Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

promocje to tylko w erze :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 22:58_________________________________________________

Arturoo mnie też w przyszłości czeka rozbebeszanie motora :wallbash: Na wszystkich cylindrach ciśnienie po 12 na jednym 5,5 :kwasny:

ja znam mój na pamięć po numerach części prawie

:gwizdanie:

pytaj :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj wymienili mi kable i świece,ale chyba im się cosik popierdo...o ,bo zaczął chodzic jak ursus a na starym pakiecie śmigał --nawet na tych 5-ciu cylindrach :evil:

Opublikowano

no co do majstrów to ja też mam swoje zdanie

Opublikowano

no co do majstrów to ja też mam swoje zdanie

Przejechałem jakieś 5km i zaprowadziłem nazot na warsztat ,rano będą szukać :gwizdanie:
Opublikowano

ja moim znowu tydzień nie jeździłem ,zaś trza będzie kilometry nadganiać :wink4: ,jak go zrobią of korz :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Ja spadam na chatę z dodatkiem piwa i sety po drodze :kox::hi:

:hi: pifo rozumiem ale 100 :sick3:

100 :sick3: ,ale 2x100 i więcej :good::tongue4::evil:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:14_________________________________________________

ja moim znowu tydzień nie jeździłem ,zaś trza będzie kilometry nadganiać :wink4: ,jak go zrobią of korz :gwizdanie: :wink4:

To Ty Masz dzienne minimum? :>
Opublikowano

To Ty Masz dzienne minimum? :>

no :wink4:

Opublikowano

ja też , :hi:

Opublikowano

Co jak co ale wymiana swiec i kabli zlecac warsztatowi to chyba troche naciagacie sprawe :P

Opublikowano

dobri den :hi:

Dzisiaj wymienili mi kable i świece,ale chyba im się cosik popierdo...o ,bo zaczął chodzic jak ursus a na starym pakiecie śmigał --nawet na tych 5-ciu cylindrach :evil:

Cabrio Ty nie masz cewek? :mysli: hmm od kiedy cewki wprowadzili? chyba ze o inne kable chodzi :rolleyes::tongue4:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 07:46_________________________________________________

ja moim znowu tydzień nie jeździłem ,zaś trza będzie kilometry nadganiać :wink4: ,jak go zrobią of korz :gwizdanie: :wink4:

To Ty Masz dzienne minimum? :>

ja miałem kiedyś to samo.. mniej więcej w średniej szkole haha wieki temu :gwizdanie:

założyłem sobie minimum - 100km dziennie w wakacje :kox: i jak padał deszcz albo jakiś wyjazd.. impreza.. to trzeba było potem nadrabiać :polew: :polew: :polew:

oczywiście na kole :rolleyes:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

widziałem kiedys :decayed:

za***iste :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie wiem czemu ale jakoś trudno mi te sytuacje ogarnąć.. dziwi mnie to ze gość na "motorku" nie daje rady..

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 09:16_________________________________________________

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

A dla mnie FAKE

Cos za wolno te słupki mija przy takiej prędkości...

Opublikowano

helołłł :hi:

Opublikowano

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.