu się spodoba innemu nie :gwizdanie:

Opublikowano

ile to trwało ??

znaczy się polerka :wink4:

jakieś 3czy 4dni :decayed:

ogólnie z ori lakierem podobno jest z tym trochę kłopotu, potem jak już raz jest spolerowana to idzie gładko :tongue4:

a Ty masz 2 komplety kół? bo jak coś takiego to tylko zimą znaczy na wczesną wiosnę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.