Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Miejscówka SUPER :good: ale Arku tak myślałem czy tam przypadkiem nie będzie "radlinian" lub innych z "SWD" w tym czasie na grillu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dawna Hajda (Jak się jedzie do Chwałowic)? W Jankowicach też było jakieś fajne miejsce na takie spotkanie. Ewentualnie obok takiej knajpki na Stodołach? ; > Miejsc jest sporo, trzeba tylko pomyśleć a robert dobrze mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje załatwić jeszcze na GZELU w Rybniku na tzw. "Rymeroku" - wynajem na cały dzień kosztuje ~ 50 pln ( NIE DLA KAŻDEGO Z OSOBNA TYLKO ZA CAŁOŚĆ !!!) - teść zna właściciela :naughty: , spróbuje to załatwić ale może być już zajęte :confused4:

Jest prąd , czajniki , duży grill , można zrobić ognisko (rożno) , ławki , sporo miejsca na autka , można połowić rybki ( za dopłatą ) , no i mamy zarezerwowane na całą dobę także można się zjeżdżać cały dzień ( wiadomo że ilość miejsc jakoś tam jest ograniczona ) :wink4:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 21:57_________________________________________________ :hi:

Byłem dziś zapytać o ten termin i jest wolne , ale wynajem kosztuje 100 pln :kwasny: Powiedzmy było by nas ~ 20 to zrzuta po 5 pln itd ... :wink4:

Jest tam około 30 - 40 miejsc siedzących pod wiatą , grill , miejsce na rożno itp ...

Tzw. "Rymerok" nad zalewem GZEL , ludzie z okolic Rybnika powinni wiedzieć gdzie to jest

Na razie nic nie rezerwowałem , ale w każdej chwili może ktoś inny ten termin zająć

Czy ktoś by się pisał na coś takiego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest ten park i nawet jest tam zdjecie tej altanki :)

Miejscówka SUPER :good: ale Arku tak myślałem czy tam przypadkiem nie będzie "radlinian" lub innych z "SWD" w tym czasie na grillu :gwizdanie:

jeszcze nigdy nie spotkalem tam zadnych grup zorganizowanych

Robert ja bylbym za "Rymerokiem" ale musielibysmy miec pewnosc ze bedzie nas chociaz z 10 osob :embarrassed:

albo ryzykujemy i robimy rezerwacje :?: ale rowniez robimy od razu zapisy kto bedzie na 100% na spocie. umiesci sie jakas informacje w pierwszym poscie i wysle sie zaproszenia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

najwyzszy czas dac konkretne info o spocie, wiec gdzie bedziemy grillowac :?: :naughty:

o 18:00 spotykamy sie przy Neste :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej niepewna jest ilość forumowiczów na spocie więc rezerwacja na "Rymeroku" może okazać się dość ryzykowna, opcja w parku leśnym na trasie do Marklowic jest bardziej "bezpieczna", poza tym o ile się orientuję to samochodami można podjechać bliżej parku i zaparkować je przy lokalu "Leśna Perła" - kiedyś ten lokal był czynny ale nie wiem czy teraz też i czy czasem nie zmienił nazwy. Wtedy zamiast na Neste w Rybniku można się spotkać na stacji paliw "HB CRAB" przy skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Niepodległości na granicy Rybnik/Wodzisław a od stacji do parku i lokalu to tylko 300-400 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

najbardziej niepewna jest ilość forumowiczów na spocie więc rezerwacja na "Rymeroku" może okazać się dość ryzykowna, opcja w parku leśnym na trasie do Marklowic jest bardziej "bezpieczna", poza tym o ile się orientuję to samochodami można podjechać bliżej parku i zaparkować je przy lokalu "Leśna Perła" - kiedyś ten lokal był czynny ale nie wiem czy teraz też i czy czasem nie zmienił nazwy. Wtedy zamiast na Neste w Rybniku można się spotkać na stacji paliw "HB CRAB" przy skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Niepodległości na granicy Rybnik/Wodzisław a od stacji do parku i lokalu to tylko 300-400 metrów.

:good:

Czyli na którą godzinę się umawiamyi gdzie :?: 17:00 ... 18:00 :?:

Arek jesteś szefem więc decyduj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jesteś szefem więc decyduj :naughty:

zgadzam się z powyższym stwierdzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jesteś szefem więc decyduj :naughty:

zgadzam się z powyższym stwierdzeniem :)

ze mnie szef jak z koziej........ trąbka :tongue4:

ja jestem za tym aby o godz. 18:00 spotkac sie na parkingu pod Neste, o 18:30 wspolny wyjazd :)

jesli komus to nie po drodze to na 19:00 w parku :wink4:

poza tym o ile się orientuję to samochodami można podjechać bliżej parku i zaparkować je przy lokalu "Leśna Perła"

restauracja jest czynna wiec lepiej tam nie parkowac, a z drugiej strony to w parku jest zrobiony specjalny parking wiec lepiej jak tam wszyscy zaparkujemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie a może jednak zrobimy w Studzience bo moja kobitka zna te miejsce i powiedziała że jest to za blisko drogi chodzi o ten Park Leśny i powiedziała ,że lepiej byłoby zrobić w Studzience jest dużo miejsca do zaparkowania i zamiast grilla możemy zrobić tam ognisko albo jak kto woli może pierw być grill , a później posiedzieć przy ognisku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem twojej kobiety ale się zgadzam :kox::good: - robimy w Studzience

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parking pod neste dam rade przyjechac a co do dalszego czasu to nie jestem pewien ile go bede mial no i musze wypoczac jeszcze bo w niedziele jade do brna na wyscigi takze czeka mnie wyjazd z samego rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i musze wypoczac jeszcze bo w niedziele jade do brna na wyscigi takze czeka mnie wyjazd z samego rana

"wypoczniesz" kolego przy grillu :wink4::kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory panowie ze jeszcze nie ma info w pierwszzym poscie ale kompletnie brak mi czasu :confused4:

jutro obiecuje nadrobic i uzupelnic pierwszy post :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A z takim zapytaniem grilla ktoś ma ? czy ognicho robimy ? bo jak ognicho to mogę wsiąść szpikulce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczekam na Was w Jankowicach przy dojeździe do VI szybu przed Studzienką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::hi:

:hi:

A z takim zapytaniem grilla ktoś ma ? czy ognicho robimy ? bo jak ognicho to mogę wsiąść szpikulce :>

No właśnie :?: A może właśnie lepiej było by "fojerę" zrobić :kox: Tylko skąd wziąść drewno :mysli: I oby pogoda ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...