Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale do godziny 18 raczej sie wypogodzi i miejmy nadzieje ,że to wypali :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sorki Panowie ale z przyczyn ważniejszych na spocie się nie pojawię ,a tak chciałem ,może tylko na parking podskoczę pogadać.

Udanego spotkania, rewelacyjnej pogody ,smacznej kiełbaski i zimnego :beer1:

Opublikowano
  • Autor

szkoda Wiesiek ale jeszcze bedzie okazja :beer1:

Opublikowano

Panowie jak ja mam do was dojechać z Chorzowa, jak ja w życiu w Rybniku nie byłem :cool1: tylko nie obiecuję, że będe na bank bo nie wiem jak wyjdzie z dzisiejszymi planami ale wolę się przygotować :cool1:

Opublikowano

Panowie jak ja mam do was dojechać z Chorzowa, jak ja w życiu w Rybniku nie byłem :cool1: tylko nie obiecuję, że będe na bank bo nie wiem jak wyjdzie z dzisiejszymi planami ale wolę się przygotować :cool1:

przestań krolu że nie trafisz...dej spokój :tongue4:

Opublikowano

Panowie jak ja mam do was dojechać z Chorzowa, jak ja w życiu w Rybniku nie byłem :cool1: tylko nie obiecuję, że będe na bank bo nie wiem jak wyjdzie z dzisiejszymi planami ale wolę się przygotować :cool1:

przestań krolu że nie trafisz...dej spokój :tongue4:

ty ja tam w życiu nie byłem :naughty: :naughty:
Opublikowano

Panowie jak ja mam do was dojechać z Chorzowa, jak ja w życiu w Rybniku nie byłem :cool1: tylko nie obiecuję, że będe na bank bo nie wiem jak wyjdzie z dzisiejszymi planami ale wolę się przygotować :cool1:

przestań krolu że nie trafisz...dej spokój :tongue4:

ty ja tam w życiu nie byłem :naughty: :naughty:

ja też...i nie mam zamiaru być :sick3:

:polew:

Opublikowano

:hi: z rana

no jakos ta pogoda sie nie sprawdzila ;(

więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano

to dzieje się co u Was dziś :mysli: gdzie organizatorzy

Opublikowano

to dzieje się co u Was dziś :mysli: gdzie organizatorzy

co mamy zabrać: wuszty, alko, kobiety ?

Opublikowano

to dzieje się co u Was dziś :mysli: gdzie organizatorzy

co mamy zabrać: wuszty, alko, kobiety ?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jak ja mam do was dojechać z Chorzowa, jak ja w życiu w Rybniku nie byłem :cool1: tylko nie obiecuję, że będe na bank bo nie wiem jak wyjdzie z dzisiejszymi planami ale wolę się przygotować :cool1:

Krolu najprosciej powiedziawszy to wylatujesz na A4 w kier. Wroclawia i zjezdzasz na zjezdzie za "sosnica" w kier. Rybnika na droge nr 78. ta droga caly czas prosto i dolatujesz do Rybnika. jak miniesz po prawej sklep Carefour'a, a po lewej stadion żużlowy to na nastepnym rondzie skrecasz w prawo i na tym nastepnym rondzie po lewej jest stacja paliw Neste (tam wlasnie jest spot) :wink4:

to dzieje się co u Was dziś :mysli: gdzie organizatorzy

dzieje tak jak to bylo mowione juz miesiac temu :>

co mamy zabrać: wuszty, alko, kobiety ?

wuszty - TAK, alko - jak nie jestescie kierowcami to TAK, kobiety - jak najbardziej, do tego jeszcze jakies krzeselka :)

Opublikowano

Panowie jak ja mam do was dojechać z Chorzowa, jak ja w życiu w Rybniku nie byłem :cool1: tylko nie obiecuję, że będe na bank bo nie wiem jak wyjdzie z dzisiejszymi planami ale wolę się przygotować :cool1:

Krolu najprosciej powiedziawszy to wylatujesz na A4 w kier. Wroclawia i zjezdzasz na zjezdzie za "sosnica" w kier. Rybnika na droge nr 78. ta droga caly czas prosto i dolatujesz do Rybnika. jak miniesz po prawej sklep Carefour'a, a po lewej stadion żużlowy to na nastepnym rondzie skrecasz w prawo i na tym nastepnym rondzie po lewej jest stacja paliw Neste (tam wlasnie jest spot) :wink4:

to dzieje się co u Was dziś :mysli: gdzie organizatorzy

dzieje tak jak to bylo mowione juz miesiac temu :>

co mamy zabrać: wuszty, alko, kobiety ?

wuszty - TAK, alko - jak nie jestescie kierowcami to TAK, kobiety - jak najbardziej, do tego jeszcze jakies krzeselka :)

nie mam krzesełek :disgust:

Opublikowano
  • Autor

to kocyk :>

Opublikowano

BRY :hi:

I nie pada :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i dobrze :good:

drewno, krzeselka i stolik mam juz zapakowane w aucie :>

Opublikowano

i dobrze :good:

drewno, krzeselka i stolik mam juz zapakowane w aucie :>

no częściowa ekipa z ze zaprzyjaźnionych spotów podjedzie aby frekwencja się zgadzała :wink4:

Opublikowano
  • Autor

cieszy mnie to bardzo :wink4:

Opublikowano

cieszy mnie to bardzo :wink4:

ja też będę - też się cieszycie ? :naughty:

Opublikowano

no częściowa ekipa z ze zaprzyjaźnionych spotów podjedzie aby frekwencja się zgadzała :wink4

Ale mi żal że nie będę na spociku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.