Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra trza powoli spadać[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:10_________________________________________________ :hi:

Narta lecę

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak.. o ile mnie Hammer nie zabije gdzieś :D

Lubię wyzwania, więc może być :good:

Hammer jest znany na całym Śląsku z jego "spokojnej" jazdy :decayed:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________

Dobra trza powoli spadać[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:10_________________________________________________ :hi:

Narta lecę

:hi:

Opublikowano

Dobra trza powoli spadać

Ty to lubisz uciekać od nas... zwłaszcza, że od jutra nocy będę cicho... przez pewien czas :tongue4:

Opublikowano

Dobra trza powoli spadać

Ty to lubisz uciekać od nas... zwłaszcza, że od jutra nocy będę cicho... przez pewien czas :tongue4:

Spokojnie

Opublikowano

Mnie Kuba ro***erdala zawsze w "Mam talent" :naughty:

za to ma płacone

Tak , ale nadaje się do tej roli chyba najlepiej ze wszystkich polskich "znanych" ludzi :wink4:

Opublikowano

No tak.. o ile mnie Hammer nie zabije gdzieś :D

Lubię wyzwania, więc może być :good:

Hammer jest znany na całym Śląsku z jego "spokojnej" jazdy :decayed:

Zasłużył sobie na taką opinię :naughty:

Opublikowano

Ty to lubisz uciekać od nas... zwłaszcza, że od jutra nocy będę cicho... przez pewien czas :tongue4:

A Wilmo , po spocie też będziesz jeszcze tu spamować ? :mysli:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________

Zasłużył sobie na taką opinię :naughty:

Dokładnie :decayed:

Opublikowano

Mnie Kuba ro***erdala zawsze w "Mam talent" :naughty:

za to ma płacone

Tak , ale nadaje się do tej roli chyba najlepiej ze wszystkich polskich "znanych" ludzi :wink4:

Dokładnie :good: Nie wyobrażam sobie kogoś innego.

No tak.. o ile mnie Hammer nie zabije gdzieś :D

Lubię wyzwania, więc może być :good:

Hammer jest znany na całym Śląsku z jego "spokojnej" jazdy :decayed:

Zasłużył sobie na taką opinię :naughty:

Strach się bać :decayed:

Opublikowano

Mnie Kuba ro***erdala zawsze w "Mam talent" :naughty:

za to ma płacone

Tak , ale nadaje się do tej roli chyba najlepiej ze wszystkich polskich "znanych" ludzi :wink4:

fakt :decayed::good:

Opublikowano

Ty to lubisz uciekać od nas... zwłaszcza, że od jutra nocy będę cicho... przez pewien czas :tongue4:

A Wilmo , po spocie też będziesz jeszcze tu spamować ? :mysli:

Jak się mnie nie pozbędziecie... zwłaszcza Ty różowy... jak stwierdzisz: nieee, nie lubię jej! won! :decayed:

Opublikowano

Jak się mnie nie pozbędziecie... zwłaszcza Ty różowy... jak stwierdzisz: nieee, nie lubię jej! won! :decayed:

A co , kolor ma tu jakieś znaczenie ??? :mysli:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:18_________________________________________________Idę zajarać :decayed:

Opublikowano

Strach się bać :decayed:

:naughty: ostry chłopak fakt ,na drodze szatan (już kiedyś użyłem tego słowa w opisie H4mm3R'a :mysli: )

Opublikowano

Jak się mnie nie pozbędziecie... zwłaszcza Ty różowy... jak stwierdzisz: nieee, nie lubię jej! won! :decayed:

A co , kolor ma tu jakieś znaczenie ??? :mysli:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:18_________________________________________________Idę zajarać :decayed:

Masz większy wpływ :naughty:

I nie pal Pan tyle fuuuuj.... :thumbdown:

Opublikowano

Jak się mnie nie pozbędziecie... zwłaszcza Ty różowy... jak stwierdzisz: nieee, nie lubię jej! won! :decayed:

możesz Jacku mieć rację

:polew:

Opublikowano

Jak się mnie nie pozbędziecie... zwłaszcza Ty różowy... jak stwierdzisz: nieee, nie lubię jej! won! :decayed:

możesz Jacku mieć rację

:polew:

Widzisz Małgosia mnie może nie polubić... zwłaszcza za to, że ja nie lubię kiedy ona pali :decayed:

Opublikowano

Ta tylko Małgosię wszyscy widzieli i znają :naughty:

Opublikowano

Masz większy wpływ :naughty:

Taki jak każdy inny :cool1:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:25_________________________________________________

Ta tylko Małgosię wszyscy widzieli i znają :naughty:

:co: Która to :mysli:

Opublikowano

kilka postów wyżej jak paliłeś [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:27_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:27_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano

Masz większy wpływ :naughty:

Taki jak każdy inny :cool1:

Ależ ta Małgosia skromna :rolleyes:

Ta tylko Małgosię wszyscy widzieli i znają :naughty:

No znają... niezła laska z niej pewnie :polew:

Opublikowano

Masz na myśli Hammera :gwizdanie:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.