Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

24lr8co.jpg :wink:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Robert Ty mosz wolne na te mecze wzięte :naughty:

Opublikowano

jak znam życie to on , Marzenka i połowa sąsiadów na ul.za koleją :wink::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

gdyby ktoś szukał mam na handel tylny zderzak do polifta sedana z dokładką pod PDC

Opublikowano
Robert Ty mosz wolne na te mecze wzięte :naughty:

Dziś miałem wolne bo odrabialiśmy w zeszłą sobotę

Opublikowano

Ja ja :whistling:

Opublikowano

a ten jak nie farselonie to wiatrakom kibicuje o żesz ja pier**le :facepalm:

Opublikowano

Ale łomot bierom te cioty skopane :whistling:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Czarna rozpacz :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Najwięksi kibice się załamali i nawet nic nie napiszą :whistling:

Opublikowano

Wiedziałem, że tak będzie. Mamy więcej szczęścia niż rozumu :polew:

Opublikowano

Norma

Opublikowano
  • Autor

wiadomo mogło być lepiej ale był to dobry mecz i dobre rozpoczęcie mistrzostw:thumbup1:

Opublikowano

Jak na razie najwięcej tu piszą Ci co najwięcej znają ten sport :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

a ten jak nie farselonie to wiatrakom kibicuje o żesz ja pier**le :facepalm:

ONS ORANJE :cheesy:

Jak pisałem , tak naprawdę dopiero od jutra zaczyna się EURO od meczu grupy B w Charkowie o godz. 18:00 :wink:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

wiadomo mogło być lepiej ale był to dobry mecz i dobre rozpoczęcie mistrzostw:thumbup1:

Dobre było pierwsze 20-25 minut ... o późniejszych minutach nie piszę , tym bardziej o drugiej połowie ... grać z przewagą i stawiać na obronę wygrywając 1:0 od początku II połowy :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Najwięksi kibice się załamali i nawet nic nie napiszą :whistling:

Nigdy nie byłem , nie jestem i nie będę kibicem PL w piłce nożnej :cool1: ... ktoś kumaty zauważy komu kibicuję ( od dziecka ) :wink:

Opublikowano

robert, to widzę że nie ja jeden kibicuje Oranje. :) Ja od czasów braci de Boer, Bergkampa, Overmarsa itd :) ale na tym euro trzymam jakoś kciuki za Niemców i Oranje.. Po tym meczu co dzisiaj nasi pokazali, to nic tylko łeb w piasek schować. Konkretne 20 minut, a potem gra na stojąco. Trzeba się cieszyć, że sędzia nam troche dopomógł i blamażu nie było, ale z taką grą jak w II połowie to i pepikom rady nie damy. Mimo wszystko optymistycznie, z Rosjami bęcki a z Czechami wysokie zwycięstwo i awans z drugiego miejsca jest nasz. A prawdziwe EURO od jutra od 18. I potem fantastyczny mecz o 20 45 :naughty:

Opublikowano

:hi:

Z pepikami przegramy, a ruski zleją naszych z wynikiem hokejowym, i znowu będą wiedzieli gdzie ich miejsce, czyli w autach za 1 milion z dziwkami na fotelu obok, bo tak trenują.:whistling:

Opublikowano
  • Autor

gdyby ktoś coś potrzebował

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.