Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i w tym sens gdzie sie wlasnie zgadza :gwizdanie:

Ni uja ale nie rozumiem :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:21_________________________________________________

No to musisz i Ty jechać :naughty:

:no:

:baseball: :baseball: :baseball:

chodziło mi o to że się właśnie zgadza :wink4::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chodziło mi o to że się właśnie zgadza :wink4::decayed:

Czyli mamona jest , więc w czym problem :mysli: :gwizdanie:

Oczywiście to Twoja sprawa :wink4:

Opublikowano

chodziło mi o to że się właśnie zgadza :wink4::decayed:

Czyli mamona jest , więc w czym problem :mysli: :gwizdanie:

Oczywiście to Twoja sprawa :wink4:

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Opublikowano

No co Ty, Arek się nie zadaje z krętaczami :gwizdanie:

czy mógłbyś już wkońcu skończyć wypowiadać się na mój temat :?: moje życie prywatne i to co lubie, nie lubie, z kim się zadaje czy niezadaje powinno cię h... obchodzić i nie życzę sobie takich głupich tekstów w moim kierunku.

Może i głupie ale prawdziwe. Z palca sobie tych rzaczy nie wyssałem, a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

Opublikowano

Może i głupie ale prawdziwe. Z palca sobie tych rzaczy nie wyssałem, a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

Zaś zaczynosz ta Twoja głupio godka, normalnie się brzydniesz :sick3:

Opublikowano
  • Autor

a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

dziwne bo zauważyłem w twojej wypowiedzi moje imię, a nie wszystkich :cool1:

Opublikowano

Może i głupie ale prawdziwe. Z palca sobie tych rzaczy nie wyssałem, a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

Zaś zaczynosz ta Twoja głupio godka, normalnie się brzydniesz :sick3:

Tomaszu nie daj sie zjebaj ich :!:

:polew:

Opublikowano

Tomaszu nie daj sie zjebaj ich :!:

:baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Tomaszu nie daj sie zjebaj ich :!:

:baseball: :baseball: :baseball:

:tongue4:

:wink4:

Opublikowano

Może i głupie ale prawdziwe. Z palca sobie tych rzaczy nie wyssałem, a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

Zaś zaczynosz ta Twoja głupio godka, normalnie się brzydniesz :sick3:

Luzik Wiesiek :wink4:

a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

dziwne bo zauważyłem w twojej wypowiedzi moje imię, a nie wszystkich :cool1:

A to źle że zwracam się po imieniu.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:33_________________________________________________

Może i głupie ale prawdziwe. Z palca sobie tych rzaczy nie wyssałem, a jak pisze to do wszystki a nie tylko do Ciebie.

Zaś zaczynosz ta Twoja głupio godka, normalnie się brzydniesz :sick3:

Tomaszu nie daj sie zjebaj ich :!:

Nie rób zadymy :decayed:

Opublikowano

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Ja też jeszcze na 100% nie wiem :wink4:

Opublikowano

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Ja też jeszcze na 100% nie wiem :wink4:

nie? myślałem że to pewne bo mowiles cos ze jedziesz jeszcze dzien wczesniej :>

:gwizdanie:

Opublikowano

Chłopy muszymy sie zaś kiedy w końcu razem napić , może wtedy i te różne spięcia miną :mysli::naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:36_________________________________________________

nie? myślałem że to pewne bo mowiles cos ze jedziesz jeszcze dzien wczesniej :>

:gwizdanie:

Ogólnie zastanawiam się jeszcze :wink4:

Opublikowano

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Ja też jeszcze na 100% nie wiem :wink4:

Co wymiękasz :?:

Opublikowano

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Ja też jeszcze na 100% nie wiem :wink4:

A kto mi pomoże właz w audiku otworzyć jak bokiem zaparkuję :decayed:

Opublikowano

Chłopy muszymy sie zaś kiedy w końcu razem napić , może wtedy i te różne spięcia miną :mysli::naughty:

:decayed:

Ooooo... słuchajcie tego pana on ma łeb :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

A kto mi pomoże właz w audiku otworzyć jak bokiem zaparkuję :decayed:

:polew: :polew: :polew::good:

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

Opublikowano

to kiedy pijemy może teraz 14.01 :gwizdanie:

Opublikowano

A kto mi pomoże właz w audiku otworzyć jak bokiem zaparkuję :decayed:

:polew: :polew: :polew::good:

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

niczym katapulta, to mi audik jedzie :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.