Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arku, no ba.. Ja od siebie mogę polecic " Strefa Glancu " http://www.strefaglancu.com/Powołuj się na mnie i będzie dobrze. Co do oklejania polecam https://www.facebook.com/HydrografikaRybnik/ , Damian chyba jest u nas nawet na forum, powinieneś kojarzyć faceta A4 B6 na Air Ride. A jak nie oni to Maxfol :)

P.S Wieśku no niestety nic nie dołożyła.. Ale grzecznym trzeba być. Raz na rok :grin:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Heja

Opublikowano

Widzę gruby spot się szykuje, tyle chętnych że nie wiadomo gdzie się pomieścimy ;D

Opublikowano

Arku, no ba.. Ja od siebie mogę polecic " Strefa Glancu " http://www.strefaglancu.com/Powołuj się na mnie i będzie dobrze. Co do oklejania polecam https://www.facebook.com/HydrografikaRybnik/ , Damian chyba jest u nas nawet na forum, powinieneś kojarzyć faceta A4 B6 na Air Ride. A jak nie oni to Maxfol :)

P.S Wieśku no niestety nic nie dołożyła.. Ale grzecznym trzeba być. Raz na rok :grin:

Matek, a z kloszami lamp tez sa w stanie cos ogarnąć?

Opublikowano

No jasne, że tak.

Opublikowano

Siemka...

da4b39bec06442b44a41f7353edd640f.jpg

Od Was z rejonu drajwer :grin:

Opublikowano

P.S Wieśku no niestety nic nie dołożyła.. Ale grzecznym trzeba być. Raz na rok :grin:

:hi: Helloł synki

Czas zająć się wychowaniem teściowej. :wink:

Siemka...

da4b39bec06442b44a41f7353edd640f.jpg

Od Was z rejonu drajwer :grin:

Niby od nas a jednak SRB z naciskiem na Beeee. :facepalm:

Daniel to jet tam gdzieśmy już grilowali ,tak ?

Edytowane przez wiesiek3d

Opublikowano

Siemka...da4b39bec06442b44a41f7353edd640f.jpg

Od Was z rejonu drajwer :grin:

Pewno sie bal zeby auta mu nie porysowali... :)
Opublikowano

Miałem smaka linkę zapiąć i wytargać sztrucla na środek parkingu.

Potem wystarczy zadzwonić po SM i niech czynią swą powinność :)

Opublikowano

Wiesiek tak to jest tam :)

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

:siema: Sobota 2.04 ma być ekstra pogoda :decayed: Co wy na to?

Opublikowano

:siema: Sobota 2.04 ma być ekstra pogoda :decayed: Co wy na to?

Jestem ZA

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Jak by mi sie udalo to moze i bym wpadl bo juz wieki sie z wami synki nie widzialem :(

Opublikowano

No i wporzo ja ogarnę ta miejscówkę i będzie git

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano
:)
Opublikowano

Miałem smaka linkę zapiąć i wytargać sztrucla na środek parkingu.

Potem wystarczy zadzwonić po SM i niech czynią swą powinność :)

Jeszcze bys se auto przesilil, pierdzielil debili, naklejeczka na szybe karny ku**s i juz.
Opublikowano

:hi:

hi hi helloł :P

już się tak z tego parkowania nie nabijajcie nie raz tak stałem :P bo inne auta stoją pomiędzy liniami, wjeżdzasz między nie a kiedy wracasz tamtych aut nie ma i to Twoje wygląda na "karnego kuta**" :P

Opublikowano

:hi:

hi hi helloł[emoji14]

już się tak z tego parkowania nie nabijajcie nie raz tak stałem[emoji14]bo inne auta stoją pomiędzy liniami, wjeżdzasz między nie a kiedy wracasz tamtych aut nie ma i to Twoje wygląda na "karnego kuta**" :P

No helloł

Kajś ty był? Co tam słychać?

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Daniel no ja Cię w międzyczasie pozdrawiałem parę razy przez Twoją hahaha

a tak sie szlajam to tu to tam :P

Opublikowano

Daniel no ja Cię w międzyczasie pozdrawiałem parę razy przez Twoją hahaha

a tak sie szlajam to tu to tam :P

A to w jaki sposób?! :) hyhy

No wspominała że byłeś[emoji14]

Wysłane z mojego LG-D620

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.