Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jak tam do Qfy nędzy piz*ziiii... :blink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: kaj piździ :?:
Opublikowano

Grzesiek nie tylko tam .................,tu też :wink4:.

Opublikowano

ja nie myje dzis recznie mojej bestii :evil: dzis zaszaleje i bede burżujem...pojade na myjnie bezobslugowa :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:hi:

jak tam do Qfy nędzy piz*ziiii... :blink:

+4,5C pokazywało mi w aucie, gdyby nie ten wiatr, to by było fajnie ;)

Opublikowano

:hi:

No i kto idzie do Sękatej :?:

Opublikowano

:hi:

No i kto idzie do Sękatej :?:

jo ni ida na discoteka :polew: z okazji imienin chocioż nie odprawiom boch ni ma gorol :naughty:
Opublikowano

jo ni ida na discoteka :polew: z okazji imienin chocioż nie odprawiom boch ni ma gorol :naughty:

a czy my na dyskoteka idymy :cool1:

Opublikowano

:hi:

No i kto idzie do Sękatej :?:

jo ni ida na discoteka :polew: z okazji imienin chocioż nie odprawiom boch ni ma gorol :naughty:

Bo nie chcesz postawić i tela, normalnie już się nie odzywej :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jak tam do Qfy nędzy piz*ziiii... :blink:

:blink:

ciekawe co byś powiedział gdybyś miał prace taką jak ja :gwizdanie:

:hi:

No i kto idzie do Sękatej :?:

jo ni ida na discoteka :polew: z okazji imienin chocioż nie odprawiom boch ni ma gorol :naughty:

boisz się że będziesz musiał flaszke postawić :cool1:

Opublikowano

:hi:

jak tam do Qfy nędzy piz*ziiii... :blink:

:blink:

ciekawe co byś powiedział gdybyś miał prace taką jak ja :gwizdanie:

:hi:

No i kto idzie do Sękatej :?:

jo ni ida na discoteka :polew: z okazji imienin chocioż nie odprawiom boch ni ma gorol :naughty:

boisz się że będziesz musiał flaszke postawić :cool1:

:gwizdanie: wystarczy jak czekam na wyjazd z dolu, bo od szybu piz*zi. Zreszta w scianie tez nie jest cieplej :disgust:

najpierw sie rozbierasz (spocony), bo zmeczyles sie droga, potem sie znow ubierasz, bo piz*zi jak w kieleckim i jesz sniadanie :gwizdanie: potem zas sie rozbierasz, bo wchodzisz do sciany i zas spocony i robisz nastepnie jak skonczysz i chwile posiedzisz (zgichany i spocony) to zas piz*zi i tak ze 4-5 razy na szychta :gwizdanie: .A potem idziesz pod szyb zas spocony wychodzisz na przekod...przewieje Cie :wallbash: no i to co na poczatku pisalem...

Wiec ja zimy nie trawie :confused4: ,ale jakos zdzierżyc ja trzeba :wink4:

Opublikowano

:gwizdanie: wystarczy jak czekam na wyjazd z dolu, bo od szybu piz*zi. Zreszta w scianie tez nie jest cieplej :disgust:

najpierw sie rozbierasz (spocony), bo zmeczyles sie droga, potem sie znow ubierasz, bo piz*zi jak w kieleckim i jesz sniadanie :gwizdanie: potem zas sie rozbierasz, bo wchodzisz do sciany i zas spocony i robisz nastepnie jak skonczysz i chwile posiedzisz (zgichany i spocony) to zas piz*zi i tak ze 4-5 razy na szychta :gwizdanie: .A potem idziesz pod szyb zas spocony wychodzisz na przekod...przewieje Cie :wallbash: no i to co na poczatku pisalem...

Wiec ja zimy nie trawie :confused4: ,ale jakos zdzierżyc ja trzeba :wink4:

:good:

Opublikowano

no co Robercie. prawde mowie :decayed:

Opublikowano

no co Robercie. prawde mowie :decayed:

prawdę jak najbardziej :good:

Opublikowano

na mnie juz czas... a Wam udanej imprezy zycze :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

no co Robercie. prawde mowie :decayed:

prawdę jak najbardziej :good:

Co Wy tam wiecie o zabijaniu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.