Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz w domu :)

dziekuje wszystkim przybylym za towarzystwo, tym z bliska i tym z daleka :good::notworthy:

ja tez dziękuje :good:
Opublikowano
:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:
Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:
Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

:gwizdanie: :embarrassed:

Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

eee.. tam przynajmniej szło się pośmiać z niego hyhy.. sory z was :> :tongue4::wink4:

Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

eee.. tam przynajmniej szło się pośmiać z niego hyhy.. sory z was :> :tongue4::wink4:

:gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

eee.. tam przynajmniej szło się pośmiać z niego hyhy.. sory z was :> :tongue4::wink4:

czyli, że co ? :decayed: chyba nie chcecie, żebyśmy znów wpadli :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

co zaś był najgłośniejszy w towarzystwie?? :polew: :polew: :polew: ahh nie wychowaniec :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

co zaś był najgłośniejszy w towarzystwie?? :polew: :polew: :polew: ahh nie wychowaniec :polew: :polew: :polew:

i lustereczko :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: podziekiowania za spota i sorry za larmo :decayed:

byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :decayed:

co zaś był najgłośniejszy w towarzystwie?? :polew: :polew: :polew: ahh nie wychowaniec :polew: :polew: :polew:

i lustereczko :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

hahahahahaha :tongue4:
Opublikowano

czyli, że co ? :decayed: chyba nie chcecie, żebyśmy znów wpadli :gwizdanie: :gwizdanie:

:>

A tego to nie powiedziałem :) było wesoło przynajmniej z wami więc zapraszamy znów 28.sierpnia

Opublikowano

czyli, że co ? :decayed: chyba nie chcecie, żebyśmy znów wpadli :gwizdanie: :gwizdanie:

:>

A tego to nie powiedziałem :) było wesoło przynajmniej z wami więc zapraszamy znów 28.sierpnia

:notworthy::good:

Opublikowano

czyli, że co ? :decayed: chyba nie chcecie, żebyśmy znów wpadli :gwizdanie: :gwizdanie:

:>

A tego to nie powiedziałem :) było wesoło przynajmniej z wami więc zapraszamy znów 28.sierpnia

do tego czau na pewno mnie "zaszyją" :confused4:
Opublikowano
do tego czau na pewno mnie "zaszyją" :confused4:

Ale prędzej my odwiedzimy was tak przynajmniej umawialiśmy się z Arkiem :naughty::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
do tego czau na pewno mnie "zaszyją" :confused4:

Ale prędzej my odwiedzimy was tak przynajmniej umawialiśmy się z Arkiem :naughty::decayed: :gwizdanie:

no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek :naughty:

Opublikowano
do tego czau na pewno mnie "zaszyją" :confused4:

Ale prędzej my odwiedzimy was tak przynajmniej umawialiśmy się z Arkiem :naughty::decayed: :gwizdanie:

no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek :naughty:

no i w sobotę na pogorię :decayed:
Opublikowano
do tego czau na pewno mnie "zaszyją" :confused4:

Ale prędzej my odwiedzimy was tak przynajmniej umawialiśmy się z Arkiem :naughty::decayed: :gwizdanie:

no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek :naughty:

no i w sobotę na pogorię :decayed:

a no tak bylbym zapomnial :decayed:

Opublikowano

no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek :naughty:

Ja przynajmniej w Piątek będę u was na 101% :naughty: ,ale nie wiem jak we wtorek :(

Opublikowano

no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek :naughty:

Ja przynajmniej w Piątek będę u was na 101% :naughty: ,ale nie wiem jak we wtorek :(

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.