Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po ostatnim spocie byla obraza i rezygnacja ze spotow wiec tam sie za wiele nie ustaliło :P

Może po ale na było gadane :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po ostatnim spocie byla obraza i rezygnacja ze spotow wiec tam sie za wiele nie ustaliło :P

No tak obraza co niektórych była ( a nawet chyba dalej jest ) :decayed:

Opublikowano

Po ostatnim spocie byla obraza i rezygnacja ze spotow wiec tam sie za wiele nie ustaliło :P

No tak obraza co niektórych była ( a nawet chyba dalej jest ) :decayed:

Życie :wink4:

Opublikowano

Życie :wink4:

No tak ... a żyć dalej trzeba :wink4:

Opublikowano

Po ostatnim spocie byla obraza i rezygnacja ze spotow wiec tam sie za wiele nie ustaliło :P

No tak obraza co niektórych była ( a nawet chyba dalej jest ) :decayed:

oj tam oj tam :tongue4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:47_________________________________________________

Życie :wink4:

No tak ... a żyć dalej trzeba :wink4:

własnie :good:
Opublikowano

Co tam, co tam :kox:

Opublikowano

oj tam oj tam :tongue4:

Tyś tam akurat Krzysiek się chybaś nie obraził :mysli::good:

Opublikowano

oj tam oj tam :tongue4:

Tyś tam akurat Krzysiek się chybaś nie obraził :mysli::good:

jo najbardzij bo mi dupsko zmarzło .....

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed::wink4:

Opublikowano

oj tam oj tam :tongue4:

Tyś tam akurat Krzysiek się chybaś nie obraził :mysli::good:

jo najbardzij bo mi dupsko zmarzło .....

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed::wink4:

W SĘKATEJ :?: :cool1:

Opublikowano

W SĘKATEJ :?: :cool1:

Dwa tydnie przed :cool1:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:54_________________________________________________

]jo najbardzij bo mi dupsko zmarzło .....

na drugi roz spodnioki oblycz i bydzie ciepełko :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Robert i jak bryka teraz komp :?:

Lepiej co :gwizdanie:

Opublikowano

Robert i jak bryka teraz komp :?:

Lepiej co :gwizdanie:

100 razy lepij :good:

THX :notworthy:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:59_________________________________________________Yno tak dziwnie sie to wyłącza z tego knefla na pulpicie , coś tam zacznie wyskakiwać ( jakieś komunikaty ) a później się wyłączy

W ogóle gdzie jest w START "wyłącz komputer" :mysli:

Opublikowano

To dobrze :wink4:

Opublikowano

Po ostatnim spocie byla obraza i rezygnacja ze spotow wiec tam sie za wiele nie ustaliło :P

No tak obraza co niektórych była ( a nawet chyba dalej jest ) :decayed:

Jak dobrze pamiętam to FOCHa Arek strzelił a część osób sie wkurzyła na brak organizacji :cool1: Poza tym "kto niechce przyjeżdzać, to nie musi" :gwizdanie:

Opublikowano

... Poza tym "kto niechce przyjeżdzać, to nie musi" :gwizdanie:

Dokładnie :good:

Opublikowano

Yno tak dziwnie sie to wyłącza z tego knefla na pulpicie , coś tam zacznie wyskakiwać ( jakieś komunikaty ) a później się wyłączy

W ogóle gdzie jest w START "wyłącz komputer" :mysli:

Tak ta ikona działa że wyskakuje czarne okno.

Poszukaj naciśnij start i po prawej stronie :naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:03_________________________________________________A to u nas był mus na przyjazd spotowy :cool1:

Opublikowano

Tak ta ikona działa że wyskakuje czarne okno.

Poszukaj naciśnij start i po prawej stronie :naughty:

Uj wi :mysli:

Opublikowano

7057_01.jpg;pv774568c89a0ed21f

Za białym polem gdzie wpisujesz polecenie msconfig, tu w angolu 'shut down'[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:08_________________________________________________A za tym jest strzałeczka i reszta poleceń zamykania :gwizdanie:

Opublikowano

:notworthy:

To te zamknij to normalnie zamyka , nie jakaś hibernacja itp. ? Restart to uruchom ponownie ?

Skąd masz taką fajną tapetę z bojownikiem ? :naughty:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:15_________________________________________________

Ida jeść

nara :hi:

Opublikowano

To nie moja ja jestem w robocie, z neta można pociągnąć co chcesz.

Kliknij prawym guzikiem myszy na pulpicie i wejdź w personalizacja chyba :mysli: i tam można zrobić co chcesz.

Pobadaj go na spokojnie, trochę czasu zajmie Ci przestawienie się na niego ale warto. :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.