Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
ale ta pierwsza 100 to długo szła

początki są zawsze trudne.

ale wyobraź sobie co będzie jak ten sezon nam przyniesie więcej spamowiczy :naughty:

Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________
ale ta pierwsza 100 to długo szła

początki są zawsze trudne.

ale wyobraź sobie co będzie jak ten sezon nam przyniesie więcej spamowiczy :naughty:

oby
Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

buhaha dawno się tak nie uśmiałem wolny rynek też jest na Białorusi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

buhaha dawno się tak nie uśmiałem wolny rynek też jest na Białorusi :polew: :polew: :polew:

a czy znasz ostatnie wypowiedzi "premiera" Putina na temat zamieszek w kraju :naughty:???

Opublikowano

Masz wolny rynek w Rosji, bez przesady, nie rób z nich takich zacofanych. Ale skoro uważasz, że Rosja obecnie jest krajem komunistycznym, to proszę o argumenty :wink4:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:58_________________________________________________przykładem jest chociażby proces Chodorkowskiego...
Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

buhaha dawno się tak nie uśmiałem wolny rynek też jest na Białorusi :polew: :polew: :polew:

a czy znasz ostatnie wypowiedzi "premiera" Putina na temat zamieszek w kraju :naughty:???

do kogo te pytanie ?
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:58_________________________________________________przykładem jest chociażby proces Chodorkowskiego...

:hi:

A mogę wiedzieć o co Ci chodzi konkretniej? Moim zdaniem gość nie mógł w sposób naturalny dorobić się w czasach totalitarnych.

Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

buhaha dawno się tak nie uśmiałem wolny rynek też jest na Białorusi :polew: :polew: :polew:

a czy znasz ostatnie wypowiedzi "premiera" Putina na temat zamieszek w kraju :naughty:???

do kogo te pytanie ?

do Wilmy apropo "demokracji" w Rosji...

Opublikowano

Masz wolny rynek w Rosji, bez przesady, nie rób z nich takich zacofanych. Ale skoro uważasz, że Rosja obecnie jest krajem komunistycznym, to proszę o argumenty :wink4:

ot chociażby bieda ludzi którzy nawet nie mają prądu nie mówiąc o bieżącej wodzie, w którym demokratycznym kraju ludzie są mordowani w taki bądź inny sposób, nie wspominając akcję na dubrowce gdzie wymordowali ludzi bo mają ich za nic, a ataki na czeczenów nie bądź ślepa :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

jak nie zmienicie tematu to zaraz coś tu zamknę :bicz:

Opublikowano

A mogę wiedzieć o co Ci chodzi konkretniej? Moim zdaniem gość nie mógł w sposób naturalny dorobić się w czasach totalitarnych.

dokładnie był z Putinem ,a potem był niewygodny, to na sibir z nim
Opublikowano

ustrój jedynie zwie się "demokracją" lecz bardzo daleko Rosji do niego :wink4: i usz nic więcej nie godom :wink4:

Opublikowano

Wilma boi się ruskiej mafii trza jej wybaczyć :confused4:

Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

buhaha dawno się tak nie uśmiałem wolny rynek też jest na Białorusi :polew: :polew: :polew:

a czy znasz ostatnie wypowiedzi "premiera" Putina na temat zamieszek w kraju :naughty:???

do kogo te pytanie ?

do Wilmy apropo "demokracji" w Rosji...

A czytałeś moją wcześniejszą wypowiedź dokładnie? Wiele przejść, więc chyba nie uważasz, że wszystko się zmieni ot tak. Oficjalnie jest to demokracja prezydencka, którą w pełnym wymiarze osiągnie Rosja dopiero za jakiś czas. Poza tym jeśli gość dorobił się w czasach totalitarnych, to się nie ma co dziwić, że jest ścigany za przekręty.

Masz wolny rynek w Rosji, bez przesady, nie rób z nich takich zacofanych. Ale skoro uważasz, że Rosja obecnie jest krajem komunistycznym, to proszę o argumenty :wink4:

ot chociażby bieda ludzi którzy nawet nie mają prądu nie mówiąc o bieżącej wodzie, w którym demokratycznym kraju ludzie są mordowani w taki bądź inny sposób, nie wspominając akcję na dubrowce gdzie wymordowali ludzi bo mają ich za nic, a ataki na czeczenów nie bądź ślepa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jeśli u nas nie ma referendów na tematy polityczne, to jaka demokracja jest u nas? Demokracja = władza ludu, u nas tego nie ma.

jak nie zmienicie tematu to zaraz coś tu zamknę :bicz:

Ok. Koniec tematu z mojej strony, a reszcie radzę poczytać coś lepszego niż Fakt, Onet tudzież inne źródła nastawione wyłącznie na jedną stronę.

Opublikowano

Hahahahaha no faktycznie "przyjaźń" aż bucha :D ale mogę jedynie stwierdzić, że myliłeś się mówiąc, że Rosja, to kraj komunistyczny :tongue4:

a niby jaki demokratyczny :polew: :polew: :polew:

Po wielu przejściach w Rosji obecnie jest demokracja prezydencka. Komunizm w Rosji panował za czasów Stalina, czyli ponad 50 lat temu :wink4:

Pierwszym prezydentem Rosji był Borys Jelcyn, a po nim został Putin. Poza tym gdyby był tam komunizm teraz, to nie byłoby wolnego rynku.

buhaha dawno się tak nie uśmiałem wolny rynek też jest na Białorusi :polew: :polew: :polew:

a czy znasz ostatnie wypowiedzi "premiera" Putina na temat zamieszek w kraju :naughty:???

do kogo te pytanie ?

do Wilmy apropo "demokracji" w Rosji...

A czytałeś moją wcześniejszą wypowiedź dokładnie? Wiele przejść, więc chyba nie uważasz, że wszystko się zmieni ot tak. Oficjalnie jest to demokracja prezydencka, którą w pełnym wymiarze osiągnie Rosja dopiero za jakiś czas. Poza tym jeśli gość dorobił się w czasach totalitarnych, to się nie ma co dziwić, że jest ścigany za przekręty.

Masz wolny rynek w Rosji, bez przesady, nie rób z nich takich zacofanych. Ale skoro uważasz, że Rosja obecnie jest krajem komunistycznym, to proszę o argumenty :wink4:

ot chociażby bieda ludzi którzy nawet nie mają prądu nie mówiąc o bieżącej wodzie, w którym demokratycznym kraju ludzie są mordowani w taki bądź inny sposób, nie wspominając akcję na dubrowce gdzie wymordowali ludzi bo mają ich za nic, a ataki na czeczenów nie bądź ślepa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jeśli u nas nie ma referendów na tematy polityczne, to jaka demokracja jest u nas? Demokracja = władza ludu, u nas tego nie ma.

jak nie zmienicie tematu to zaraz coś tu zamknę :bicz:

Ok. Koniec tematu z mojej strony, a reszcie radzę poczytać coś lepszego niż Fakt, Onet tudzież inne źródła nastawione wyłącznie na jedną stronę.

ahhh Wilma... onet i fakt ależ oczywiście :>

poczytaj na temat tego jak Putin doszedł do władzy...

ps. jak odkopię fakta to Ci zrobię skana :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________usz siedza cicho bo jakoś ostatnio często przypada mi się droczyć :decayed:

Opublikowano

Cicho już, bo Arek nas wszystkich wrzuci do garów :wink4:

Opublikowano
  • Autor
a reszcie radzę poczytać coś lepszego niż Fakt, Onet

dokładnie :good: najlepiej Auto Świat

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.