Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: i WESOŁYCH :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołego jajka :)

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jutro 14 spot na EC w Gliwicach kto jedzie? Ja z blantem jedziemy ;) Fajnie byloby wpasc w kilka furek wiecej

Opublikowano

Jutro 14 spot na EC w Gliwicach kto jedzie? Ja z blantem jedziemy ;) Fajnie byloby wpasc w kilka furek wiecej

kto był ten był :P:wink::D

11102703_916334295083472_278728217212146

21231_916367191746849_852897364494650096

Opublikowano

Nie nerwuj mnie ;)

Opublikowano

Nie nerwuj mnie ;)

:decayed::D

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi: Arek kiedy w Polszy będziesz?

ostatni tydzień kwietnia

Opublikowano

Nie nerwuj mnie ;)

:decayed::D

obiadek u tesciow czasem wazniejszy :decayed:

Opublikowano

Jutro 14 spot na EC w Gliwicach kto jedzie? Ja z blantem jedziemy ;) Fajnie byloby wpasc w kilka furek wiecej

kto był ten był :P:wink::D


11102703_916334295083472_278728217212146


21231_916367191746849_852897364494650096

Z jakiego forum ten spot, że tyle wiary było?

Opublikowano

Jutro 14 spot na EC w Gliwicach kto jedzie? Ja z blantem jedziemy ;) Fajnie byloby wpasc w kilka furek wiecej

kto był ten był :P:wink::D

11102703_916334295083472_278728217212146

21231_916367191746849_852897364494650096

Z jakiego forum ten spot, że tyle wiary było?

Europa Centralna , Gliwice

Opublikowano

:hi:

To wyście byli na spocie czy zakupach bo tam wszystko widać oprócz 2 Audi na nr SR. :facepalm:

Opublikowano

:hi:

To wyście byli na spocie czy zakupach bo tam wszystko widać oprócz 2 Audi na nr SR. :facepalm:

no fakt troche w kitowym miejscu zaparkowaliśmy bo tam gdzie stały fajne fury już było pozajmowane :D ale z drugiej strony gdzie ja sie bede cisł tym moim , aż siara ;)

Opublikowano

:hi:

A to był spot OOOO czy wszystkiego bo tak to wyglada

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek wszystkiego, na każdych forach było o tym info więc zjazd wszystkiego co jeździ po drogach....

Opublikowano

Wiesiek wszystkiego, na każdych forach było o tym info więc zjazd wszystkiego co jeździ po drogach....

dokładnie :decayed:

Arek powiedz mi jak miałeś 19' w B5 to jaki rozmiar opony miałeś żeby nic nie ocierało ? :D

Opublikowano

Wiesiek wszystkiego, na każdych forach było o tym info więc zjazd wszystkiego co jeździ po drogach....

To do d*py bo to wygląda jak normalny dzień zakupów na parkingu.

Spot wszystkiego , no wiecie co, to i koszem na śmieci można podjechać.

Mnie wstyd VW podjechać na spot Audi a tam jakieś fordy, renoooo i inne gówna , fuj inne tam takie se powiem :P

Nie czytam innych for bo tam i tak nie piszą nic ciekawego a mam VAGa.

Opublikowano
  • Autor

Arek powiedz mi jak miałeś 19' w B5 to jaki rozmiar opony miałeś żeby nic nie ocierało ? :D

215/35

Opublikowano

taka sobota :banan:

wah.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.