Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No curwa ile razy się mnie będziesz pytać :gwizdanie:

Pytam resztę , Ty to wiem , że nie odpuścisz tego szwedzkiego stołu :cool1::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Najlepszy jest ser z barana :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stykło żebyś cały dzień społ :decayed:

Nie dopiero teraz się spamiętałem :embarrassed:

Browara bym strzelił a nie mam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:24_________________________________________________

Najlepszy jest ser z barana :decayed:

Nooo... i smażonka w niedzielę po piątkowo-sobotnim chlaniu :naughty::kox:

Opublikowano

CB się załatw na wyjazd :gwizdanie:

Na co mi jakieś CBŚ czy CBA , ja mam wszystko legal :gwizdanie:

:decayed::tongue4:

Opublikowano

CB się załatw na wyjazd :gwizdanie:

Na co mi jakieś CBŚ czy CBA , ja mam wszystko legal :gwizdanie:

:decayed::tongue4:

Ja i windows od Wieska z przemytu :decayed:

Robert Twoich krewnych pokazują http://www.sadistic.pl/kompilacja-o-cyganach-vt98189.htm :naughty::decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na razie z tego co wiem to Daniel ( Blant ) się wybiera ... a jak tam nasz zły chłopiec ? Może w tym roku się wybierze :mysli:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:29_________________________________________________Ida :palacz:

Opublikowano

A tak w ogóle to się wam pochwalę :gwizdanie:

379383_2619993533791_1073748426_2685315_2143971576_n.jpg

Jak to je Twój to ja jestem Adolf :cool1:

Opublikowano

A tak w ogóle to się wam pochwalę :gwizdanie:

379383_2619993533791_1073748426_2685315_2143971576_n.jpg

Jak to je Twój to ja jestem Adolf :cool1:

No dobra, mamy :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek mieszkasz gdzieś tam w pobliżu Badboy'a zapytaj go czy jedzie do BT :wink4:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:50_________________________________________________

No dobra, mamy :gwizdanie:

Mojej :cool1:

PS. Ja to zdjęcie zapodałem na neta :naughty:

Opublikowano

Tomek mieszkasz gdzieś tam w pobliżu Badboy'a zapytaj go czy jedzie do BT :wink4:

Będzie na GG to zapytam :wink4:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:50_________________________________________________

No dobra, mamy :gwizdanie:

Mojej :cool1:

PS. Ja to zdjęcie zapodałem na neta :naughty:

Chyba kozy :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba kozy :gwizdanie:

No nie musisz wierzyć :cool1:

W poniedziałek jadę do Magro popytać o nowe autko , ale chyba to będzie VW :embarrassed:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:59_________________________________________________PS. Tomek nie ciulej żeś śmietaną w spray'u spsikał całe auto :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Chyba kozy :gwizdanie:

No nie musisz wierzyć :cool1:

W poniedziałek jadę do Magro popytać o nowe autko , ale chyba to będzie VW :embarrassed:

A widziałeś jak dziś u mnie śniegiem sypło :naughty:

Opublikowano

A widziałeś jak dziś u mnie śniegiem sypło :naughty:

Bita śmietana w spray'u :cool1:

:decayed:

Opublikowano

A widziałeś jak dziś u mnie śniegiem sypło :naughty:

Bita śmietana w spray'u :cool1:

:decayed:

To Tyś u teściowej dziś lizoł i Tobą porobiło :decayed:

Opublikowano

To Tyś u teściowej dziś lizoł i Tobą porobiło :decayed:

Nooo ... ale na Twoje auto :naughty::cool1:

:kox:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:08_________________________________________________Chyba , ze to Laki'ego :mysli:

Opublikowano

Nic ida spać, bo rano trza do szkoły jechać :gwizdanie:

:hi:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:10_________________________________________________

Chyba , ze to Laki'ego :mysli:

Idz sie legnij, bo masz problem sedana od avanta odrozróżnić :gwizdanie:

Opublikowano

Nic ida spać, bo rano trza do szkoły jechać :gwizdanie:

:hi:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:10_________________________________________________

Chyba , ze to Laki'ego :mysli:

Idz sie legnij, bo masz problem sedana od avanta odrozróżnić :gwizdanie:

No jo widza , ze Ty idziesz spać :mysli:

:cool1:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:14_________________________________________________Widzę , że to nie twoje i nie wiem ale chyba to Laki na zdjęciu :mysli:

Opublikowano

Robert, a jakiego auta szukasz?

Pytam, bo mamy ok 70 różnych samochodów VW/Audi/Skoda na sprzedaż

(zastępcze, demo, służbowe itp)

Przebiegi od kilku do kilkudziesięciu tyś km.....

Opublikowano

Robert, a jakiego auta szukasz?

Pytam, bo mamy ok 70 różnych samochodów VW/Audi/Skoda na sprzedaż

(zastępcze, demo, służbowe itp)

Przebiegi od kilku do kilkudziesięciu tyś km.....

Przebieg 0-100 km :cool1:

VW Tuareg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.