Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

postaram się być :D

:mysli:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

postaram się być :D

:co:

Opublikowano
  • Autor

Pany kto reflektuje wyjazd do BT w tym roku ?

W poniedziałek najprawdopodobniej pojawi się lista

ja :no:

Stanley macie tam jakąś Alhambre bądź Sharana, rocznik 2000-2002, ew A6 C5 :?:

Opublikowano

Pany kto reflektuje wyjazd do BT w tym roku ?

W poniedziałek najprawdopodobniej pojawi się lista

ja :no:

Stanley macie tam jakąś Alhambre bądź Sharana, rocznik 2000-2002, ew A6 C5 :?:

seatów nie mamy, sharana nie wiem - popytam

Na pewno widziałem nowego Tourana :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:11_________________________________________________A6 C5 nie ma na bank

To są auta max dwuletnie :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:12_________________________________________________BTW sam się mocno zastanawiałem czy nie zamienić na A6 C5 ( wkurza mnie brak miejsca w A4 :disgust: )

Ale jak podliczyłem koszta utrzymania to narazie odpuściłem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno widziałem nowego Tourana

moja siostra i brat mają Touran'y więc trzeci w rodzinie nam nie potrzebny :>

wkurza mnie brak miejsca w A4

a najbardziej na tylnej kanapie :thumbdown:

BTW sam się mocno zastanawiałem czy nie zamienić na A6 C5

Ale jak podliczyłem koszta utrzymania to narazie odpuściłem :kwasny:

:?:

przecież cena części czy eksploatacja jest na tym samym poziomie cenowym więc ..... :mysli:

Opublikowano

chciałem koniecznie z q, a niestety nie było w A6 C5 AVF + q :thumbdown:

więc w grę wchodził tylko 2,5TDI BAU, a wiadomo, że koszta utrzymania V6 większe

Opublikowano
  • Autor

no z tym silnikiem to masz rację, ale są jeszcze AEB/APU, APZ/ARJ bądź AJK/AZA :naughty:

Opublikowano

no z tym silnikiem to masz rację, ale są jeszcze AEB/APU, APZ/ARJ bądź AJK/AZA :naughty:

szukałem diesla ze względu na spalanie, a np 2.7 to już swoje spali i przydałby się lpg :kox::decayed:

Często w 2.5 tdi byl fajny wypas, a szukałem tylko na konkretnym wypasie :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 11:18_________________________________________________Arek ja bym się wstrzelił w takie cuś

http://moto.allegro.pl/audi-a6-2-4-benzyna-salon-polska-2004-2005-i2035205360.html

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Często w 2.5 tdi byl fajny wypas, a szukałem tylko na konkretnym wypasie :wink4:

:good:

na auto za konkretne pieniądze przyjdzie czas jak spłace hipoteke, a teraz chce auto które przewiezie moją dupe z punktu A do punktu B bez większych kosztów utrzymania :wink4:

Opublikowano

na auto za konkretne pieniądze przyjdzie czas jak spłace hipoteke, a teraz chce auto które przewiezie moją dupe z punktu A do punktu B bez większych kosztów utrzymania :wink4:

Ma się rozumieć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

interesuje się ktoś z was bardziej konsolami do gier niż ja :?: chce kupić Nintendo Wii, warto :?:

Opublikowano

interesuje się ktoś z was bardziej konsolami do gier niż ja :?: chce kupić Nintendo Wii, warto :?:

Masz za dużo czasu :mysli:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 14:48_________________________________________________Klasyfikacja wg. mnie:

1 PlayStation

2 Xbox

3 Nintendo

Opublikowano

Dobry, Arek tylko xbox :> Miałem ps-a i sprzedałem :decayed:

Opublikowano

Klasyfikacja wg. mnie:

1 PlayStation

2 Xbox

3 Nintendo

A wg. mnie Xbox a za nim PS3 :wink4: Nintendo bym odpuścił

Opublikowano
  • Autor

a co tak dobrego jest w Xbox czego nie ma w Nintendo, że zrobiliście taką klasyfikacje :?:

w zeszłym roku pograłem trochę na Kinekcie (gra Kinect Sport), a przez ostatnie dwa tygodnie na Wii (gra Wii Sport) i nie widzę sensu przepłacać 3 razy tyle aby nabyć Xbox'a :mysli:

Opublikowano

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

Opublikowano

:hi:

i jak tam po długim weekendzie :?: :>

bo ja zmęczony zleksza jestem niż wypoczęty :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.