Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem za tym żeby w sobote :>

ja też jestem za sobotą jak coś ;-)

może zróbmy takie orientacyjne głosowanie i wybierzemy dzień w którym będzie więcej aut ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mi to tam jedno :decayed:

Opublikowano

Mnie nie bedzie :( ale 'zawsze' było w sobote i było za***iście to po co zmieniać. Pozdr. z nad morza

Opublikowano

ostatnio mimo wielkich staran nie dalem rady wpasc ale tym razem sie postaram wkoncu wypada sie zapoznac

Opublikowano
  • Autor

no to spot bedzie w sobote :good: (reszta info w 1 poscie)

tylko ja juz uprzedzam ze dojade na 19:00 :confused4:

no i musze sie pochwalic :decayed:

dzis ujezdzalem takie autko (zapomnialem zabrac aparat ;( )

http://otomoto.pl/volkswagen-scirocco-1-4-tsi-160km-C13179492.html

rowniez biale, rowniez 1.4 TSi ale skrzynia DSG i sie zakochalem :slina:

Scirocco 100% lepsze od TT ktora w zeszlym tygodniu jezdzilem :kox:

Opublikowano

no i musze sie pochwalic :decayed:

dzis ujezdzalem takie autko (zapomnialem zabrac aparat ;( )

http://otomoto.pl/volkswagen-scirocco-1-4-tsi-160km-C13179492.html

rowniez biale, rowniez 1.4 TSi ale skrzynia DSG i sie zakochalem :slina:

Scirocco 100% lepsze od TT ktora w zeszlym tygodniu jezdzilem :kox:

A ja Arku powiem ci że też jeździłem tym autkiem ale z silnikiem 2.0 TDI 140KM i powiem ci że to jest ogień idzie jak przeciąg :slina::naughty::kox:

Opublikowano

Siemano. Na domiar wszystkiego jeszcze zj***ł mi sie termostat który miesiąc temu wymieniłem (ori kupiony w Magro) 'jak nie urok to sraczka' :/ pozdro

Opublikowano

:hi: po robocie

Panowie a co do soboty to gdzieś się wybieramy czy przy tesco będziemy? :gwizdanie: :kox:

Siemano. Na domiar wszystkiego jeszcze zj***ł mi sie termostat który miesiąc temu wymieniłem (ori kupiony w Magro) 'jak nie urok to sraczka' :/ pozdro

robert a to ty dalej jesteś na Bałtyku? jak tak no to powiem ci że sraczke masz przejebaną :confused4:

Opublikowano

Tak dalej jestem nad morzem przyjdzie mi jechac z powrotem ze zjebanym termostatem (a miesiąc temu go wymieniłem i na dodatek kupiłem go w Magro)

Opublikowano
  • Autor

Siemano. Na domiar wszystkiego jeszcze zj***ł mi sie termostat który miesiąc temu wymieniłem (ori kupiony w Magro) 'jak nie urok to sraczka' :/ pozdro

Robert no to ladnie bedziesz wspominal ten urlop :confused4:

Panowie a co do soboty to gdzieś się wybieramy czy przy tesco będziemy?

mysle ze jednego spota mozemy na miejscu zrobic :rolleyes:

Opublikowano

Witam! Pojawię sie na spocie w sobotę przy tesco :) niestety tylko na chwilę, bo będę przejazdem ale i tak chcę poznać szanowne grono forumowiczów :)

Opublikowano

Mnie niestety dziś nie będzie na spocie :kwasny:

wybaczcie panowie, siła wyższa :sorry:

Opublikowano
:hi: w ten rześki poranek
Opublikowano

:hi: w ten rześki poranek

a Tyś się zaciął ? wszędzie to samo :wallbash:

Opublikowano

cały czas będziecie na parkingu czy przemieszczacie się gdzie indziej ?

Opublikowano
  • Autor

:hi: w ten rześki poranek

a Tyś się zaciął ? wszędzie to samo :wallbash:

:hi:Stan

Miszka, a ty bys sie chociaz przywital :cool1:

cały czas będziecie na parkingu czy przemieszczacie się gdzie indziej ?

ja dojade dopiero przed 19:00 i jak bedzie nadal padac to przeniesiemy sie w zadaszone miejsce

Opublikowano

:hi:

Siemanko ,jak mi się uda to też w końcu zawitam dziś do Was-tzn.jak mnie w międzyczasie do pracy nie zgarną :gwizdanie:.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Siemanko ,jak mi się uda to też w końcu zawitam dziś do Was-tzn.jak mnie w międzyczasie do pracy nie zgarną :gwizdanie:.

:hi:

wpadaj, wpadaj :good:

Opublikowano

Ja też chciałbym Was poznać, więc postaram się dziś wpaść.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.