Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ja jednak odpadam i nie pojadę na BT 2012r ;( :(

why?

źle z kasa wyjdę myślałem że bedzie lepiej ale jednak lipa wyjdzie :wallbash: trudno za rok też bedzie BT :):wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja jednak odpadam i nie pojadę na BT 2012r ;( :(

why?

źle z kasa wyjdę myślałem że bedzie lepiej ale jednak lipa wyjdzie :wallbash: trudno za rok też bedzie BT :):wink4:

szkoda :confused4:

Opublikowano

:hi:

Ja jednak odpadam i nie pojadę na BT 2012r ;( :(

why?

źle z kasa wyjdę myślałem że bedzie lepiej ale jednak lipa wyjdzie :wallbash: trudno za rok też bedzie BT :):wink4:

szkoda :confused4:

No, bo miałem taka nadzieje że pojade :rolleyes:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:53_________________________________________________bym ci Tomaszu cały czas na ogonie siedział podczas jazdy do BT :decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Ja jednak odpadam i nie pojadę na BT 2012r ;( :(

why?

źle z kasa wyjdę myślałem że bedzie lepiej ale jednak lipa wyjdzie :wallbash: trudno za rok też bedzie BT :):wink4:

szkoda :confused4:

No, bo miałem taka nadzieje że pojade :rolleyes:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:53_________________________________________________bym ci Tomaszu cały czas na ogonie siedział podczas jazdy do BT :decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Marzyciel :decayed: muszę Kasi melisy zaparzyć przed wyjazdem do BT :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja jednak odpadam i nie pojadę na BT 2012r ;( :(

why?

źle z kasa wyjdę myślałem że bedzie lepiej ale jednak lipa wyjdzie :wallbash: trudno za rok też bedzie BT :):wink4:

szkoda :confused4:

No, bo miałem taka nadzieje że pojade :rolleyes:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:53_________________________________________________bym ci Tomaszu cały czas na ogonie siedział podczas jazdy do BT :decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Marzyciel :decayed: muszę Kasi melisy zaparzyć przed wyjazdem do BT :naughty::decayed:

oj w tym to masz racje albo daj jej tabletki nasenne i niech śpi całą droge :decayed::wink4:

Opublikowano

Wiesz blant, znam tylko jednego szaleńca co mi dotrzyma kroku na drodze :decayed: i w tym roku raczej też się nie wybiera do BT :(

Opublikowano

Wiesz blant, znam tylko jednego szaleńca co mi dotrzyma kroku na drodze :decayed: i w tym roku raczej też się nie wybiera do BT :(

Oj Dobrze wiem o kogo ci chodzi :>

:tongue4:

Opublikowano

OOoo zły chłopak tu jest :naughty:

Opublikowano

OOoo zły chłopak tu jest :naughty:

stynskniłś się :naughty:

:hi:

Opublikowano

OOoo zły chłopak tu jest :naughty:

stynskniłś się :naughty:

:hi:

:hi:

Mowa, z rok już Cię nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

OOoo zły chłopak tu jest :naughty:

stynskniłś się :naughty:

:hi:

Robert się pytał czy do BT jedziesz?

Opublikowano

Pytanko, nie ma ktoś jakiś znajomości w sklepie z suplementami albo zniżek? albo jakieś próbki wyczaić :evil:

Opublikowano

Pytanko, nie ma ktoś jakiś znajomości w sklepie z suplementami albo zniżek? albo jakieś próbki wyczaić :evil:

Suplement na odchudzanie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pytanko, nie ma ktoś jakiś znajomości w sklepie z suplementami albo zniżek? albo jakieś próbki wyczaić :evil:

Suplement na odchudzanie :kox:

chyba tak, suplement diety się to nazywa :decayed:

Opublikowano

Spadam do chaty narka :hi:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 20:44_________________________________________________Jo już w doma a Oni śpią :gwizdanie:

Opublikowano

bym ci Tomaszu cały czas na ogonie siedział podczas jazdy do BT :decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

ja ja ja :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 04:12_________________________________________________

Wiesz blant, znam tylko jednego szaleńca co mi dotrzyma kroku na drodze :decayed: i w tym roku raczej też się nie wybiera do BT :(

siemian nie jedzie :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

o w mordę ale się porobiło ...................

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 04:15_________________________________________________

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.