Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można tak powiedzieć, był czas że miałem noktowizor i sprzęt wykonany z kevlaru czym mogą się poszczycić tylko bdb elitarne oddziały naszej armii :>

Znajomi się śmiali że jestem lepiej wyposażony niż Polska armia :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można tak powiedzieć, był czas że miałem noktowizor i sprzęt wykonany z kevlaru czym mogą się poszczycić tylko bdb elitarne oddziały naszej armii :>

Znajomi się śmiali że jestem lepiej wyposażony niż Polska armia :polew:

Strach się bać, ale w SJZ to i tak strach być :decayed:

Opublikowano

...sprzęt wykonany z kevlaru czym mogą się poszczycić tylko bdb elitarne oddziały naszej armii :>

Byłem właśnie w takiej jednostce :wink4: ... a dokładniej w 23 SBA [1 BAS SNR - AHS 152mm "DANA" ] - 1 Bateria Artylerii Samobieżnej Sił Natychmiastowego Reagowania - Armatohaubica Samobieżna 152mm "DANA" ( ta bateria była w NATO jak jeszcze w Polsce nie słyszeli o tym pakcie ) :wink4:

Opublikowano

...sprzęt wykonany z kevlaru czym mogą się poszczycić tylko bdb elitarne oddziały naszej armii :>

Byłem właśnie w takiej jednostce :wink4: ... a dokładniej w 23 SBA [1 BAS SNR - AHS 152mm "DANA" ] - 1 Bateria Artylerii Samobieżnej Sił Natychmiastowego Reagowania - Armatohaubica Samobieżna 152mm "DANA" ( ta bateria była w NATO jak jeszcze w Polsce nie słyszeli o tym pakcie ) :wink4:

Bo tyś weteran jest. :naughty:

Opublikowano

...sprzęt wykonany z kevlaru czym mogą się poszczycić tylko bdb elitarne oddziały naszej armii :>

Byłem właśnie w takiej jednostce :wink4: ... a dokładniej w 23 SBA [1 BAS SNR - AHS 152mm "DANA" ] - 1 Bateria Artylerii Samobieżnej Sił Natychmiastowego Reagowania - Armatohaubica Samobieżna 152mm "DANA" ( ta bateria była w NATO jak jeszcze w Polsce nie słyszeli o tym pakcie ) :wink4:

Bo tyś weteran jest. :naughty:

Rambo :decayed:

No niestety ale w SJZ to z bronią chodzę wieczorami :wallbash:

Opublikowano

No niestety ale w SJZ to z bronią chodzę wieczorami :wallbash:

To już tak źle jest :shocked:

Opublikowano

No niestety ale w SJZ to z bronią chodzę wieczorami :wallbash:

No bo trzeba :gwizdanie:

:polew:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:37_________________________________________________

Bo tyś weteran jest. :naughty:

Eee... tam po prostu przeniesiony do rezerwy :wink4:

Opublikowano

No no :gwizdanie:

Opublikowano

Z takiego czegoś też u nas napierdzielali

http://pl.wikipedia.org/wiki/2S7_Pion

http://lmm.ezg.pl/ciezkiedzialosamobieznepion/index.html

Nawet malutkim atomem szło napierdzielać ( a mówią , że w Polszy nie ma :przebiegly::rolleyes::naughty: )

:naughty:

Opublikowano

Nie ma ale było :wink4:

Opublikowano

Goździk , Dana , Pion ( choć ten chyba polową ładunku daje - szło to regulować ) :wink4:

Jak Pion jebnął pełnym ładunkeim to metr do ziemi się wkopał

Opublikowano

Goździk , Dana , Pion ( choć ten chyba polową ładunku daje - szło to regulować ) :wink4:

Jak Pion jebnął pełnym ładunkeim to metr do ziemi się wkopał

No pięknie

Spadam narka :hi:

Opublikowano

Nara

Ja też lecę :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

stare :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Ale jare :polew:

Opublikowano

:hi:

Po nocce

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.