Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki Wiesiek :good:

Zamówiłem sobie właśnie niezawodną nokie n96 :decayed:

niezawodna to była 6310i :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Wiesiek :good:

Zamówiłem sobie właśnie niezawodną nokie n96 :decayed:

niezawodna to była 6310i :decayed:

Chyba 3310 :polew:

Opublikowano

:hi: po robocie

Teraz dopiero mi nowe ikonki wskoczyły :rolleyes:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:16_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

No to sru na siłownie do zdroju :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:15_________________________________________________

Witam Rybnik :hi:

witaj Guru :hi:

No witam Prezesa :hi:

Dawno Cię u nas nie było (wiem nas u was też :embarrassed: )[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:15_________________________________________________

myślałem że coś odpocznę ale zawsze jak się jest w domu to człowiek tyle zadań sobie wymyśli :wallbash:

jeszcze dzisiaj dostaliśmy tel że babcia od Natali odeszła podczas operacji którą miała dziś w nocy :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 11:09_________________________________________________Wiesiek czy ważne jest jakiej marki kupuje się dysk zewnętrzny :?: czy marka nie ma nic do tego i wystarczy patrzeć na pojemność :?:

Jeśli moge sie wtracic. oczywiscie ze ma znaczenie marka, ale najwazniejsze to pojemnosc, predkosc obrotowa, czy zasilany czy tylko po usb, predkosci odczytu i zapisu, rozmiar bufora :), jakos obudowy itd :)praktycznie jak przy zwyklym dysku

Ja tam nie patrzałem na obudowę jak konfigurowałem nowego kompa :decayed:

Opublikowano

Ja tam nie patrzałem na obudowę jak konfigurowałem nowego kompa :decayed:

Mowa o dysku zewn. :D O parametrach mowilem jak przy zwyklym dysku :P

Opublikowano

Ja tam nie patrzałem na obudowę jak konfigurowałem nowego kompa :decayed:

Mowa o dysku zewn. :D O parametrach mowilem jak przy zwyklym dysku :P

Się teraz nie tłumacz :decayed:

Opublikowano

Ja tam nie patrzałem na obudowę jak konfigurowałem nowego kompa :decayed:

Mowa o dysku zewn. :D O parametrach mowilem jak przy zwyklym dysku :P

Się teraz nie tłumacz :decayed:

:gwizdanie:

Tyś nie poczytał chyba dokładnie :wink4::decayed:

Opublikowano

Ja tam nie patrzałem na obudowę jak konfigurowałem nowego kompa :decayed:

Mowa o dysku zewn. :D O parametrach mowilem jak przy zwyklym dysku :P

Się teraz nie tłumacz :decayed:

:gwizdanie:

Tyś nie poczytał chyba dokładnie :wink4::decayed:

Wiem o co chodzi ale muszę go trochę pomęczyć :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ave :hi:

Mamlasy

Opublikowano

Ave :hi:

Mamlasy

Ave :hi:

OberMamlasie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Dawno Cię u nas nie było

no niestety taka praca :confused4:

wiem nas u was też :embarrassed:

to już swoją drogą :gwizdanie: ale my dopiero zaczniemy regularne spotkania na wiosnę :wink4:

Wiesiek jak tam twoje poszukiwania :?: pod ten nr dzwoniłeś 506-733-333 (okolice Lubara, 14-15 arów)

Opublikowano

:hi:

Dawno Cię u nas nie było

no niestety taka praca :confused4:

wiem nas u was też :embarrassed:

to już swoją drogą :gwizdanie: ale my dopiero zaczniemy regularne spotkania na wiosnę :wink4:

Jak już wszyscy na letnich będą :naughty:

Opublikowano

Wiesiek[/b] jak tam twoje poszukiwania :?: pod ten nr dzwoniłeś 506-733-333 (okolice Lubara, 14-15 arów)

Nie nie dzwoniłem, narazie dalej powoli szukamy.

Opublikowano
  • Autor

no to dzwoń, może akurat :gwizdanie:

Opublikowano

A Ty widziałeś tą działkę :?: jest na przeciwko czy za Lubarem

Opublikowano
  • Autor

jest przed Lubarem i to przy samej drodze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.