Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

:mysli: no właśnie dopiero teraz się przyjrzałem faktycznie coś za wolno się kulają :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________poszukam zaraz filmik omega lotus jak przed pałami uciekają .. film wymiata :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:45_________________________________________________

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak im to nawet 200 nie chce jechać to się nie dziwie że im spierdolił :decayed:

Opublikowano

Jak im to nawet 200 nie chce jechać to się nie dziwie że im spieprzył :decayed:

:decayed:

kiedyś to był szał teraz każde 3.0TDI szybciej odchodzi :naughty:

Opublikowano

Jak im to nawet 200 nie chce jechać to się nie dziwie że im spieprzył :decayed:

:decayed:

kiedyś to był szał teraz każde 3.0TDI szybciej odchodzi :naughty:

Racja :decayed:

Szymek nawet jesteśmy na tym filmiku :cool1:

Opublikowano

no faktycznie... patrząc na lotusa... coś jest nie tak.. ;p ale zobaczcie ze na tamtym filmiku jest więcej szczegółów i to możne powodować taki efekt.. "złudzenia" ale mniejsza z tym :gwizdanie:

Opublikowano

no faktycznie... patrząc na lotusa... coś jest nie tak.. ;p ale zobaczcie ze na tamtym filmiku jest więcej szczegółów i to możne powodować taki efekt.. "złudzenia" ale mniejsza z tym :gwizdanie:

Przy 2 pakach to pasy na jezdni migają jak trza :kox:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:23_________________________________________________Zbieram sie do roboty :kwasny:

Opublikowano

no ja powili tez Nara!

Opublikowano

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

szpec od badań balistycznych :decayed::polew:

Opublikowano

:bry::hi:

Tu macie fajny filmik >>>

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:08_________________________________________________Pany formuje sie jeszcze baterie w nowych telefonach ?

Moja ma nówkę HTC Woldfire S i nie wiem czy to formować czy nie :mysli:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:10_________________________________________________

Dzisiaj wymienili mi kable i świece,ale chyba im się cosik popierdo...o ,bo zaczął chodzic jak ursus a na starym pakiecie śmigał --nawet na tych 5-ciu cylindrach :evil:

Pojebali na pewno kolejność :cool1:

Opublikowano

Nie, nie formatuje się. Od czasu do czasu jest wskazane rozładować tel. do poniżej 20% baterii i naładować bez przerywania do 100%

Opublikowano

Nie, nie formatuje się. Od czasu do czasu jest wskazane rozładować tel. do poniżej 20% baterii i naładować bez przerywania do 100%

Też tak myślałem , HTC jak będzie na full naładowany to będzie ta dioda zielona , TAK ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:21_________________________________________________Dziady ani instrukcji nie dają teraz już do telefonów :kwasny:

Idzie to zassać z neta ?

Opublikowano

Nie, nie formatuje się. Od czasu do czasu jest wskazane rozładować tel. do poniżej 20% baterii i naładować bez przerywania do 100%

Też tak myślałem , HTC jak będzie na full naładowany to będzie ta dioda zielona , TAK ?

TAK.

Co chesz zassać z neta?

Opublikowano

Co chesz zassać z neta?

instrukcję do tego telefonu , ale już zassałem :wink4:

Opublikowano

Co chesz zassać z neta?

instrukcję do tego telefonu , ale już zassałem :wink4:

Do tego tel. nie trzeba instrukcji, obsługa jest bardzo intuicyjna, chyba że nie wiesz jak go naładować :naughty:

Opublikowano

Do tego tel. nie trzeba instrukcji, obsługa jest bardzo intuicyjna, chyba że nie wiesz jak go naładować :naughty:

Duużo rzeczy o nim nie wiem , np. pojawia sie jakaś ikonka jak sie aktualizuje ( łączy z netem ) ?

Opublikowano

Do tego tel. nie trzeba instrukcji, obsługa jest bardzo intuicyjna, chyba że nie wiesz jak go naładować :naughty:

Duużo rzeczy o nim nie wiem , np. pojawia sie jakaś ikonka jak sie aktualizuje ( łączy z netem ) ?

Ja, takie strzałeczki koło kresek sieci.

Opublikowano

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

Badboy jakiś Ty jeszcze jest młody :kox:

kaj w porywach i kaj 200 :decayed: Ty chyba o motorynkach godosz :naughty: hehe żartuja każdy "ścigacz" (nawet 600) i większość turystyków po 250poleci :naughty:

zeby zdupic (w dobrych warunkach) sredniemu motorkowi to musisz miec w normlanym autku 500km :gwizdanie:

sredni 1000 fabrycznie ma ok 180-200km przyspiesza 0-200 w ok.6-7sek 0-300 w jakies 15 :cool1:

a autka to w chooj porezane maja takie wyniki :naughty:

co innego na filmie.. motocyklista wcale nie musi przyspieszac na full :naughty:

a tak realnie to moja biedna zwykła mała 600 i nie jeden kolega wie jak odchodzi :cool1: (300 nie leciałem i niestety tyle nie da rady :polew: ale.. ale.. może w przyszłym roku już będę wiedział jak to jest :kox: )

motor to po prostu inna liga.. inna bajka prawda Wiesiek :kox:

Opublikowano

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

Badboy jakiś Ty jeszcze jest młody :kox:

kaj w porywach i kaj 200 :decayed: Ty chyba o motorynkach godosz :naughty: hehe żartuja każdy "ścigacz" (nawet 600) i większość turystyków po 250poleci :naughty:

zeby zdupic (w dobrych warunkach) sredniemu motorkowi to musisz miec w normlanym autku 500km :gwizdanie:

sredni 1000 fabrycznie ma ok 180-200km przyspiesza 0-200 w ok.6-7sek 0-300 w jakies 15 :cool1:

a autka to w chooj porezane maja takie wyniki :naughty:

co innego na filmie.. motocyklista wcale nie musi przyspieszac na full :naughty:

a tak realnie to moja biedna zwykła mała 600 i nie jeden kolega wie jak odchodzi :cool1: (300 nie leciałem i niestety tyle nie da rady :polew: ale.. ale.. może w przyszłym roku już będę wiedział jak to jest :kox: )

motor to po prostu inna liga.. inna bajka prawda Wiesiek :kox:

może by tak czytać ze zrozumieniem :naughty: ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie, Szymek oglądałeś ten filmik ? to powinieneś się z tym zdaniem zgodzić, czy ja pisze o ogółu? nie o tym konkretnym filmiku którego nazwaliście Fake'iem :wink4: i może tak faktycznie jest :wink4:

jestem młody to fakt, może jeszcze mało widziałem, ale miałem przyjemność bycia pasażerem, kierowcą niejakiego ścigacza marki yamaha R6 oraz widziałem na żywo ścigającego się BMW M3 e36 321ps z Yamahą R1 na obwodnicy w Chałupkach i wtedy rzeczywiście, yamaha delikatnie była przed M3 po wyjściu z zakrętu, a powtarzali to parokrotnie, ale nie o to chodzi, chodziło mi o to że jeśli w tym aucie (Audicy z filmiku) siedziała naprawdę duża ilość koników, o czym sam Szymku piszesz to nie jest niemożliwością aby auto odchodziło,a to że w normalnych warunkach motor to inna bajka to wiadomo przecież, logiczne bo ile autko musi posiadać koni aby dało sobie rady z czymś co ich ma 180 i waży 200kg np.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.