Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to online bedziecie

poki co nie planuje live'a przedluzac wiec jest tylko msc a to moze byc za malo zeby jakies gry zorganizowac fajne :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to online bedziecie

poki co nie planuje live'a przedluzac wiec jest tylko msc a to moze byc za malo zeby jakies gry zorganizowac fajne :)

A za online trza płacić :?:

Opublikowano

No to online bedziecie

poki co nie planuje live'a przedluzac wiec jest tylko msc a to moze byc za malo zeby jakies gry zorganizowac fajne :)

A za online trza płacić :?:

w xbox wszystko jest płatne :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:03_________________________________________________

:hi:

Xbox kupiony :decayed:

:good: :good: tez kupilem pare dni temu.

No to online bedziecie :wink4:

No co Ty, Arek się nie zadaje z krętaczami :gwizdanie:

Opublikowano

No co Ty, Arek się nie zadaje z krętaczami :gwizdanie:

A Tobie co zaś jest :mysli:

Opublikowano

I jak tam Daniel się pracuje na grubie :decayed:

a Wieśku powiem ci że za***iście bez porównania z firmą poprostu "niebo a ziemia" :decayed:

Opublikowano

I jak tam Daniel się pracuje na grubie :decayed:

a Wieśku powiem ci że za***iście bez porównania z firmą poprostu "niebo a ziemia" :decayed:

No to OK :good:

Opublikowano

I jak tam Daniel się pracuje na grubie :decayed:

a Wieśku powiem ci że za***iście bez porównania z firmą poprostu "niebo a ziemia" :decayed:

No to OK :good:

a powiedz mi jak to teraz jest na JSW coś była gadka że macie 6 dni pracować ,jest to prawda :?:

Opublikowano
  • Autor

A po uja mu BR , filmy drogie , ściąganie wieczne itp. wystarczy DVD ( HD ) przez HDMI i też będzie gites

:good:

No co Ty, Arek się nie zadaje z krętaczami :gwizdanie:

czy mógłbyś już wkońcu skończyć wypowiadać się na mój temat :?: moje życie prywatne i to co lubie, nie lubie, z kim się zadaje czy niezadaje powinno cię h... obchodzić i nie życzę sobie takich głupich tekstów w moim kierunku.

Opublikowano

czy mógłbyś już wkońcu skończyć wypowiadać się na mój temat :?: moje życie prywatne i to co lubie, nie lubie, z kim się zadaje czy niezadaje powinno cię nie obchodzić i nie życzę sobie takich głupich tekstów.

Arku spokojnie :)

Opublikowano

Daniel a na jakim oddziele robisz ? Przygotówki ?

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

ja odpadam a tak chciałem pojechać ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

czy mógłbyś już wkońcu skończyć wypowiadać się na mój temat :?: moje życie prywatne i to co lubie, nie lubie, z kim się zadaje czy niezadaje powinno cię nie obchodzić i nie życzę sobie takich głupich tekstów.

Arku spokojnie :)

przecież napisałem to bardzo spokojnie :blink:

Opublikowano

Daniel a na jakim oddziele robisz ? Przygotówki ?

Zabudowy "GZL-2" :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

ja odpadam a tak chciałem pojechać ;( ;( ;( ;(

Teraz grubą kasę zarabiasz i jeszcze żałujesz :gwizdanie: :cool1:

:decayed:

Opublikowano

a powiedz mi jak to teraz jest na JSW coś była gadka że macie 6 dni pracować ,jest to prawda :?:

A coś tam te dziady kombinują jak nas pozbawić kasy i wolnego czasu....skurwiele :wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

Opublikowano

Daniel a na jakim oddziele robisz ? Przygotówki ?

Zabudowy "GZL-2" :naughty: :naughty:

No to :good:

PS. Tym bardziej kasiora powinna pasować :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:17_________________________________________________

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

No to musisz i Ty jechać :naughty:

Opublikowano

Daniel a na jakim oddziele robisz ? Przygotówki ?

Zabudowy "GZL-2" :naughty: :naughty:

No to :good:

PS. Tym bardziej kasiora powinna pasować :naughty:

i w tym sens gdzie sie wlasnie zgadza :gwizdanie:

Opublikowano

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

No to musisz i Ty jechać :naughty:

:no:

Opublikowano

i w tym sens gdzie sie wlasnie zgadza :gwizdanie:

Ni uja ale nie rozumiem :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:21_________________________________________________

No to musisz i Ty jechać :naughty:

:no:

:baseball: :baseball: :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.