Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko że w sobotę jadę w dosyć długą trasę i chciałbym już to zrobić. W jednym z warsztatów za wymiane tłumika końcowego zażyczyli sobie 300 ZŁ (ale to już z robotą). Drogo? Odpowiedź może być na PM. Zapomniałem jeszcze dodać, że A4 to mój pierwszy samochodzik, więc totalnie nie jestem wtajemniczony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

No tak, tylko że w sobotę jadę w dosyć długą trasę i chciałbym już to zrobić. W jednym z warsztatów za wymiane tłumika końcowego zażyczyli sobie 300 ZŁ (ale to już z robotą). Drogo? Odpowiedź może być na PM. Zapomniałem jeszcze dodać, że A4 to mój pierwszy samochodzik, więc totalnie nie jestem wtajemniczony..

Jedź do mechanika w Zebrzydowicach tak jakbyś jechał na Jejkowice przed szkołą skręcasz w prawo i jedziesz cały czas prosto i po prawej stronie jest bardzo dobry mechanik Krzysztof Wojaczek on sam jeździ A4 z 2006r :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że w sobotę jadę w dosyć długą trasę i chciałbym już to zrobić. W jednym z warsztatów za wymiane tłumika końcowego zażyczyli sobie 300 ZŁ (ale to już z robotą). Drogo? Odpowiedź może być na PM. Zapomniałem jeszcze dodać, że A4 to mój pierwszy samochodzik, więc totalnie nie jestem wtajemniczony..

a ja ci polece Goreckiego w Swierklanach, zajmuja sie wylacznie tlumikami i maja dosc fajne ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci polece Goreckiego w Swierklanach, zajmuja sie wylacznie tlumikami i maja dosc fajne ceny :wink4

Dokładnie ,tam zrób tłumik a z halogenami poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te halogenki, to był trochę problem na przeglądzie [?] I będę musiał kupić albo zaślepki, albo właśnie wstawić w to miejsce halogenki.. Czekam teraz na odbiór prawka i biorę się za autko, narazie priorytetowo GPS i właśnie tłumik. ;) Dzięki panowie za odpowiedzi, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz z tymi halogenami nie tak.

Przedlifty nie mają halogenów, masz dokładane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc banalnie, po prostu ich brak..

index.php?get=1&f=1

Powiedzcie mi jeszcze, do czego służy ta 'wtyczka'?

index.php?get=1&f=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze, do czego służy ta 'wtyczka'?

index.php?get=1&f=1

Do VAGowania kolego , jest to złącze diagnostyczne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc banalnie, po prostu ich brak..

index.php?get=1&f=1

Powiedzcie mi jeszcze, do czego służy ta 'wtyczka'?

index.php?get=1&f=1

brak halogenow bo masz przedlifta wiec ich nie masz w zderzaku. jesli masz przednie lampy Bosch to masz halogeny w lampach :wink4:

a o wtyczce to juz ci Robert opowiedzial :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te halogenki, to był trochę problem na przeglądzie [?]

A to pierwsze słyszę, co to był za diagnosta co mu brak kratek w zderzaku przeszkadza. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie.Jako ze jestem na wakacjach mialem sie ostatnio z wami spotkac pod Tesco ale niewyszlo :confused4: Mam problem z autem,(a w sobote wracam do uk) i potrzebuje magika od Vaga.Po koleji...Bylem na hamowni w Jastrzebiu (oddzial V-tech) i okazalo sie ze samochod zgubil gdzies sporo koni (i niutow).Niemajac kompa stwierdzono ze przeplywka i podmieniono ja,co nic niezmienilo.Auto jest po chipsie i powinno miec ponad 200KM i ok 300Nm,a wyplulo ok140KM i 215Nm (gdzie seria to 163KM i 225Nm).Polecicie kogos kto potrafi dobrze zdiagnowozac problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie.Jako ze jestem na wakacjach mialem sie ostatnio z wami spotkac pod Tesco ale niewyszlo :confused4: Mam problem z autem,(a w sobote wracam do uk) i potrzebuje magika od Vaga.Po koleji...Bylem na hamowni w Jastrzebiu (oddzial V-tech) i okazalo sie ze samochod zgubil gdzies sporo koni (i niutow).Niemajac kompa stwierdzono ze przeplywka i podmieniono ja,co nic niezmienilo.Auto jest po chipsie i powinno miec ponad 200KM i ok 300Nm,a wyplulo ok140KM i 215Nm (gdzie seria to 163KM i 225Nm).Polecicie kogos kto potrafi dobrze zdiagnowozac problem?

to nie dział techniczny, byłeś na CHIPie w V-Techu? :polew:

"Niemajac kompa stwierdzono ze przeplywka i podmieniono ja,co nic niezmienilo" pełen profesjonalizm :polew:

nie liczył bym na te 200 koni i 300 Nm bo nie u wszystkich tak wychodzi, a tym bardziej nie po wgraniu gotowca bez jego przeróbki [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:38_________________________________________________magik od Vaga ma warsztat jak byś jechał od bazylijki w stronę Tesco, w połowie drogi po prawej stronie w prywatnym domu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ale rozumie ze jest tam jakis szyld to znajde.Dziekuje :wink4:

PS:wiem ze to nie techniczny ale interesuje mnie warsztat polecony przez was w Rybniku,no i czas.

PS2: chip jest APRa robiony w uk.Jak narazie skrecilem BOVa i wydaje sie troche lepiej ale jest dziura w puszcze z dolotu co chyba tez moze byc przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mario jak chcesz ja znam experta 1.8 T, ma warsztat, VAG'a i wszystko co ci potrzebne aby ci pomoc ale dopiero od poniedzialku bedzie na warsztacie :wink4:

a ty jestes teraz w PL czy UK :?:

ps: panowie bylem zobaczyc to drugie miejsce na naszego grillo-spota i jest tam ladny asfaltowy parking, zadaszona altanka z dwoma stolami i laweczkami, a takze plac zabaw dla dzieci (jesli ktos mialby ochote wpasc z potomstwem) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: panowie bylem zobaczyc to drugie miejsce na naszego grillo-spota i jest tam ladny asfaltowy parking, zadaszona altanka z dwoma stolami i laweczkami, a takze plac zabaw dla dzieci (jesli ktos mialby ochote wpasc z potomstwem) :naughty:

To ja bym był za tym tylko powiedz gdzie to dokładniej się znajduje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miejsce jest w Parku Lesnym im. Powstancow Slaskich przy ul. Wiosny Ludow (kier. Marklowice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...