Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm nikt na hasło Krupnik nie reaguje ...

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:12_________________________________________________ :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm nikt na hasło Krupnik nie reaguje ...

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:12_________________________________________________ :mysli:

Pijemy STOCKa :gwizdanie:

Opublikowano

hmm nikt na hasło Krupnik nie reaguje ...

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nikt oprócz niepijącej :polew: :polew:

To skąd ja go kojarzę?... ewidentnie ten nick widziałam!

Marzena może z pierwszych spotów :gwizdanie:

:polew:

Tak Arku, Marzena numer 2 :D

Opublikowano
  • Autor
hmm nikt na hasło Krupnik nie reaguje ...

bo dopiero co jadłem....... :confused4:

Opublikowano
To skąd ja go kojarzę?... ewidentnie ten nick widziałam!

Marzena może z pierwszych spotów :gwizdanie:

Jak ten laki był na spocie to ja z Marzeną byliśmy akurat na wczasach (zresztą był to akurat jeden spot w Rybniku na którym nie byłem :cool1: , przez to go nie znam )

Opublikowano
  • Autor

to jest furka Laki'ego

7bfd259e01f4e449med.jpg

Opublikowano

Jak ten laki był na spocie to ja z Marzeną byliśmy akurat na wczasach (zresztą był to akurat jeden spot w Rybniku na którym nie byłem :cool1: , przez to go nie znam )

Sorki a kto był z Badboy z tobą B6 na pierwszym spocie ,na chyba SWD i chyba Pb.

Mówił ze jedzie do NL do roboty

Opublikowano
  • Autor

Jak ten laki był na spocie to ja z Marzeną byliśmy akurat na wczasach (zresztą był to akurat jeden spot w Rybniku na którym nie byłem :cool1: , przez to go nie znam )

Sorki a kto był z Badboy z tobą B6 na pierwszym spocie ,na chyba SWD i chyba Pb.

Mówił ze jedzie do NL do roboty

na pierwszym spocie Badboy'a (a naszym III) był właśnie Laki

11725b0052920b26med.jpg

Opublikowano

Jak ten laki był na spocie to ja z Marzeną byliśmy akurat na wczasach (zresztą był to akurat jeden spot w Rybniku na którym nie byłem :cool1: , przez to go nie znam )

Sorki a kto był z Badboy z tobą B6 na pierwszym spocie ,na chyba SWD i chyba Pb.

Mówił ze jedzie do NL do roboty

na pierwszym spocie Badboy'a (a naszym III) był właśnie Laki

Dokładnie teraz obejrzałem zdjęcia i już wiem :good:

Opublikowano

Dobry gościu ( zapożyczone z naszego forum )

Opublikowano
  • Autor

Dobry gościu ( zapożyczone z naszego forum )

filmik dość stary ale gość wymiata :good:

części jego układu tańczył jeden z uczestników w "Mam Talent"

Opublikowano

Dobry gościu ( zapożyczone z naszego forum )

Dobry :good:

Opublikowano

Dobry gościu ( zapożyczone z naszego forum )

Ale giętki koleś masakra :shocked::good:

Opublikowano
  • Autor

a zobaczcie to....

Opublikowano

Dobry gościu ( zapożyczone z naszego forum )

Ale giętki koleś masakra :shocked::good:

A Ty sie smaruj dla mężą a nie pisz na forum :gwizdanie:

Opublikowano

a zobaczcie to....

:good:

Dobry gościu ( zapożyczone z naszego forum )

Ale giętki koleś masakra :shocked::good:

A Ty sie smaruj dla mężą a nie pisz na forum :gwizdanie:

Nie martwiaj, robię co trzeba :naughty:

Opublikowano
  • Autor

filmik poniżej może nie jest taki super jak te powyżej ale jak dla mnie ma to coś w sobie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.