Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiu już pytałem ale nie odpowiedziałeś co to za motorek masz ?

Komar na byndale :cool1:

:decayed:

:bicz3: :bicz3: :bicz3:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam w robocie :naughty:

Szychta "kontaktowa" za mną :naughty:

Myślałem , ze będzie gorzej :wink4: Jakoś dałem rady ale prawie nic w nocy nie spałem ( chyba stres :mysli::kox: )

Tomka nie słuchej mo napięcie przedmiesiączkowe :kox:

Jakbym go słuchał to bym już od dawna w zimie w sandałach chodził :wink4:

Opublikowano

My Twoje napięcie widzieli na plaży (filmik z YT) :decayed

Mosz jeszcze AC na fura :naughty:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:16_________________________________________________

Jak tam w robocie :naughty:

Szychta "kontaktowa" za mną :naughty:

Myślałem , ze będzie gorzej :wink4: Jakoś dałem rady ale prawie nic w nicy nie spałem ( chyba stres :mysli::kox: )

Nie ,ja dzisiaj też nie umiałem spać coś chyba z pogodą w nocy było nie tak :confused4:

Opublikowano

My Twoje napięcie widzieli na plaży (filmik z YT) :decayed

Mosz jeszcze AC na fura :naughty:

Lekko :decayed: Wiesiek ale krowa która dużo muczy, mało mleka daje :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:20_________________________________________________

Tomka nie słuchej mo napięcie przedmiesiączkowe :kox:

Jakbym go słuchał to bym już od dawna w zimie w sandałach chodził :wink4:

Ty ni ale Wiesiek już chodzi :decayed:

Opublikowano

My Twoje napięcie widzieli na plaży (filmik z YT) :decayed

Mosz jeszcze AC na fura :naughty:

Lekko :decayed: Wiesiek ale krowa która dużo muczy, mało mleka daje :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:20_________________________________________________

Tomka nie słuchej mo napięcie przedmiesiączkowe :kox:

Jakbym go słuchał to bym już od dawna w zimie w sandałach chodził :wink4:

Ty ni ale Wiesiek już chodzi :decayed:

Spoko Chester :wink4:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________Ale w sandałach wcale niechodza :naughty:

Opublikowano

Jak tam w robocie :naughty:

Szychta "kontaktowa" za mną :naughty:

Myślałem , ze będzie gorzej :wink4: Jakoś dałem rady ale prawie nic w nicy nie spałem ( chyba stres :mysli::kox: )

Nie ,ja dzisiaj też nie umiałem spać coś chyba z pogodą w nocy było nie tak :confused4:

Wiesiek, okres.. też tak mam :decayed:

Opublikowano

Wiesiek, okres.. też tak mam :decayed:

:no: ani :sexinbed: nie pomogło na spani :naughty:

Opublikowano

Jaki wazeliniarz :decayed: Rozróżniam kicz od sztuki :naughty:

To zmień kierunek studiów :gwizdanie: chyba że faktycznie wazelinkę lubisz :decayed: :decayed:

Oj tak lubie, dlatego wybrałem kierunek "mundurowy" bo dla mundurówek każdy jest taki miły ze aż mdli :sick3:

Opublikowano

Jaki wazeliniarz :decayed: Rozróżniam kicz od sztuki :naughty:

To zmień kierunek studiów :gwizdanie: chyba że faktycznie wazelinkę lubisz :decayed: :decayed:

Oj tak lubie, dlatego wybrałem kierunek "mundurowy" bo dla mundurówek każdy jest taki miły ze aż mdli :sick3:

Lubisz to :naughty:

Opublikowano

Nie ,ja dzisiaj też nie umiałem spać coś chyba z pogodą w nocy było nie tak :confused4:

No chyba tak :kwasny:

Nic się nie wyspałem ( spałem dosłownie od ~ 4:00 do 5:00 )

Idę się zdrzemnąć na chwilkę :wink4:

Opublikowano

Nie ,ja dzisiaj też nie umiałem spać coś chyba z pogodą w nocy było nie tak :confused4:

No chyba tak :kwasny:

Nic się nie wyspałem ( spałem dosłownie od ~ 4:00 do 5:00 )

Idę się zdrzemnąć na chwilkę :wink4:

Lygej :good:

Opublikowano

Oj tak lubie, dlatego wybrałem kierunek "mundurowy" bo dla mundurówek każdy jest taki miły ze aż mdli :sick3:

Lubisz to :naughty:

Sado macho :naughty::kox:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:30_________________________________________________

Lygej :good:

:wink4:

Opublikowano

Robert nie śpij po śmierci się wyśpisz :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiu Cb- miałem podobną tylko CB 500 bordową :decayed:

Opublikowano

Wiesiu Cb- miałem podobną tylko CB 500 bordową :decayed:

Ta jest trochę większa :decayed: no i ładniejsza :slina::przebiegly:

Opublikowano

Rozmiarami jest chyba taka sama. Ale 73KM toż to chyba w ogóle nie jedzie :naughty:

Opublikowano

Rozmiarami jest chyba taka sama. Ale 73KM toż to chyba w ogóle nie jedzie :naughty:

Nooo :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ja jednak odpadam i nie pojadę na BT 2012r ;( :(

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to widzę że nie tylko ja wczoraj miałem nie przespaną noc, wyjątkowo się wierciłem :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.