Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

:siema:

:hi:

Opublikowano

dzieńdoberek :hi: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________zaś tu jakiś haje i to znowu jedna osoba :cool1:

Opublikowano

Haje może nie , ale wymiana zdań :decayed:

Opublikowano

na twoją jedną odpowiedź zawsze potok zarzutów :no:

Opublikowano

na twoją jedną odpowiedź zawsze potok zarzutów :no:

widocznie lubi synek rozwijać różne zdania :rolleyes:

Opublikowano

na twoją jedną odpowiedź zawsze potok zarzutów :no:

widocznie lubi synek rozwijać różne zdania :rolleyes:

no chłopak lubi się wpieniać :naughty:
Opublikowano

Ale obgadywanie... i to pod nieobecność :cool1:

Opublikowano

no chłopak lubi się wpieniać :naughty:

lubi stawiać na swoim :decayed:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 10:04_________________________________________________

Ale obgadywanie... i to pod nieobecność :cool1:

Obgadywanie :mysli:

Opublikowano

dobra cicho bo zaś będzie larmo :gwizdanie: czsytałeś to : A wiecie ile jaj ma prezydent USA?

Obama

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 10:06_________________________________________________

Ale obgadywanie... i to pod nieobecność :cool1:

a wogóle o kogo chodzi :mysli:
Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 10:04_________________________________________________

Ale obgadywanie... i to pod nieobecność :cool1:

Obgadywanie :mysli:

Mhm :wink4:

dobra cicho bo zaś będzie larmo :gwizdanie: czsytałeś to : A wiecie ile jaj ma prezydent USA?

Obama

Hahaha :D

Opublikowano

a wogóle o kogo chodzi :mysli:

"ale o co chodzi" - Majewski :decayed:

Opublikowano

Że niby co złego to nie Wy? No ładnie ładnie :kox:

Opublikowano

albo to :Jesień jest niebezpieczna!!!

- Dlaczego?

- Bo zawsze można dostać z liścia ..!!

Opublikowano

Dobra ja spadam do roboty :wallbash:

Narta :hi:

Opublikowano

Dobra ja spadam do roboty :wallbash:

Narta :hi:

:hi:

albo to :Jesień jest niebezpieczna!!!

- Dlaczego?

- Bo zawsze można dostać z liścia ..!!

:D

Opublikowano

Jest Rus, Czech i Polak.

Znaleźli skrzynię jabłek.

Musieli się jakoś podzielić.

Polak mówi:

- kto wymyśli wierszyk bierze jabłko.

Rus mówi:

- Mickiewicz pisze piękne wiersze więc wezmę jabłko pierwsze.

Czech:

- Mickiewicz pisze wiersze długie więc wezmę jabłko drugie.

Polak mówi:

- A h*j Wam wszystkim w d*pę, biorę jabłek całą kupę.

Narta
:hi:
Opublikowano

Polacy... :tongue4:

Opublikowano

Mąż wraca do domu lekko niewyraźny:

- Piłeś?

- No coś ty, ani kropelki.

- Przecież widzę, że ledwie stoisz na nogach. Przyznaj się. Piłeś?

- Nie piłem.

- Powiedz Gibraltar.

- Piłem.

Do baru wchodzi facet i siada na stołku. Barman patrzy na niego i pyta:

- Co będzie?

- Poproszę siedem kieliszków whisky, podwójnej.

Barman podaje mu trunki i patrzy, a facet wychyla jeden kieliszek, drugi, trzeci... wszystkie znikają równie szybko, jak się pojawiły. Barman gapi się niedowierzając i pyta go, dlaczego tak szybko wypił wódkę.

- Też byś wypił tak szybko, gdybyś miał to, co ja.

- A co masz, stary?

- Jednego dolara.

Opublikowano

Masakra :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.