Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kubańczyk co ty wiesz o zabijaniu :gwizdanie:

A tyś się obraził że na spoty nie jeździsz :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kubańczyk co ty wiesz o zabijaniu :gwizdanie:

A tyś się obraził że na spoty nie jeździsz :cool1:

no to wiesiek za niedługo CI będzie kara śmierci grozić :decayed:

a na co żech mioł sie obrazić? nie po prostu jakoś zawsze cos wyskakuje, a jak żech był to musieli my we dwóch z Szymkiem spotować :)

Opublikowano

Kubańczyk co ty wiesz o zabijaniu :gwizdanie:

A tyś się obraził że na spoty nie jeździsz :cool1:

no to wiesiek za niedługo CI będzie kara śmierci grozić :decayed:

a na co żech mioł sie obrazić? nie po prostu jakoś zawsze cos wyskakuje, a jak żech był to musieli my we dwóch z Szymkiem spotować :)

no włąśmy my chyba jesteśmy skazani na spoty we 2 :gwizdanie:

bo jak my jesteśmy to Was nie ma a jak Wy jesteście to nam nie pasuje :rolleyes:

Badboy Ty sie nie obrażej :kox: przeca dla żartu to wyolbrzymiłem, żeby było śmiesznie (kurde jo serio nic do Ciebie ni mom i nie chca się trzaskać :no::decayed: )

ale fakt faktem żeby R1 (nie zajechana i w miarę nowa z dobrym kierowcą i nie grubasem na pokładzie :kox: ) tylko delikatnie odchodziła m3 to musiałbym to zobaczyć bo nie wierze :P co innego jak jest kręta droga wiadomo że wtedy na motorze trzeba delikatnie.. ja mam na myśli prostą drogę gdzie odkręcasz do oporu :kox: oczywiście niemiecką autostradę :slina:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________

_______

zbierom się coś porezać :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Kubańczyk co ty wiesz o zabijaniu :gwizdanie:

A tyś się obraził że na spoty nie jeździsz :cool1:

no to wiesiek za niedługo CI będzie kara śmierci grozić :decayed:

a na co żech mioł sie obrazić? nie po prostu jakoś zawsze cos wyskakuje, a jak żech był to musieli my we dwóch z Szymkiem spotować :)

no włąśmy my chyba jesteśmy skazani na spoty we 2 :gwizdanie:

bo jak my jesteśmy to Was nie ma a jak Wy jesteście to nam nie pasuje :rolleyes:

Badboy Ty sie nie obrażej :kox: przeca dla żartu to wyolbrzymiłem, żeby było śmiesznie (kurde jo serio nic do Ciebie ni mom i nie chca się trzaskać :no::decayed: )

ale fakt faktem żeby R1 (nie zajechana i w miarę nowa z dobrym kierowcą i nie grubasem na pokładzie :kox: ) tylko delikatnie odchodziła m3 to musiałbym to zobaczyć bo nie wierze :P co innego jak jest kręta droga wiadomo że wtedy na motorze trzeba delikatnie.. ja mam na myśli prostą drogę gdzie odkręcasz do oporu :kox: oczywiście niemiecką autostradę :slina:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________

_______

zbierom się coś porezać :gwizdanie:

:naughty:

czy jo sie obrażom :decayed: hehe następny co se tak myśli :decayed:

droga właśnie była lekko kręta, ale żeby zakręty były ostre to nie, a kierowca motorka doświadczony był :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:25_________________________________________________co zaś tam tworzysz :naughty: ?

Opublikowano

Seves ty ze swojej bryki zrobisz RS8 za chwila :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

http://www.sadistic.pl/co-kobiety-chowaja-vt94304.htm

:polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:27_________________________________________________383811_309258425759513_198504090168281_1174811_420438797_n.jpg

:naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:32_________________________________________________382915_309204282431594_198504090168281_1174281_572034206_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

:hi: po szychcie

Panowie jest ktoś jeszcze chętny na klubowy kalendarz 2012 :?: można zrobić zbiorowy zakup[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________dzisiaj w robocie mieliśmy trochę "rozrywki" :>

0588a8fdc0485479m.jpg

kierowca jednego z aut wjeżdzających do hali nie zauważył jednego słupa i przecisł go na wstecznym, dobrze że go zatrzymali bo mogłoby być jeszcze ciekawiej. na dachu są już szyby pomontowane ale wszystkie się ostały w całości

Opublikowano

dzisiaj w robocie mieliśmy trochę "rozrywki" :>

0588a8fdc0485479m.jpg

kierowca jednego z aut wjeżdzających do hali nie zauważył jednego słupa i przecisł go na wstecznym, dobrze że go zatrzymali bo mogłoby być jeszcze ciekawiej. na dachu są już szyby pomontowane ale wszystkie się ostały w całości

no ładnie ciekawe co kolesiowi zarzucili że rozjeba# :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w robocie mieliśmy trochę "rozrywki" :>

0588a8fdc0485479m.jpg

kierowca jednego z aut wjeżdzających do hali nie zauważył jednego słupa i przecisł go na wstecznym, dobrze że go zatrzymali bo mogłoby być jeszcze ciekawiej. na dachu są już szyby pomontowane ale wszystkie się ostały w całości

no ładnie ciekawe co kolesiowi zarzucili że rozjeba# :gwizdanie:

sam jestem ciekaw kto za to beknie, ale pewnie nikt bo tu wszyscy od wszystkiego są ubezpieczeni więc pewnie ubezpieczalnia to zapłaci

Opublikowano

dzisiaj w robocie mieliśmy trochę "rozrywki" :>

0588a8fdc0485479m.jpg

kierowca jednego z aut wjeżdzających do hali nie zauważył jednego słupa i przecisł go na wstecznym, dobrze że go zatrzymali bo mogłoby być jeszcze ciekawiej. na dachu są już szyby pomontowane ale wszystkie się ostały w całości

no ładnie ciekawe co kolesiowi zarzucili że rozjeba# :gwizdanie:

sam jestem ciekaw kto za to beknie, ale pewnie nikt bo tu wszyscy od wszystkiego są ubezpieczeni więc pewnie ubezpieczalnia to zapłaci

w PL miałby pewnie przejeban# :decayed:

Opublikowano

W Polsce też są ubezpieczeni :wink4:

Opublikowano

I to z Rybola jak fajna to bier bo jo kupia synkowi pod choinka :decayed:

Opublikowano

Co to za padaka :cool1:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:25_________________________________________________

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:25_________________________________________________

I to z Rybola jak fajna to bier bo jo kupia synkowi pod choinka :decayed:

Dziś Ci sie promocja skończyła :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś Ci sie promocja skończyła :gwizdanie:

Co ty pijesz że Ci się dzień skończył :gwizdanie:

A film stary

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.