Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

1282723412_by_kemp_500.jpg

Mam propozycję by każdy w swoim podpisie podał imię, bo mnie pamięć zawodzi mam sklerozę.

Wiesiek my nie musimy :>

Andy chcesz na 100% ta gume drzwiowa :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wiesiek my nie musimy

No tak :wink4:

Opublikowano

Ja również dziękuję za spota! do następnego :) Pozdrawiam Romek z czarnej B5 fl Avant

Opublikowano

Pytanko do chłopaków z Rybnika, wiecie może gdzie znajdę jakąś tanią myjnie? Po ostatniej imprezie pasażerowie zrobili mi trochę przypału i przedni fotel nadaje się tylko do pralni. ;/ Byłem dziś w Karcherze na Jankowickiej bodajże i zażyczyli sobie 130 ZŁ.

Opublikowano

Pytanko do chłopaków z Rybnika, wiecie może gdzie znajdę jakąś tanią myjnie? Po ostatniej imprezie pasażerowie zrobili mi trochę przypału i przedni fotel nadaje się tylko do pralni. ;/ Byłem dziś w Karcherze na Jankowickiej bodajże i zażyczyli sobie 130 ZŁ.

Weź zobacz na Nowinach obok Fiata przy rondzie fajnie robią tam i chyba w przystępnej cenie jeżeli się nie myle :> :wink4:

Opublikowano

Pytanko do chłopaków z Rybnika, wiecie może gdzie znajdę jakąś tanią myjnie? Po ostatniej imprezie pasażerowie zrobili mi trochę przypału i przedni fotel nadaje się tylko do pralni. ;/ Byłem dziś w Karcherze na Jankowickiej bodajże i zażyczyli sobie 130 ZŁ.

jak sie jedzie w strone elektrowni podmiejska skrecajac w prawo na osiedle przy markecie kawalek dalej po prawej stronie jest myjnia, nigdy tam nie pralem tapicerki ale auto czesto tam zostawiam zawsze jestem zadowolony a i tanio maja aczkolwiek nie wiem jak z ta tapicerka

Opublikowano

Blant, byłem tam na tej Zebrzydowickiej czy co to za ulica i rzeczywiście sporo taniej. ;) Typek stamtąd też wydaje się naprawde spoko, wiec dzieki za info! :)

Decks, też dzięki skorzystam kiedys na normalnym myciu autka. ;)

Opublikowano

Blant, byłem tam na tej Zebrzydowickiej czy co to za ulica i rzeczywiście sporo taniej. ;) Typek stamtąd też wydaje się naprawde spoko, wiec dzieki za info! :)

Decks, też dzięki skorzystam kiedys na normalnym myciu autka. ;)

Spoko :cool1::good:

Opublikowano

macie ktos moze na plycie dzialajaca ETKE ja na necie jakies znalazlem ale nie dzialaja mi a przydala by mi sie

Opublikowano

aDG_i.jpg

macie ktos moze na plycie dzialajaca ETKE ja na necie jakies znalazlem ale nie dzialaja mi a przydala by mi sie

ja mam ETKE ale eng. i instalke mam na kompie ale ściągam PL jak bede miał to ci dam znać :>

Opublikowano

Mam etke po polsku :gwizdanie:

Opublikowano

Mam etke po polsku :gwizdanie:

Ooo... nagrałbyś? :gwizdanie: :embarrassed:

Opublikowano

Hmm niech pomyślę :wallbash:

No pewnie że tak :evil:

Wersja 7.0 aktualizacja 805

Opublikowano

Hmm niech pomyślę :wallbash:

No pewnie że tak :evil:

Wersja 7.0 aktualizacja 805

Na którą ty robisz? bo może bym cie spotkał i dał ci płytke :tongue4::wink4::decayed:

Opublikowano

to moze sie umowimy na parkingu przy neste i ja tez dowioze plytke chyba ze na pw mi adres podasz to podjade

nie wiem czy to wina mojego kompa, sciagnalem 2 wersje juz jedna nawet z wirusem :gwizdanie: i za kazdym razem wyskakiwal mi hardlock error

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ja tez bylbym chetny na ETKE :cool1: w sumie mam ja na lapku ale nie umie jej odpalic :embarrassed:Wiesiek pomozesz :?:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:Stan, pozdrowienia od Małgosi M. z VW Magro :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:Stan, pozdrowienia od Małgosi M. z VW Magro :decayed:

:mysli: to mi dałeś do myślenia

Opublikowano
:siema: wszystkim :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.