Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

ja jade :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

ja siedze w robocie do 20-tej :confused4:

zdjecia z Gliwic sa juz w galerii :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141377.new#new

Opublikowano

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

ja jade :tongue4:

hehe to Dimanie tak 18:15 z rybnika wyjazd :tongue4:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

ja siedze w robocie do 20-tej :confused4:

kurde szkoda :confused4: to next razem :wink4:

ja jade na pewno bo sie z Krolem na logi umowilem

Opublikowano

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

ja jade :tongue4:

hehe to Dimanie tak 18:15 z rybnika wyjazd :tongue4:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________

:hi:

a jedzie ktos jutro na spota do kat? :naughty:

ja siedze w robocie do 20-tej :confused4:

kurde szkoda :confused4: to next razem :wink4:

ja jade na pewno bo sie z Krolem na logi umowilem

seves to ja dojade pozniej bo nie zdarze tak szybko :wink4:

Opublikowano
:) nie no jakby nie bylo z knurowa do kat masz idealnie przez rybnik po drodze :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: ekipa

troche sie pochwale :decayed:

wczoraj mialem przyjemnosc testowac jeden z nowych modeli Audi :kox: wrazenia: super :good:

d26fb2e2f846c87dmed.jpg

8eca8c4bf518553fmed.jpg

Opublikowano

:hi: ekipa

troche sie pochwale :decayed:

wczoraj mialem przyjemnosc testowac jeden z nowych modeli Audi :kox: wrazenia: super :good:

d26fb2e2f846c87dmed.jpg

8eca8c4bf518553fmed.jpg

no pieknie :wink4:

a widze testy konkretne byly i szuter sie znalazl :tongue4: nie tam po bulwarach tylko :polew:

Arek a powiedz mi.. podobno na spocie w rybniku ostatnio byl jakis mega znawca furek :naughty: golfem podobno jezdzi.. potrzebowalbym namiar na niego musze moja wyleczyc z niewiadomej choroby :kox:

Opublikowano
  • Autor
Arek a powiedz mi.. podobno na spocie w rybniku ostatnio byl jakis mega znawca furek naughty golfem podobno jezdzi..

pewnie o Sztomela chodzi, niestety nr tel nie posiadam ale zaglada tu czasami :wink4:

Opublikowano

ok dzieki;)

a fura widze w ogole jakis :kox: s-line'ik jaki tam silnik siedzi? moj kumpel ma tourega 5,0 w dieselku i wymiata ze masakra... jak mi dal sie tym przejechac to jeden wielki dym pieknie to idzie a krowa straszna :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Arku aż ci zazdroszczę Q7 jest piękna strasznie te auto mi się podoba :slina:

PS. seves a co się dzieje z furką?

Opublikowano

no wlasnie nie wiadomo co jest przyczyna bo komp bledow nie zapamietuje a przygasa mi czasem.. glownie jak temp zewnetrzna jest ok.30st. jak jade to tak jakby zgasnie i sam sie zapali - czesto potem obroty zostaja na ok. 1200 az wylacze i wlacze fure.. a jak zgasnie na jalowym to przez jakies 5-10sek nie moge odpalic:( musze poczekac ta chwile na wylaczonym zaplonie i dopiero odpali heh ciekawe to strasznie ale denerwujace :confused4:

Opublikowano

Dobry :hi:

No Arek ... ( brak mi słów, mam chrapkę na takie właśnie autko ( ale dopiero chyba za kilka dobrych latek :kox: ) pozazdrościć , piękne :audi: Q7 :slina: ( zamaż nr. rej. :wink4: )

_________________________________________________

no wlasnie nie wiadomo co jest przyczyna bo komp bledow nie zapamietuje a przygasa mi czasem.. glownie jak temp zewnetrzna jest ok.30st. jak jade to tak jakby zgasnie i sam sie zapali - czesto potem obroty zostaja na ok. 1200 az wylacze i wlacze fure.. a jak zgasnie na jalowym to przez jakies 5-10sek nie moge odpalic:( musze poczekac ta chwile na wylaczonym zaplonie i dopiero odpali heh ciekawe to strasznie ale denerwujace :confused4:

sprawdź czujnik temperatury VAGiem , nie zawsze pokaże błąd a jednak przekłamuje :wink4:

Opublikowano

sprawdź czujnik temperatury VAGiem , nie zawsze pokaże błąd a jednak przekłamuje :wink4:

ok super, dzieki Robert.. sprawdze tez czujnik :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

panowie Q7 nie moja, mialem ja tylko na kilka godzin do testowania :wink4:

ale powiem wam ze 3.0 TDi w takim ciezkim samochodzie daje rade :kox:

Opublikowano
:hi: rybniczanie :)
Opublikowano
  • Autor

:hi: rybniczanie :)

:hi:

kolejne testowanie zaliczone :decayed:

65adad387e78a614med.jpg

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany mam wejściówkę na paintball w Rybniku dla 12 osób do wykorzystania w terminie 27, 28, 29.08 lub 03, 04, 05.09; sprzęt i stroje inkluziw. Cena jaka by mnie interesowała za wejściówkę, to 150zł :cool1:

Można zrobić spotkanko z Gliwicami :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: rybniczanie :)

:hi: hello Katowice :wink4:

:hi: rybniczanie :)

:hi:

kolejne testowanie zaliczone :decayed:

65adad387e78a614med.jpg

No Arek widze ze testy pelna para :) rozumiem ze nosisz sie z zamiarem kupna nowej furki :good: tetetka pewnie fajnie idzie co :decayed:

czekamy na foty rs4 albo rs6 :kox:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany mam wejściówkę na paintball w Rybniku dla 12 osób do wykorzystania w terminie 27, 28, 29.08 lub 03, 04, 05.09; sprzęt i stroje inkluziw. Cena jaka by mnie interesowała za wejściówkę, to 150zł :cool1:

Można zrobić spotkanko z Gliwicami :gwizdanie:

taką wejściówkę też umie załatwić i też wszystko inkluziw tylko że kulki trzeba dokupywać tylko powiedzieć ile osób pojedzie zadzwoni ugadam się i za darmo będzie a nie za 150zł :> :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.