Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:)
Opublikowano

Masakra ,widuje go teraz coraz częściej i zaczęło mnie to zastanawiać :D Chętnie bym obejrzał autko z bliska :kox:

Na upartego w audi na brzezinskiej maja testowe a7 a na salonie stoi rs3, wczoraj sie przygladalem :) :) :)

w ubiegłym tygodniu ogładałem tą erestrójkę :P

Synki ale kur jak wyście mogli pisać o a7 jak Was mijała a5 lol choćby nie wiem przy jakiej prędkości ta a5 jest 3drzwiowa :facepalm:

co innego baby :P one podają kolor i jak dodają markę to już dużo :decayed:

już sam się zastanawiałem co to za nowa a7 się w rybniku pojawiła :D

Edytowane przez seves

Opublikowano

Masakra ,widuje go teraz coraz częściej i zaczęło mnie to zastanawiać :D Chętnie bym obejrzał autko z bliska :kox:

Na upartego w audi na brzezinskiej maja testowe a7 a na salonie stoi rs3, wczoraj sie przygladalem :) :) :)

w ubiegłym tygodniu ogładałem tą erestrójkę[emoji14]

Synki ale kur jak wyście mogli pisać o a7 jak Was mijała a5 lol choćby nie wiem przy jakiej prędkości ta a5 jest 3drzwiowa :facepalm:

co innego baby[emoji14]one podają kolor i jak dodają markę to już dużo :decayed:

już sam się zastanawiałem co to za nowa a7 się w rybniku pojawiła :D

Napewno tak jak pisałem napewno widzieli a5 :)
Opublikowano

co do A5 to mogę do niego zadzwonić jak bedzie sie poważny spot zapowiadał i myślę że da się namówić i wpadnie :P

Opublikowano

Heyyka

:)

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pisać się!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

koledzy mam pytanko do was....

miał ktoś z was do czynienia z próbami wylogowania się z poczty Gmail na telefonie? Da się w ogóle to zrobić?

Opublikowano

siema :hi:

koledzy mam pytanko do was....

miał ktoś z was do czynienia z próbami wylogowania się z poczty Gmail na telefonie? Da się w ogóle to zrobić?

Legenda głosi ,że się da :kox: Ja osobiście w opcjach telefonu poklikałem coś w stylu ,, zapomnij hasło " i jakoś mnie wylogowało :banan: Ale raczej polecam kupić nowy telefon :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

Ale raczej polecam kupić nowy telefon

mam nowy tel, a stary chce sprzedać ale po włożeniu innej karty sim nadal jest na nim dostęp do mojego gmail'a

Opublikowano

Przywróć ustawienia fabryczne (najlepszy sposóB), z tym, że to usunie wszelkie dane z telefonu.

Ewentualnie spróbuj w Ustawienia -> Konta i synchronizacja, usunąć swoje konto.


A to do sprzedaży, to ustawienia fabryczne i po kłopocie, nowy właściciel będzie miał jak nówkę telefon :decayed:

Edytowane przez Marcin6

Opublikowano

Tak zgodzę sie z wypowiedzią powyżej...ustawienia fabryczne lub hard reset, bo nie raz sprzedawałem telefon i ten sam mialem problem. I wtedy nowy użytkownik ma nówka smartfona.

Opublikowano

Nófka to jest jak jest nófka :-P

Opublikowano

Arek jest też opcja usuń konto ;) tak jak napisał Marcin ;)

Opublikowano

Siema chłopaki :)

Opublikowano

Arek jest też opcja usuń konto ;) tak jak napisał Marcin ;)

Ale powiedz po co ma usuwać konto jak może mu harda zrobić lub do fabric powrócić ;)
Opublikowano
  • Autor

wróciłem do ustawień fabrycznych bo z konta chce nadal korzystać ale na nowym tel, dzięki za porady :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.