Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: blant, w tym tygodniu nocki masz no nie? Bo Dawid dzis u mnie był na vagu ;) Ja mam na 17 30, w weekendy mam szkole wiec chvjowka, ale trzeba by wkoncu spiąć poślady i sie gdzies zgadać. Im szybciej tym lepiej bo zaraz znow bez auta bede, bo progi z S4 bede montował i drobne poprawki lakiernicze robił :decayed:

a jak reszta grona pracuje?

ja mam ogólnie kurs na kolejki teraz i mam na rano a w weekendy wolne wiec gadaj kiedy i jestem mozemy teraz ogarnac np w sobote , niedziele jakies ognicho :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam panowie jestem tu nowy ale myśle że szybko się odnajde i mam nadzieję że jakies spociwo na Rybniku sie odbędzie :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Gdzie dostanę pierścienie centrujace?

Opublikowano

Witam panowie jestem tu nowy ale myśle że szybko się odnajde i mam nadzieję że jakies spociwo na Rybniku sie odbędzie :)

siema sąsiad!

Opublikowano

Witam panowie jestem tu nowy ale myśle że szybko się odnajde i mam nadzieję że jakies spociwo na Rybniku sie odbędzie :)

:hi:

My też mamy taką nadzieje :decayed:

Edytowane przez blant88

Opublikowano
  • Autor

Witam panowie jestem tu nowy ale myśle że szybko się odnajde i mam nadzieję że jakies spociwo na Rybniku sie odbędzie :)

siema nowy :D

Gdzie dostanę pierścienie centrujace?

alledrogo

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

tak mnie nakusiliscie tą Ochodzitą, ze jade tam na caly weekend :grin:

Edytowane przez Matek

Opublikowano

:hi:

tak mnie nakusiliscie tą Ochodzitą, ze jade tam na caly weekend :grin:

ja wczoraj tam znowu byłem :grin::wink:

Opublikowano

w sobote lub ndz nie jedziesz? Napijemy sie :naughty: Swoja droga dojade tam na glebie bez problemu?

Opublikowano

w sobote lub ndz nie jedziesz? Napijemy sie :naughty: Swoja droga dojade tam na glebie bez problemu?

hmm.. nie obiecuje że bede bo chciałem w weekend zakładać letnie oraz zejśc w dół , a to czy idzie dojechać to dojedziesz jest pewny odcinek gdzie same dziury są ale powoli i do celu :decayed:

Opublikowano

:hi:

A co tam takiego jest w tej Ochodzitej co ?

Opublikowano

:hi:

A co tam takiego jest w tej Ochodzitej co ?

to przyjedź ,a zobaczysz :P:D

Opublikowano

:hi:

Daniel ja nie widzę nic nadzwyczajnego w tej karczmie, jest jak wiele innych w Beskidach.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Daniel ja nie widzę nic nadzwyczajnego w tej karczmie, jest jak wiele innych w Beskidach.

a ja widze dobre jedzonko ,a do tego świeże 14 dniowe Tyskie :kox:

Opublikowano

:hi:

Eee tam Daniel ,powiem Ci że można dobrze zjeść i w innych knajpach no ale każdy lubi co innego i ma swoje miejsca.

A co do Tyskiego, to powiem że pomyj nie piję :P bo tyskie choćby godzinne to i tak jest z ekstraktu robione...............pozdrawiam wielbicieli tyskiego :kox:

Opublikowano

Dla mnie Ochodzita to jedna z lepszych knajp ( jezeli nie najlepssza ) w jakich jadłem ;)

14-dniowe Tyskie za***iste , potwierdzam chociaż od jakiegoś czasu pije b. mało piwa

Edytowane przez ROBERT

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.