Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Ja też jeszcze na 100% nie wiem :wink4:

A kto mi pomoże właz w audiku otworzyć jak bokiem zaparkuję :decayed:

zadzwonisz jak co :decayed::wink4:

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

niczym katapulta, to mi audik jedzie :decayed: :decayed:

Podobno koło wajchy z biegów masz taki czerwony knefel "EJECT" :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:44_________________________________________________

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: heloł
Opublikowano

:hi:

Nie ma ktoś jakiegoś znajomego co sprzedaje jakiego zadbanego passata b5/b5fl w sedanie 1.9tdi lub golfa mk4 / Bore , w ostateczności audi a4 b5 1.9tdi najlepiej silniki 110KM. Potrzebuje coś do roboty, bo mam teraz 25-30km w jedna stronę... Bo mam nóż na gardle i potrzeba mi na już takiego samochodu :mysli: A wiadomo jak się kupuje na allegro takie samochody w 90% to handlarzowe rozbitki :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Wolnego czasu, w soboty jest więcej na kopalni pracowników niż w dzień roboczy... Walczyli o wolne soboty a teraz tylko liczy się kasa... :wallbash

Bo bez sobót zarobił bym tyle co układając kostkę brukową u prywaciarza :wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

Kto tu marudzi to my wszyscy dobrze wiemy :gwizdanie:

No wiemy wiemy :gwizdanie:

:hi:

Nie ma ktoś jakiegoś znajomego co sprzedaje jakiego zadbanego passata b5/b5fl w sedanie 1.9tdi lub golfa mk4 / Bore , w ostateczności audi a4 b5 1.9tdi najlepiej silniki 110KM. Potrzebuje coś do roboty, bo mam teraz 25-30km w jedna stronę... Bo mam nóż na gardle i potrzeba mi na już takiego samochodu :mysli: A wiadomo jak się kupuje na allegro takie samochody w 90% to handlarzowe rozbitki :gwizdanie:

Wiem że Arek chciał sprzedać swoją niunię, jak dobrze zapłacisz to i swoją oddam. :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wiesiu tylko sedan :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kuna znajomy sprzedaje (bądź już sprzedał) Passata B5 fl w sedanie, czarny, 1.9 TDi ale.......... auto jeździ na gwincie i ma koła 18" :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Prezes i jak ,marnujesz czas na Xboxie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze go nawet nie rozpakowałem :decayed:

Opublikowano

jeszcze go nawet nie rozpakowałem :decayed:

No nie ja bym nie wytrzymał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jutro jak wrócę do Polski to może znajdę czas na jedną partyjkę :>

Opublikowano

jutro jak wrócę do Polski to może znajdę czas na jedną partyjkę :>

No myślę :decayed:

Opublikowano

a jednak xbox dobry wybór.

a wiele bedzie chcial za tego paska? wiesz potrzebuje fure do pracy a nie na pokazy... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem ile za niego chce ale do pracy to auto nie bardzo bo środek ma kremowy

Opublikowano

ee tam to nie problem bez gwinta i 18-stki chetnie bym lyknoł :decayed: jezeli jest faktycznie dobry i ma jakas przyzwoita cene. Masz jakieś zdjęcia?

Opublikowano

Spadam narka :hi:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________Ja pier**lę co się dzieje :shocked:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.