Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

spoko stac mnie na auto stac mnie naprawy

bardziej chodziło mi o to żeby ten fachowiec przynajmniej wiedział co Vag powinien pokazac! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

spoko stac mnie na auto stac mnie naprawy

bardziej chodziło mi o to żeby ten fachowiec przynajmniej wiedział co Vag powinien pokazac! :tongue4:

No to jak cię stać to poco się pytasz kto ma VAG'a ? a jak chciałeś iść do fachowca to powinien mieć VAG'a i widziałby co go boli :naughty: trochę nie rozumiem takich ludzi. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko stac mnie na auto stac mnie naprawy

bardziej chodziło mi o to żeby ten fachowiec przynajmniej wiedział co Vag powinien pokazac! :tongue4:

powiem, ci szczerze, może i masz dobre chęci ale z doświadczenia wiem jak to wygląda 1 spot - vagowanie i koniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co tu tak ucichło :?:

I jak, robimy tego grilla 31.07 :?: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co tu tak ucichło :?:

I jak, robimy tego grilla 31.07 :?: :drunk:

Robimy Robimy jak najbardziej :decayed: normalnie już jestem głodny :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

I jak, robimy tego grilla 31.07 :?: :drunk:

no ba :kox:

tylko jak z miejscem, zostajemy przy Studzience :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak z miejscem, zostajemy przy Studzience :?:

No raczej tak bo innego planu jak narazie nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Wszystkim

Ja bym proponował zbiórkę koło TESCO powiedzmy o 17:00 ( albo wcześniej a może później - kwestia dogadania się :wink4: ) i wtedy jedziemy wszyscy razem na grilla :drunk: ( zabierzcie ze sobą żony z prawo jazdami ) :naughty:

Co Wy na to :mysli: ( jak na lato co :tongue4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wkoncu gdzie to bedzie parking przy tesco czy jak?

dokladnie tak jak Robert to wytlumaczyl :wink4:

spotkamy sie przy Neste (godzine jeszcze ustalimy), a potem razem pojedziemy na miejsce gdzie zrobimy grilla :good:

duzo wczesniej wszystko dokladnie bedzie napisane w pierwszym poscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze trzeba byłoby omówić sprawy "organizacyjne" tzn. skąd wziąć grilla , kiełbaski , browarki ( vodke :kox:) , ...

Ja bym proponował żeby każdy sobie wziął ze sobą kilka kawałków np. "śląskiej", "rożnowej" czy co tam kto lubi :wink4: , browary też "dostawa we własnym zakresie" , ... a grill :?: Ma ktoś jakiegoś dużego grilla ? Albo zrobimy rożno/ognisko ?

PS. nie zapomnijcie o żonach z prawkiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna i zrobic ognisko ale jakby co to tez moge grilla zabrac :wink4:

oczywiscie nie mozna zapomniec rowniez o krzeselkach, kocykach czy jakims stoliku.

mam jeszcze jedno miejsce na oku ale podjade go sprawdzic dzisiaj, widzialem ze jest tam jakas altanka wiec moze byc rowniez ciekawie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno miejsce na oku ale podjade go sprawdzic dzisiaj, widzialem ze jest tam jakas altanka wiec moze byc rowniez ciekawie gwizdanie

W takim razie sprawdź to miejsce i jeśli będzie taka opcja to możesz jeszcze zarezerwować pogodę, najlepiej taką jak dzisiaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Wszystkim

Ja bym proponował zbiórkę koło TESCO powiedzmy o 17:00 ( albo wcześniej a może później - kwestia dogadania się :wink4: ) i wtedy jedziemy wszyscy razem na grilla :drunk: ( zabierzcie ze sobą żony z prawo jazdami ) :naughty:

Co Wy na to :mysli: ( jak na lato co :tongue4: )

:hi:

Mi ten plan jak najbardziej pasuje ,a co do picia to się nie napije bo moja kobitka prawka niema :confused4::(

Ja bym proponował żeby każdy sobie wziął ze sobą kilka kawałków np. "śląskiej", "rożnowej" czy co tam kto lubi :wink4: , browary też "dostawa we własnym zakresie"

Tak byłoby najlepiej żeby każdy zabrał swój własny prowiant :kox:

PS. nie zapomnijcie o żonach z prawkiem :kox:

łeeee.... :confused4::(:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten plan jak najbardziej pasuje ,a co do picia to się nie napije bo moja kobitka prawka niema

no to przypomnij jej zeby sobie piwko wziela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Wszystkim

... a co do picia to się nie napije bo moja kobitka prawka niema :confused4::(

To wysyłaj ją na kurs jak najszybciej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema Bish-kopt

na spocika oczywiscie goraco zapraszamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, totalnie nie wiem do którego tematu uderzyć więc piszę w tym, zwłaszcza że dotyczy to Rybnika. Panowie, jakie warsztaty/ jakich mechaników polecacie dla swoich Audi? Stałem się posiadaczem A4 Sedan 1.6 i mam w nim jeszcze do zrobienia tłumik końcowy i chyba halogenki z przodu. ;) Gdzie kupic najtaniej części w naszym rejonie itd? Będę bardzo wdzieczny za odpowiedz, jeszcze raz przepraszam za OT!

A na zlocie prawdopodobnie się pojawię. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, totalnie nie wiem do którego tematu uderzyć więc piszę w tym, zwłaszcza że dotyczy to Rybnika. Panowie, jakie warsztaty/ jakich mechaników polecacie dla swoich Audi? Stałem się posiadaczem A4 Sedan 1.6 i mam w nim jeszcze do zrobienia tłumik końcowy i chyba halogenki z przodu. ;) Gdzie kupic najtaniej części w naszym rejonie itd? Będę bardzo wdzieczny za odpowiedz, jeszcze raz przepraszam za OT!

A na zlocie prawdopodobnie się pojawię. :>

jak się pojawisz to pewnie ktoś Ci coś podpowie, bo jak sam wiesz, jest sporo warsztatów w Rybniku, szkoda tylko że większość to partacze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...