Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kurde co wy to za badziewie podsyłacie :decayed:

Jedyny słuszny filmik Wiesiek podesłał :naughty:

Opublikowano

:hi:

Kurde co wy to za badziewie podsyłacie :decayed:

Jedyny słuszny filmik Wiesiek podesłał :naughty:

Bo Oni się nie znają na sztuce ,tylko kicze oglądają. :evil:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:12_________________________________________________Spadam do roboty :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Dziś trafia na ogólny wątek zlotu Ogólnopolskiego w Bukowinie - pilnować i się zapisywać synki :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Kurde co wy to za badziewie podsyłacie :decayed:

Jedyny słuszny filmik Wiesiek podesłał :naughty:

Wazeliniarz z Ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jaki wazeliniarz :decayed: Rozróżniam kicz od sztuki :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Kurde co wy to za badziewie podsyłacie :decayed:

Jedyny słuszny filmik Wiesiek podesłał :naughty:

Wazeliniarz z Ciebie :polew: :polew: :polew:

Zaś Ci żal co :tongue4:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:01_________________________________________________

Jaki wazeliniarz :decayed: Rozróżniam kicz od sztuki :naughty:

Tak trzymaj :good:

Opublikowano

:bry::hi:

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już to kiedyś testowaliśmy :decayed: :decayed: :decayed: AM nie zdała egzaminu :thumbdown:

Nie "testowałeś" wtedy AM tylko jakieś zjebane "Mapy Google" :cool1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:07_________________________________________________

:hi:

Dziś trafia na ogólny wątek zlotu Ogólnopolskiego w Bukowinie - pilnować i się zapisywać synki :naughty:

:gwizdanie:

I co nikt więcej się od nas nie wybiera ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0

Opublikowano

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już to kiedyś testowaliśmy :decayed: :decayed: :decayed: AM nie zdała egzaminu :thumbdown:

Nie "testowałeś" wtedy AM tylko jakieś zjebane "Mapy Google" :cool1:

A Ciebie coś boli że się musisz tak wyrażać :cool1:

Opublikowano

:bry::hi:

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już to kiedyś testowaliśmy :decayed: :decayed: :decayed: AM nie zdała egzaminu :thumbdown:

Nie "testowałeś" wtedy AM tylko jakieś zjebane "Mapy Google" :cool1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 17:07_________________________________________________

:hi:

Dziś trafia na ogólny wątek zlotu Ogólnopolskiego w Bukowinie - pilnować i się zapisywać synki :naughty:

:gwizdanie:

I co nikt więcej się od nas nie wybiera ?

Ad1 Nie słuchej go :naughty:

Ad2 Jo :no:

Opublikowano

Wiesiu już pytałem ale nie odpowiedziałeś co to za motorek masz ?

Opublikowano

A Ciebie coś boli że się musisz tak wyrażać :cool1:

Jak ? :mysli:

Opublikowano

Jaki wazeliniarz :decayed: Rozróżniam kicz od sztuki :naughty:

To zmień kierunek studiów :gwizdanie: chyba że faktycznie wazelinkę lubisz :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wiesiu już pytałem ale nie odpowiedziałeś co to za motorek masz ?

Komar na byndale :cool1:

:decayed:

Opublikowano

A Ciebie coś boli że się musisz tak wyrażać :cool1:

Jak ? :mysli:

Trochę kultury. A żarty, żartami...

Opublikowano

Wiesiu już pytałem ale nie odpowiedziałeś co to za motorek masz ?

Nie doczytałem sorki :embarrassed: Honda Seven Fifty :przebiegly:

A Ciebie coś boli że się musisz tak wyrażać :cool1:

Jak ? :mysli:

Jak tam w robocie :naughty:

Tomka nie słuchej mo napięcie przedmiesiączkowe :kox:

Opublikowano

A Ciebie coś boli że się musisz tak wyrażać :cool1:

Jak ? :mysli:

Jak tam w robocie :naughty:

Tomka nie słuchej mo napięcie przedmiesiączkowe :kox:

My Twoje napięcie widzieli na plaży (filmik z YT) :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.