Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek dostałeś ode mnie pw ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ładne ikonki się pojawiły :naughty:

o jakich ikonkach mówicie bo jesteś już którąś osobą, a ja dalej nie wiem :mysli:

Np. ikona online, cytuj :cool1:

u mnie po staremu i nic się nie zmieniło :mysli:

Opublikowano

u mnie po staremu i nic się nie zmieniło :mysli:

Dziwne :mysli:

Opublikowano

Ładne ikonki się pojawiły :naughty:

o jakich ikonkach mówicie bo jesteś już którąś osobą, a ja dalej nie wiem :mysli:

Np. ikona online, cytuj :cool1:

u mnie po staremu i nic się nie zmieniło :mysli:

U mnie też tego nie ma :mysli:

No i od razu spadam spać :hi:

Opublikowano

Ledwo co przyszedł i pitnył :gwizdanie:

Arek tak to wygląda :naughty:

sreend.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Arek tak to wygląda :naughty:

sreend.th.jpg

nie mam tak, u mnie jest po staremu jak było :mysli:

Opublikowano

Arek tak to wygląda :naughty:

sreend.th.jpg

nie mam tak, u mnie jest po staremu jak było :mysli:

:hi:

Widze Panie że okragła stronka stukneła .. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: trzeba by cos postawic ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Arek tak to wygląda :naughty:

sreend.th.jpg

nie mam tak, u mnie jest po staremu jak było :mysli:

ACTA już w Austrii działa :gwizdanie:

Arek tak to wygląda :naughty:

sreend.th.jpg

nie mam tak, u mnie jest po staremu jak było :mysli:

:hi:

Widze Panie że okragła stronka stukneła .. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: trzeba by cos postawic ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

No nie ma sprawy jak przyjedziesz to postawisz :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

graty kolejnej pełnej cyfry :drunk:

Opublikowano

:hi:

Arek tak to wygląda :naughty:

sreend.th.jpg

nie mam tak, u mnie jest po staremu jak było :mysli:

wyczyść cookies :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

No pospane, coś mnie przeziębienie łapie :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: w ten śnieżny dzionek :wink4:
Opublikowano

No i piz*owłazy podpisały ACTA :wallbash:, gratulacje dla elektoratu PO. :sick3:

Dla tych co nie mogą pamiętać, to powiem że przypomina mi to teraz powrót do PRL, tylko że w wydaniu ja chcę, a za PRL musieli. :thumbdown:

PISANIE NA FORUM KONTROLOWANE

PISANIE NA FORUM KONTROLOWANE

PISANIE NA FORUM KONTROLOWANE

:przebiegly:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

Ikony zmieniają się jak w kalejdoskopie :gwizdanie:

Robert co ty robisz kaś chopie je :przebiegly:

Opublikowano

Ikony zmieniają się jak w kalejdoskopie :gwizdanie:

Robert co ty robisz kaś chopie je :przebiegly:

Mi się tam nic nie zmienia :mysli:

Ostatnio jakoś czasu nie mam tu zaglądać , tak tylko na chwilkę wpadam :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

wreszcie mam neta bo te downy mieli jakaś awarie :wallbash:

Opublikowano

Mi się tam nic nie zmienia :mysli

Wyczyść ciasteczka w przeglądarce :naughty:

Ostatnio jakoś czasu nie mam tu zaglądać , tak tylko na chwilkę wpadam :embarrassed:

To co robisz :?: wnuka :gwizdanie:

Opublikowano

Mi się tam nic nie zmienia :mysli

Wyczyść ciasteczka w przeglądarce :naughty:

Wyczyściłem "cookies' i nic się nie zmieniło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.