Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Xbox kupiony :decayed:

No to teraz DRL wcale nie założysz, a tak prywatnie po co Ci to :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Xbox kupiony :decayed:

No to teraz DRL wcale nie założysz, a tak prywatnie po co Ci to :?:

Żeby przyszpanować na wsi :naughty::decayed:

Opublikowano

Żeby przyszpanować na wsi :naughty::decayed:

Choć raz coś normalnego napisz :tongue4:

Opublikowano

Żeby przyszpanować na wsi :naughty::decayed:

Choć raz coś normalnego napisz :tongue4:

Coś normalnego :mysli: "Wiesiek to fajny chłop" :decayed:

Opublikowano

Coś normalnego :mysli: "Wiesiek to fajny chłop" :decayed:

NORMALNEGO :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Coś normalnego :mysli: "Wiesiek to fajny chłop" :decayed:

NORMALNEGO :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Honda nie jedzie :decayed:

Opublikowano

Coś normalnego :mysli: "Wiesiek to fajny chłop" :decayed:

NORMALNEGO :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Honda nie jedzie :decayed:

Nie bo stoi w gospodarczym :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:41_________________________________________________No i już Arka nie ma, rypie na Xboxie i tak już zostanie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

No to teraz DRL wcale nie założysz

przecież już od dawna mam założone :mysli:

a tak prywatnie po co Ci to :?:

żeby sobie pograć :mysli:

Żeby przyszpanować na wsi :naughty::decayed:

:facepalm:

Opublikowano

No to teraz DRL wcale nie założysz

przecież już od dawna mam założone :mysli:

a tak prywatnie po co Ci to :?:

żeby sobie pograć :mysli:

Ojciec nie ma założonych i szybko Ci się znudzi granie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak się znudzi granie to xbox będzie służył jako dvd :>

Opublikowano

jak się znudzi granie to xbox będzie służył jako dvd :>

Jak byś kupił PS3 to byś miał BlueRay :gwizdanie:

My z synkiem sprzedaliśmy PS3 po 3 miesiącach, z czego 1/5 toś my grali w najlepszą grę GoW. :evil:

Opublikowano
Opublikowano

Widza i słysza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak byś kupił PS3 to byś miał BlueRay :gwizdanie:

nie potrzebuje tego

Opublikowano

:hi:

Xbox kupiony :decayed:

:good: :good: tez kupilem pare dni temu.

Opublikowano

:hi:

Xbox kupiony :decayed:

:good: :good: tez kupilem pare dni temu.

No to online bedziecie :wink4:

Opublikowano

Zaś drzymiesz :decayed:

W sklepie byłem :wink4:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:51_________________________________________________

żeby sobie pograć :mysli:

... szybko Ci się znudzi granie :cool1:

Gorzej jak Arka wciągnie granie :gwizdanie: :naughty:

Jak co to mogę w FIFA pograć :naughty:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________

Jak byś kupił PS3 to byś miał BlueRay :gwizdanie:

A po uja mu BR , filmy drogie , ściąganie wieczne itp. wystarczy DVD ( HD ) przez HDMI i też będzie gites :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.