Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi: panowie

:hi:

:hi:

Zamontowałem panowie EGR i polecam ten zabieg autko ładnie się zbiera :evil: :> ale ceny w ASO za uszczelki ładne są ale co zrobisz :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamontowałem panowie EGR i polecam ten zabieg autko ładnie się zbiera :evil: :> ale ceny w ASO za uszczelki ładne są ale co zrobisz :decayed:

Mnie też taki zabieg czeka w najbliższej przyszłości :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to moze i ja bym to zrobil bo zauwazylem ze ostatnio coraz czesciej mi kopci gdy przycisne :mysli: a moze to dlatego ze przepalam ja tylko co 1000 km, hmmm

Opublikowano

to moze i ja bym to zrobil bo zauwazylem ze ostatnio coraz czesciej mi kopci gdy przycisne :mysli: a moze to dlatego ze przepalam ja tylko co 1000 km, hmmm

:siema:

:vaglogi:

:tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

nastepne pare dni pojeżdżę bardziej dynamicznie i wydmucham ten syf :decayed:

Opublikowano

nastepne pare dni pojeżdżę bardziej dynamicznie i wydmucham ten syf :decayed:

jak dalej bedzie ci kopcił to zapniemy VAG'a i obczaimy :> :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 10:19_________________________________________________no prosze, a cos mi kumpel mowil ze jakies audiczki pod tesco widzial;)

chetnie wpadlbym tylko akurat pod koniec sierpnia wybieram sie na wczasy, ale next razem juz mysle ze bede :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 10:19_________________________________________________no prosze, a cos mi kumpel mowil ze jakies audiczki pod tesco widzial;)

chetnie wpadlbym tylko akurat pod koniec sierpnia wybieram sie na wczasy, ale next razem juz mysle ze bede :wink4:

:hi:

Zapraszamy :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 10:19_________________________________________________no prosze, a cos mi kumpel mowil ze jakies audiczki pod tesco widzial;)

chetnie wpadlbym tylko akurat pod koniec sierpnia wybieram sie na wczasy, ale next razem juz mysle ze bede :wink4:

:hi:

jakby co to w przyszlym tygodniu planujemy wspolny wypad na spota albo do Katowic albo do Gliwic :wink4:

jak dalej bedzie ci kopcił to zapniemy VAG'a i obczaimy

:good:

Opublikowano

jakby co to w przyszlym tygodniu planujemy wspolny wypad na spota albo do Katowic albo do Gliwic :wink4:

Genialny pomysl;) chetnie sie z Wami zabire :)

Opublikowano

Jeszcze se miał paznokietki obcęgami machnąć :polew:

Ale higiena to podstawa szczególnie w upały :decayed:

Teraz to przynajmniej wiadomo dlaczego żule w Rybniku niecapią :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Teraz to przynajmniej wiadomo dlaczego żule w Rybniku niecapią

:polew:

dobre :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie jak dzis stoicie z czasem :?: moze zawitamy do Katowic na spota :?:

ja sie okresle na 100% po 15:00 :>

Opublikowano

:hi:

Panowie jak dzis stoicie z czasem :?: moze zawitamy do Katowic na spota :?:

ja sie okresle na 100% po 15:00 :>

:hi:

Ja dziś niestety idę na 12:00 do roboty :confused4: ... w piątek też chyba nie dam rady :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Panowie jak dzis stoicie z czasem :?: moze zawitamy do Katowic na spota :?:

ja sie okresle na 100% po 15:00 :>

Ja dziś odpadam :( jedynie w piątek mogę :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

łoki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.