Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

synki z zwiazku z przeprowadzką :naughty: potrzebowałbym kartony do pakowania czy macie może jakieś lub macie gdzieś dostęp z chęcią przyjmę - dzięki z góry :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ja nie mam kartonów, niestety :tongue4:

Opublikowano

:hi:

ja nie mam kartonów, niestety :tongue4:

Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał :decayed:

Opublikowano

:hi:

ja nie mam kartonów, niestety :tongue4:

Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał :decayed:

:blink::polew: łosz Ty luloku :baseball:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

synki z zwiazku z przeprowadzką :naughty: potrzebowałbym kartony do pakowania czy macie może jakieś lub macie gdzieś dostęp z chęcią przyjmę - dzięki z góry :)

było gadać wcześniej wczoraj byłem w Ikei i tam tego było pełno za drobne grosiki :wink4:

nawet kolor byś se wybrał :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 13:50_________________________________________________

:hi:

ja nie mam kartonów, niestety :tongue4:

Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czemu mnie to nie zdziwiło ,ze akurat Ty to napisałeś :gwizdanie:

na bielskich jest od takich komentarzy siemian ,a tu widzę Ty to stanowisko piastujesz :decayed::polew:

Opublikowano

Witajcie :hi: czy komuś z naszych nie rozjebał auta Renault master?

Opublikowano

moje schowane w Jasienicy :wink4:

Opublikowano

synki z zwiazku z przeprowadzką :naughty: potrzebowałbym kartony do pakowania czy macie może jakieś lub macie gdzieś dostęp z chęcią przyjmę - dzięki z góry :)

było gadać wcześniej wczoraj byłem w Ikei i tam tego było pełno za drobne grosiki :wink4:

nawet kolor byś se wybrał :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 13:50_________________________________________________

:hi:

ja nie mam kartonów, niestety :tongue4:

Nie dziwię się że tak mówisz, ja bym swjego domu też nie oddał :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czemu mnie to nie zdziwiło ,ze akurat Ty to napisałeś :gwizdanie:

na bielskich jest od takich komentarzy siemian ,a tu widzę Ty to stanowisko piastujesz :decayed::polew:

:polew: uczy się chłopak uczy :good:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

no ma mentora :naughty::decayed:

Opublikowano

a ma, a ma, bedą z Niego jeszcze ludzie :naughty:

:decayed:

Opublikowano

tego to nie wiem :mysli:

:wink4: :>

Opublikowano

a ma, a ma, bedą z Niego jeszcze ludzie :naughty:

:decayed:

Nie to Mu nie wyjdzie :evil:

Wszystkiego najlepszego Andrzeju!!!

Kto dziś będzie?

Opublikowano

Najlepszego Andrzeju !! :wink4:

Opublikowano

dobry :hi:

Wiesiu ja bede na 100 :wink4:

Seves tak jak pisze w pierwszym poście :wink4:

a co do spota to ja planowałem być ale szwagier mnie zaprosił na flaszeczke, jeśli zdąże wrócić to oczywiście podjadę :confused4:

ok :good:

po prostu pierwszy post dawno nie był aktualizowany więc wolałem się upewnić :naughty:

Ja niestety mam panowie sesje i jutro dwa egzaminy z Administracji Publicznej i Organów Bezpieczeństwa ;(

Kuna ale żeby egzamy były wieczorami :tongue4:

Witajcie :hi: czy komuś z naszych nie rozjebał auta Renault master?

czekaj zerkne...

nie nie jest ok :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pozdrowienia ze spota :hi::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

andy_sky

najlepszego

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:36_________________________________________________

pozdrowienia ze spota :hi::tongue4: :tongue4: :tongue4:

thx

bawcie się dobrze :wink4::decayed: ja popilnuję w robocie kompa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też dzięki za spota. :wallbash:

Curwa co jest z wami całe dwa tygodnie cisza ,coście gawry se wykopali :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.