Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie dzisiaj mnie wmurowało w sklepie. Byłem tapety sobie kupić i zamówić do mieszkania. I spodobała mi się jedna tapeta chyba z materiału więc ja grzecznie zapytałem Pani ile kosztuje ta tapeta - odpowiedz "600zł". to ja na to za ile metrów. A ona za rolke - z której zrobi pan jakieś 3 paski :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakość kosztuje, dla jednych są rolki po 16 dla innych po 60 a jeszcze innych po 600 zł, i tu widać właśnie od jakich pieniędzy zaczynają się ludzi i gdzie kończy się szara masa. :wallbash:

Opublikowano

wiesiu rolek po 16 nie widziałem. najtańsze chyba 29zł. a średnia cena to 50-60zł za rolke... chociaż to i tak taniej wychodzi niż gładź i farba

10zł to kosztowała tapeta do malowania za 1m2

Opublikowano

W Bornem Sulinowie ruskie gazetami tapetowali. :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________Spadam dychnąć :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Wszystkim, pospane po nocce

Opublikowano

:hi:

Wszystkim, pospane po nocce

stowej i śnieg odgarniaj :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Wszystkim, pospane po nocce

stowej i śnieg odgarniaj :gwizdanie:

Straszy Cie ,jaki śnieg :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:52_________________________________________________Ja pier**le czy Wy wszyscy remont macie :?:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 18:01_________________________________________________Ida i nie przida :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jak tam zdrówko panowie :?:

Andy, Cabriofan a wy gdzie przebywacie :?:

Opublikowano

A podziękował jest ok ,a u Ciebie ? :)

pogoda lipna , śniegu brak :confused4::wink4:

Opublikowano

hmm...trochę mnie w karku i krzyżu łupie, ale to zapewne od złego ułożenia na feli :polew:

Opublikowano

Średni i drogi ten dom

http://www.madej.net.pl/oferta-1525

Od mojej ciotki 25 ary działka, dwa garaże jeden blaszak drugi murowany :decayed: Szkoda że nie mam wolnych 275tys

Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:20_________________________________________________

Witam PANY! :naughty:

zakupię bądź przyjmę naughty akwarium +200litrów. Najlepiej z osprzętem(ale nie koniecznie)

lepsze długie niż krótkie i wysokie. Jeśli ktoś coś ma to proszę o priv wink4

Spyliłbym bym Ci mój ale dopiero w następnym roku najprawdopodobniej pójdę w ~ 350 ltr. :wink4: ( mam kpl. Juwel'a ~ 140 ltr. )

Opublikowano

Wiesiek kumpel to sprzedaje

http://otodom.pl/sprzedam-dom-do-zamieszkania-id11693390.html

dla mnie cena 320 tyś zł :naughty:

Trochę za daleko Grzegorz do szkoły nie miał by jak dojechać.

A witejcie Robercie kaj przebywocie :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:59_________________________________________________Ładne ikonki się pojawiły :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ładne ikonki się pojawiły :naughty:

o jakich ikonkach mówicie bo jesteś już którąś osobą, a ja dalej nie wiem :mysli:

Opublikowano

Ładne ikonki się pojawiły :naughty:

o jakich ikonkach mówicie bo jesteś już którąś osobą, a ja dalej nie wiem :mysli:

Np. ikona online, cytuj :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.