Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cóż, to i ja lecę... odezwę się z pracy. Jakby były jakieś nowe wieści co do spota, to proszę o PW

:hi:

A co mąż wrócił ? :naughty:

Tu i tak się milczy do mnie, więc ja czekając na niego nie będę tu w samotnościach nocki robić :tongue4:

jesteś pod dobra opieką póki co :naughty:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________jakies informacje od męża ? gdzie aktualnie jest ? czy mu jacyś ruscy drogi nie zatarasowali itp. ? czy po prostu robi Ci niespodziankę :tongue4: chociaż nie wierzę że taka trasa i ani be ani me :gwizdanie:

Jak ostatnio rozmawialiśmy mówił, że ma z 600km jeszcze.

Dobrą opieką... zgnieść mnie przy stole chcą i upić zapewne :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:29_________________________________________________Lecę z roboty się odezwę. Dobrej nocki życzę :hi:

wzajemnie :hi:

co to jest 600km dla S8 :naughty: gorzej jak źle obliczy i CPNów nie bydzie po drodze :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bad boy ile tam osób sie zjawi w sobote na spocie?

Opublikowano

To jak zamówić dwa stoliki na sobotę , jutro będę tam dzwonić

Wstępnie liczę , że będzie Artur z Kasią , Tomek ( Deck's ) , Wilma , Andrzej ( Badboy ), Tomek ( Hammer) , ja z Marzeną , Daniel + ? ... jeżeli było by nas tylu może jeden stolik by wystarczył :mysli: chyba nikt więcej nic nie gadał , ze się "pisze" na to :mysli:

coś koło tego co robert napisał :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________

bad boy ile tam osób sie zjawi w sobote na spocie?

byś sie musioł obstawić na ta nowo droga życia :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

bad boy ile tam osób sie zjawi w sobote na spocie?

kolego a Ty piszesz się na późniejszy wypad do "Sękatej" ?

Opublikowano

bad boy ile tam osób sie zjawi w sobote na spocie?

kolego a Ty piszesz się na późniejszy wypad do "Sękatej" ?

Hmm

Opublikowano

no spoko.....nie bede miał za duzo czasu ale jasne....mówisz i masz

Opublikowano

Hmm

What ?

Opublikowano

Wilma smaruj bo jak wpadnie to będzie szczypać :gwizdanie:

Opublikowano

no spoko.....nie bede miał za duzo czasu ale jasne....mówisz i masz

spot jest na 17:00 myślę , żeby "Sękatą" zamówić na 19:00 ? :mysli:

Opublikowano

Hmm

What ?

No co tylko pytam

Opublikowano

Ciebie Tomek (Sztomel) też jakoś nie widać na spotach :gwizdanie:

Opublikowano

no spoko.....nie bede miał za duzo czasu ale jasne....mówisz i masz

spot jest na 17:00 myślę , żeby "Sękatą" zamówić na 19:00 ? :mysli:

Za późno zmarzniecie

Opublikowano

Ciebie Tomek (Sztomel) też jakoś nie widać na spotach :gwizdanie:

no i uciekł :confused4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 00:00_________________________________________________

Za późno zmarzniecie

No to niech będzie 18:30 :decayed:

Opublikowano

Jest nowa AutoMapa 6.7 Final :decayed:

Opublikowano

Jest nowa AutoMapa 6.7 Final :decayed:

Ja nie mam Navi , muszę w tym roku coś kupić , co polecasz co oczywiście da się "stjunogować" i otworzyć np. AutoMapę :wink4:

Opublikowano

to w koncu na która ta pizzeria?heheh bo musze mój głód nastawić hehehe

Opublikowano

to w koncu na która ta pizzeria?heheh bo musze mój głód nastawić hehehe

jutro zadzwonię i zobaczymy czy w ogóle mają coś wolnego jeszcze :wink4:

Opublikowano

Jest nowa AutoMapa 6.7 Final :decayed:

Ja nie mam Navi , muszę w tym roku coś kupić , co polecasz co oczywiście da się "stjunogować" i otworzyć np. AutoMapę :wink4:

Najtańszą z ekranem min. 4,3 cal a potem walisz do mnie i juz :good:

Opublikowano

Najtańszą z ekranem min. 4,3 cal a potem walisz do mnie i juz :good:

Działasz w tym kierunku ? :naughty:

Mam też kumpla w robocie co się bawi tym , ale długo trzeba czekać , na taką "przeróbkę" bo wiecznie nie ma czasu :kwasny: Także jak co to się odezwę

Opublikowano

Najtańszą z ekranem min. 4,3 cal a potem walisz do mnie i juz :good:

Działasz w tym kierunku ? :naughty:

Mam też kumpla w robocie co się bawi tym , ale długo trzeba czekać , na taką "przeróbkę" bo wiecznie nie ma czasu :kwasny: Także jak co to się odezwę

Przyjedziesz do mnie i w połowie 0,7 krupnika bydymy szukac satelitów :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.