Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Nie ma problemu, tylko rozciekł mi się piec c.o. :wallbash: i na razie brak czasu ale jak skończę to odezwę się do Was :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Nie ma problemu, tylko rozciekł mi się piec c.o. :wallbash: i na razie brak czasu ale jak skończę to odezwę się do Was :tongue4:

:good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie ma problemu, tylko rozciekł mi się piec c.o. :wallbash: i na razie brak czasu ale jak skończę to odezwę się do Was :tongue4:

:hi:

To ja bym Wieśku też poprosił jeżeli się da :przebiegly:

Mam ETKĘ 7.0 aktualizacja 799 ale nie szuka już po nr. VIN , u Ciebie to jeszcze działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Robert :hi: jak tam po urlopie :?:

Siemano :hi:

Urlop jeszcze mam do piątku a tu k**wa leje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nad naszym wspaniałym morzem też pogoda nie rozpieszczała , także leczę (odtruwam)wątrobę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop jeszcze mam do piątku a tu ku***a leje

no to masz czas ogarnac ten termostat.

ps: dorwalem fajny kontakt prosto z niemiec z czesciami ori Audi/VW, a ceny mniejsze nawet do 30% od tych w ASO. jakbys cos potrzebowal ori to daj znac :wink4: ja na dniach bede zamawial sobie paczuszke wiec jakby ktos cos potrzebowal to mozna zamowic na raz i podzielic sie przesylka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop jeszcze mam do piątku a tu ku***a leje

no to masz czas ogarnac ten termostat.

ps: dorwalem fajny kontakt prosto z niemiec z czesciami ori Audi/VW, a ceny mniejsze nawet do 30% od tych w ASO. jakbys cos potrzebowal ori to daj znac :wink4: ja na dniach bede zamawial sobie paczuszke wiec jakby ktos cos potrzebowal to mozna zamowic na raz i podzielic sie przesylka :)

Zamów mi B8 z silnikiem 3.0 TFSI na full wypasie, jak dojdzie to mi przedzwoń to sobie odbiorę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów mi B8 z silnikiem 3.0 TFSI na full wypasie, jak dojdzie to mi przedzwoń to sobie odbiorę

nie wiem czy sie zmiesci do tej mojej przesylki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów mi B8 z silnikiem 3.0 TFSI na full wypasie, jak dojdzie to mi przedzwoń to sobie odbiorę

nie wiem czy sie zmiesci do tej mojej przesylki :decayed:

To napisz im że może być wysłana w drugiej paczce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz czas ogarnac ten termostat

Już wymieniłem :wink4:

_________________________________________________

dorwalem fajny kontakt prosto z niemiec z czesciami ori Audi/VW, a ceny mniejsze nawet do 30% od tych w ASO. jakbys cos potrzebowal ori to daj znac :wink4: ja na dniach bede zamawial sobie paczuszke wiec jakby ktos cos potrzebowal to mozna zamowic na raz i podzielic sie przesylka :)

Właśnie napisałem do TOMKA po to sprzęgiełko i pasek alt. :mysli:

mógłbyś sprawdzić ceny takich części : pasek - 03G 903 137 E i rolka - 038 903 119 K (tego nr. nie jestem pewien bo ETKA nie szuka już mi po nr. VIN ale na 99.9% jest taki , na rolce jest tylko taki nr. INA F-227628.6 ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: dorwalem fajny kontakt prosto z niemiec z czesciami ori Audi/VW, a ceny mniejsze nawet do 30% od tych w ASO. jakbys cos potrzebowal ori to daj znac :wink4: ja na dniach bede zamawial sobie paczuszke wiec jakby ktos cos potrzebowal to mozna zamowic na raz i podzielic sie przesylka :)

Arku to po ile umiałbyś załatwić termostat do mojej niuni :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

044 121 113 W MAGRO - 120 pln , dziś kupiłem już drugi w ciągu dwóch ostatnich miesięcy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Robert niestety etka 7.0 już nie wyszukuje po vin, podobno zablokowali serwery.

Napiszcie ile mam tego nagrać bo muszę wysłać mamuśkę po płyty, jeszcze L4 mi się przykleiło i 38 stopni gorączki :wallbash:

A ja kupiłem rok temu termostat w zwykłym sklepie z częściami i działa, a nie masz gwarancji na te termostat? przecież to ASO :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Gwarancja jest jakobyś założył go u nich, a tak to w k**wę kombinowania :wallbash:

Wiesiek ja też się piszę , na następnym zlocie jakoś się dogadamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś sprawdzić ceny takich części : pasek - 03G 903 137 E i rolka - 038 903 119 K (tego nr. nie jestem pewien bo ETKA nie szuka już mi po nr. VIN ale na 99.9% jest taki , na rolce jest tylko taki nr. INA F-227628.6 )

pasek - 75 zl (brutto)

rolka - 110 zl

a wiesz jakie sa ceny w ASO :?:

Arku to po ile umiałbyś załatwić termostat do mojej niuni

podaj nr to ci podam cene :wink4:

po nr od Roberta wyszlo 110 zl

A ja kupiłem rok temu termostat w zwykłym sklepie z częściami i działa

u mnie rowniez nie ori dziala :wink4:

Wiesiek ja niby ETKE mam na lapku ale potrzebowal bym pomocy zeby ja uruchomic :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , za późno :confused4: To w bardzo podobnych cenach zamówiłem przed chwilą u TOM77 rolka INA 110 pln i pasek Conti 55 pln :confused4:

A jak długo będziesz miał takie dojście do ori części w takich cenach :?: W przyszłym roku chcę robić kpl. rozrząd :naughty:

Nr. termostatu który podałem pasuje do [AFN] jak i większości 1.9 TDI i w MAGRO kosztuje 120 pln + 6 pln oring do niego :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 11:37_________________________________________________

pasek - 75 zl (brutto)

rolka - 110 zl

a wiesz jakie sa ceny w ASO :?:

U GAJOSA : pasek 03G 903 137 E - 85.36 pln

rolka 038 903 119 K - 98.34 pln - brak takiej w Polsce trzeba zamawiać z DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...