Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:31_________________________________________________

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

Może w grudniu jeden spot 17 lub 18 grudnia :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:34_________________________________________________ja mam propozycje :D jakieś fotki co?

Opublikowano

bry :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:34_________________________________________________ja mam propozycje :D jakieś fotki co?

Jakie fotki :mysli:

Odma wymieniona czekamy na efekty, uszczelka miski nie ruszana. :gwizdanie:

Opublikowano

ze spocika, taka mala galeryjka :D

Opublikowano

ze spocika, taka mala galeryjka :D

Przecież jest :cool1:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:56_________________________________________________

Opublikowano

bez wątpienia z tym ze mnie korci by zrobić coś niecodziennego :naughty:

Opublikowano

dobry :hi:

ze spocika, taka mala galeryjka :D

Przecież jest :cool1:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:56_________________________________________________

ojjjj to był pamiętny spot..

Szkoda że tak rzadko się tak bawimy :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 12:21_________________________________________________Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie :hi:

Opublikowano
:hi: helołłł... :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali :disgust:

Odma wymieniona czekamy na efekty, uszczelka miski nie ruszana. :gwizdanie:

czemu ?? przecież głównie na tym Ci chyba zależało :gwizdanie: ,też masz przeboje z majstrem jak ja ?? :thumbdown:

_________________________________________________

Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie :hi:

to jest .uj nie widziałeś jak przestawił słupek pod Bukowiną :gwizdanie: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

3 lawety go z niego ściągały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to są powody do dumy ,a nie tam plastykowy słupek ,phi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Artur...ten Twoj opis :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:decayed: życie
Opublikowano

Qrczi...uparta ta Twa jednastka napedowa :confused4:

Ty za jakis czas zapomnisz jak sie jezdzi ta by5 :gwizdanie:

Opublikowano

no już stary nie pamiętam jak się biegi zmienia :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:37_________________________________________________

ale jest coś co bym wziął gdyby był luźny grosik w portfelu

:blink::slina:

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-280-km-czarna-perla-i1929204435.html

edit

Opublikowano

_________________________________________________

Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie :hi:

to jest .uj nie widziałeś jak przestawił słupek pod Bukowiną :gwizdanie: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

3 lawety go z niego ściągały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to są powody do dumy ,a nie tam plastykowy słupek ,phi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

o kur_a Arturoo aleś pojechał :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali :disgust:

nie wiem co powiedzieć .. powaga brak słów :( masakra :confused4: i jakby to nie było wiadomo autko autkiem ale Tyś tyle kasy już w nie wsadził że szok ;(

Opublikowano

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali :disgust:

Odma wymieniona czekamy na efekty, uszczelka miski nie ruszana. :gwizdanie:

czemu ?? przecież głównie na tym Ci chyba zależało :gwizdanie: ,też masz przeboje z majstrem jak ja ?? :thumbdown:

Łożesz kurna, spal domy tym mechanikom, zgwałć żony a dzieci oddaj do obozów pracy w Chinach. :kwasny:

Odma była rozwalona i leciało z niej jak ze starej c*py, z uszczelką poczekamy .

Uszczelkę zresztą sprzedali mi ciulatą, tzn nie taką jak trzeba :wallbash:

Opublikowano

Łożesz kurna, spal domy tym mechanikom, zgwałć żony a dzieci oddaj do obozów pracy w Chinach. :kwasny:

roz.ebałeś mnie :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odma była rozwalona i leciało z niej jak ze starej c*py, z uszczelką poczekamy .

:wallbash:

Opublikowano

To co teraz zrobili (zdupili) że nie pali :?:

Opublikowano

Nowa pompa wtryskowa nie ciśnie zupy na wtryski .... :gwizdanie:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.