Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie oglądam meczu :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja na allegro miałem inną "akcję". Przyszło mi od sprzedającego "żądanie zapłaty" za kupioną rzecz, ale szkopół w tym, że nic nie kupywałem od niego :blink: . Nie wiem jakim prawem, ale kupiłem. Przejrzałem cała historię na laptopie, na allegro i nigdzie nie było wzmianki o kupnie, baa...nawet o wejściu na allegro a laptop był "standby" . A żeby było ciekawiej, byłem jeszcze w robocie na 12 a widniała godzina zakupu 16:06:shock3:. Jedynym wytłumaczeniem, że ktoś się musiał włamać :blink:. I oczywiście korespondencja z allegro i sprzedającym, ale prawo prawem...trzeba było zapłacić:facepalm: ,ale dobre serce sprzedającego się udzieliło...i doszli my do porozumienia typu, że tylko płacę opłatę za wystawienie przemiotu...groszowe sprawy:wink:

takie małe OT może komuś się przyda kiedyś tam, że tak też idzie to rozwiązać

Opublikowano

można ..........ale widać ,że talarów właścieciel ogólnie nie żałował

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek nadal chcesz auto zmienić?

mam namiary na Mercedesa C-klasa w kombi z 2006 roku w dieslu za 5 tyś €

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
panowie mam sprawę:

kupiłem na allegro pewną rzecz klikając "Kup Teraz" bez wcześniejszego telefonu do sprzedającego chociaż w treści aukcji miał napisane "Przed kliknięciem Kup Teraz koniecznie proszę o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności". jak się potem okazało (po wysłaniu maila) ta rzecz została już sprzedana poza allegro, a aukcja nie została usunięta. co w takiej sytuacji? mój błąd że nie zadzwoniłem? mam prawo domagać się wywiązania się z umowy od sprzedającego(z regulaminu allegro: Po zakończeniu oferty między Sprzedającym i Kupującym zostaje zawarta prawnie wiążąca umowa. Obie strony zobligowane są do jej finalizacji. )? miał ktoś taką sytuacje?

Daj se Arek spokój, szkoda twoich nerwów, coś wiem na ten temat.

Siemaaanko!

Meczyk w piątek oglądacie w domowym zaciszu czy idziecie gdzieś na miasto?

Ty chcesz mecz oglądać czy balangować :whistling:

Opublikowano

Ty chcesz mecz oglądać czy balangować :whistling:

nikt nie mówi o konkretnej nayeebce ale kulturalnie mozna posiedziec :D

optymistycznie do góry łeb i 2-0 do naszych

Opublikowano

Robimy zakłady. Nasi przegrają 0-1 :naughty:

Opublikowano

1:2 :wink:

Opublikowano

ale optymizm :decayed:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

ja bardziej jak w drużynę, nie wierzę w Smudę, ale nie bydzie najgorzej chopy:wink:

Opublikowano

w sobotę dopiero się zacznie "prawdziwe' Euro :wink:

Opublikowano

:hi:

Tak oto Panowie nastał dzień początku żałoby narodowej na Euro 2012.:facepalm:

Jestem ciekaw komentarzy po przegranym meczu ,Badboy, Robert :naughty::whistling:

---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

są gorsze przypadki.

Weż na przykład taki zderzak Caractere :shock3:

Opublikowano
  • Autor

2:1

Opublikowano

:hi:

:hi:

Tak oto Panowie nastał dzień początku żałoby narodowej na Euro 2012.:facepalm:

Jestem ciekaw komentarzy po przegranym meczu ,Badboy, Robert :naughty::whistling:

Ja tam nie będę nic komentował bo wiem po prostu , że przegrają 1:2 :wink:

Jak już napisałem "prawdziwe" Euro dopiero jutro się zaczyna od meczu NL-DK :naughty:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

są gorsze przypadki.

Weż na przykład taki zderzak Caractere :shock3:

:polew::polew::polew::thumbup1:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.