Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopy muszymy sie zaś kiedy w końcu razem napić , może wtedy i te różne spięcia miną :mysli::naughty:

Bedzie okazja w BT :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Panowie tak co do spota to może zamówimy stolik w pizzerii Sękata Chata i popijemy tak jak kiedyś co wy na to :?: :cool1:

Opublikowano

a Panowie tak co do spota to może zamówimy stolik w pizzerii Sękata Chata i popijemy tak jak kiedyś co wy na to :?: :cool1:

Jak najbardziej, ale mnie tym razem nie będzie :embarrassed:

Opublikowano

opijemy córeczke od Arka bo chyba nie opiliśmy przynajmniej ja nie opiłem :decayed::kox:

:wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:45_________________________________________________

a Panowie tak co do spota to może zamówimy stolik w pizzerii Sękata Chata i popijemy tak jak kiedyś co wy na to :?: :cool1:

Jak najbardziej, ale mnie tym razem nie będzie :embarrassed:

szkoda :confused4:

Opublikowano

w BT głównym daniem w tym roku będzie >>

Feet - Wodzionka

Gorole nie wiedzą co to jest i jakie to jest dobre :naughty:

Opublikowano

w BT głównym daniem w tym roku będzie >>

Feet - Wodzionka

Gorole nie wiedzą co to jest i jakie to jest dobre :naughty:

Dla nich to jest suplement diety :decayed:

Opublikowano

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

niczym katapulta, to mi audik jedzie :decayed: :decayed:

Podobno koło wajchy z biegów masz taki czerwony knefel "EJECT" :decayed:

Opublikowano

w BT głównym daniem w tym roku będzie >>

Feet - Wodzionka

Gorole nie wiedzą co to jest i jakie to jest dobre :naughty:

Dla nich to jest suplement diety :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

0k ja lece ogladać film więc pomyślcie o tej Sekacie :decayed:

trzymajta sie

:hi:

Opublikowano

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

niczym katapulta, to mi audik jedzie :decayed: :decayed:

Podobno koło wajchy z biegów masz taki czerwony knefel "EJECT" :decayed:

Wpadna do Cia to Ci pokaże jak to działa :naughty::decayed:

Opublikowano

Wpadna do Cia to Ci pokaże jak to działa :naughty::decayed:

Wpadaj , mam wkurwy pola na około to będziesz miał gdzie wylądować po katapultowaniu :naughty::decayed:

:polew:

Opublikowano

Spadam do chaty narka jajcarze :kox::hi:

Opublikowano

Spadam do chaty narka jajcarze :kox::hi:

nara :hi:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:54_________________________________________________Ja też na chwilę spadam :hi:

Opublikowano

Wpadna do Cia to Ci pokaże jak to działa :naughty::decayed:

Wpadaj , mam wkurwy pola na około to będziesz miał gdzie wylądować po katapultowaniu :naughty::decayed:

:polew:

Ale Ty pierwszy, bo trzeba sprawdzić czy się spadochron otworzy :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a powiedz mi jak to teraz jest na JSW coś była gadka że macie 6 dni pracować ,jest to prawda :?:

A coś tam te dziady kombinują jak nas pozbawić kasy i wolnego czasu....skurwiele :wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

Wolnego czasu, w soboty jest więcej na kopalni pracowników niż w dzień roboczy... Walczyli o wolne soboty a teraz tylko liczy się kasa... :wallbash:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

Kto tu marudzi to my wszyscy dobrze wiemy :gwizdanie:

Opublikowano

Idę spać

Narta :hi:

Opublikowano
  • Autor

Idę spać

Narta :hi:

:hi:

ja też spadam.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.