Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

Moja jest od dawna gorzej z Twoją :cool1:

:>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:01_________________________________________________

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

:good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

Moja jest od dawna gorzej z Twoją :cool1:

:>

Czyli AM jest gufno warta, mapy google i Audi już od 1945r. pokazują moja ulica i dom :decayed: :decayed:

Opublikowano

a co tak dobrego jest w Xbox czego nie ma w Nintendo, że zrobiliście taką klasyfikacje :?:

w zeszłym roku pograłem trochę na Kinekcie (gra Kinect Sport), a przez ostatnie dwa tygodnie na Wii (gra Wii Sport) i nie widzę sensu przepłacać 3 razy tyle aby nabyć Xbox'a :mysli:

Kinect i woi nie ma co porównywać bo to jak byśmy porównywali śmietnik do promu kosmicznego :) Zobacz ile gier jest na wii a ile na kinecta, po za tym przy kinect nie potrzebujesz kontrolerów mogą grać nawet 4 osoby na raz. No i już wychodzą gry typu forza 4 na kinecta (jest masa różnych świetnych tytułów). A na wii co masz jakieś gry robione na paincie za przeproszeniem

Opublikowano

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

Moja jest od dawna gorzej z Twoją :cool1:

:>

Czyli AM jest gufno warta, mapy google i Audi już od 1945r. pokazują moja ulica i dom :decayed: :decayed:

Eee niemożliwe, nawet na geografii uczyli że taka miejscowość nie istnieje :tongue4:

Opublikowano

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

Moja jest od dawna gorzej z Twoją :cool1:

:>

Czyli AM jest gufno warta, mapy google i Audi już od 1945r. pokazują moja ulica i dom :decayed: :decayed:

Eee nie możliwe, nawet na geografii uczyli że taka miejscowość nie istnieje :tongue4:

Mówisz o tym gdzie Robert mieszka... :mysli: całkiem możliwe :decayed:

Opublikowano

Mówisz o tym gdzie Robert mieszka... :mysli: całkiem możliwe :decayed

:no:

:tongue4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:37_________________________________________________Kupiłem se nową myjkę do motora :gwizdanie:

Opublikowano

Robert jest nowa AM 6.10 :wink4:

Nie rób Robertowi nadziei że tym razem na AM będzie ulica z jego domem :decayed::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już to kiedyś testowaliśmy :decayed: :decayed: :decayed: AM nie zdała egzaminu :thumbdown:

Opublikowano

Wiesiu jak kupie motocykl to chętnie użyczę :naughty::decayed:

Opublikowano

jak je Basia znajdzie w garażu to nie chciał bym być w skórze Wieśka :evil::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Na pewno dobrze schowane :decayed::naughty:

Opublikowano

przed kobietą nic się nie ukryje :no::wink4:

Opublikowano

Kupiłem se nową myjkę do motora :gwizdanie:

Ale to jest myjka do Kawasaki a nie do Hondy :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to się .ebnął przy wyborze Wiesiek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:58_________________________________________________może da radę podmienić jeszcze :gwizdanie:

:wink4::decayed:

Opublikowano

Ale to jest myjka do Kawasaki a nie do Hondy :decayed:

Czepiosz sie :gwizdanie: pożyczyłech kumplowi

Opublikowano

Ale to jest myjka do Kawasaki a nie do Hondy :decayed:

Czepiosz sie :gwizdanie: pożyczyłech kumplowi

Wiesiek ktoś Cię nagrał na wakacjach w Bułgarii :decayed:

Opublikowano

Ale to jest myjka do Kawasaki a nie do Hondy :decayed:

Czepiosz sie :gwizdanie: pożyczyłech kumplowi

Wiesiek ktoś Cię nagrał na wakacjach w Bułgarii :decayed:

:facepalm:
Opublikowano

Ale to jest myjka do Kawasaki a nie do Hondy :decayed:

Czepiosz sie :gwizdanie: pożyczyłech kumplowi

Wiesiek ktoś Cię nagrał na wakacjach w Bułgarii :decayed:

:decayed:

Opublikowano

to jest dobre :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.