Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz LPG... :wink: Spoko jak bedziemy cos robić w RBK to bedzie info w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Sławni Ci ludzie z A4K haha :decayed:

Po co typ się burzy skoro policjant ma rację? :facepalm:

Gdyby znał trochę przepisy to by se wstydu nie przysparzał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 31. 1. Pojazd Policji, z wyjątkiem motocykla, powinien mieć:

1) niebiesko-granatową barwę nadwozia oraz powinien być oznakowany pasem wyróżniającym barwy białej i umieszczonym

po obu stronach pojazdu napisem „POLICJA” barwy białej; na dachu pojazdu może być umieszczony świetlny

napis „POLICJA” barwy niebieskiej na białym tle; napis „POLICJA” barwy białej może być także umieszczony

z przodu i z tyłu pojazdu, przy czym napis z przodu może być odwrócony (lustrzany), albo

2) srebrną barwę nadwozia oraz powinien być oznakowany pasem wyróżniającym odblaskowym barwy niebieskiej z dodatkowymi

prostokątnymi elementami odblaskowymi barwy białej, umieszczonymi na górnej i dolnej krawędzi pasa;

odblaskowy napis „POLICJA” barwy białej powinien być umieszczony po obu stronach pojazdu na pasie wyróżniającym;

odblaskowy napis „POLICJA” barwy białej może być także umieszczony z przodu i z tyłu pojazdu, przy czym

napis z przodu musi znajdować się na nieodblaskowej powierzchni o barwie niebieskiej, a z tyłu na pasie wyróżniającym;

na obydwu bokach pojazdu na pasie wyróżniającym może być umieszczony znak gwiazdy policyjnej; na dachu

pojazdu może być umieszczony świetlny napis „POLICJA” barwy niebieskiej na białym tle; na pojeździe mogą znajdować

się inne oznaczenia określające jego przynależność do określonej służby policyjnej.

§ 37. Oznakowanie określone w § 27–35 lub oznakowanie do niego podobne nie może być stosowane na pojeździe innym

niż pojazd, dla którego zostało ono określone.

Dokładnie Arturoo, kwestią czasu była kontrola ze strony Policji - chyba sam wiedział co robi i co mu za to grozi ;) Jak dla mnie totalna głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam tylko o jastrzębie albo rybnik, także wtedy pojadę.

Jeśli ma się zrobić ponad 100km, żeby spotkać 3 osoby to trochę bezsensu :D

:hi:

...tak ja tu napisałem :P

Kolego czasem dla jednej facjaty, jest sens przepalić parcha ;) a prędkość rzędu 180-230 km/h to jest chwila, a już jesteś na ślimaku sośnickim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowieni :hi:

Co do twojego zapytania na pv, troszku sie pozmienialo...mam nadzieje ze nie bede zalowac..probowalem sie dzis do ciebie dodzwonic ale bezskutecznie...

kur zdarza mi się nieodbierać niezapisanych :P ale nie kojarzę ostatnio takich tel :)

trzeba jakiegoś większego spota w SR koniecznie ogarnąć, może by i ekipa z SG / SK podjechała jak za dawnych lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowieni :hi:

Co do twojego zapytania na pv, troszku sie pozmienialo...mam nadzieje ze nie bede zalowac..probowalem sie dzis do ciebie dodzwonic ale bezskutecznie...

kur zdarza mi się nieodbierać niezapisanych[emoji14]ale nie kojarzę ostatnio takich tel :)

trzeba jakiegoś większego spota w SR koniecznie ogarnąć, może by i ekipa z SG / SK podjechała jak za dawnych lat :D

Hmm ja jestem jak najbardziej ZA.

Może teraz w niedziele?

Na byc podobno fajna pogoda bo w sobotę ma być lipnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skąd jesteś?
Albo ile Ci pali padlina?

Jesteś facetem?
Bo jeśli jesteś kobietą to juz rozumiem odpowiedź ;)

Wypady na spoty to nie są bezsensownie przejechane kilometry...

A jak już tak to widzisz to po kiego wogóle ruszać temat ;)?

Artur co się tak denerwujesz? i po co od razu obrażanie kogoś kogo się nie zna?

kolega pytał o spota w Rybniku, a ty na siłę próbujesz go wysłać do innego miasta..... gdyby chciał pojechać gdzieś indziej na pewno by zajrzał do odpowiedniego wątka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie obraziłem :naughty:.

Szybciej to zrobię z kimś kogo znam... dobrze o tym wiesz ;).

Nigdzie go nie wysyłam.

Byłby to słaby pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowieni :hi:

Co do twojego zapytania na pv, troszku sie pozmienialo...mam nadzieje ze nie bede zalowac..probowalem sie dzis do ciebie dodzwonic ale bezskutecznie...


kur zdarza mi się nieodbierać niezapisanych[emoji14]ale nie kojarzę ostatnio takich tel :)
trzeba jakiegoś większego spota w SR koniecznie ogarnąć, może by i ekipa z SG / SK podjechała jak za dawnych lat :D
Hmm ja jestem jak najbardziej ZA.

Może teraz w niedziele?
Na byc podobno fajna pogoda bo w sobotę ma być lipnie

Ja bym chętnie wpadł, byłby to mój pierwszy spocik :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banan: Panowie orientujecie się czy gościu jeżdżący czarno-czerwoną A7 z czerwonym napisem quattro po Rybniku jest z naszego klubu ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wczoraj widzialem tego potwora w rybniku na zorskiej....;) za szybko przelecial zeby chociazby zobaczyc czy ramki ma klubowe ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ,widuje go teraz coraz częściej i zaczęło mnie to zastanawiać :D Chętnie bym obejrzał autko z bliska :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ,widuje go teraz coraz częściej i zaczęło mnie to zastanawiać :D Chętnie bym obejrzał autko z bliska :kox:

Na upartego w audi na brzezinskiej maja testowe a7 a na salonie stoi rs3, wczoraj sie przygladalem :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jaki tu ruch

Faktycznie to A7 robi mega robote, ja go często na Zebrzydowickiej mijam. Ciekawe co tam ma,pewnie 3.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...