Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: po robocie :hi:

Zaraz będę dzwonić do "Sękatej" ale jest problem , dziś się dowiedziałem, że znajoma odprawia urodziny w sobotę , na spocie na pewno będę ale czy w "Sękatej" ... nie wiem jeszcze :mysli:

Tomek gratki 800 strony :good:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 20:55_________________________________________________Zamówione na 18:30 , teraz tak : w sobotę do południa muszę jeszcze raz zadzwonić i powiedzieć ilu nas w miarę dokładnie będzie , bo jeżeli będzie nas do ~ 10 osób to dostaniemy jeden wielki stolik , natomiast jeżeli było by nas znacznie więcej niż 10 to połączą nam dwa stoliki razem.

Także proszę dać znać kto jest chętny najpóźniej do soboty rano

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja +Kasia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gratulacje kolejnej otwartej setki :oklaski:

potrzebowaliście na to tylko tygodnia :good:

no i zmykam do wyra......

ale dobrze że juto już piątek :notworthy:

Blant jakie masz plany na sobotę rano :?: łapiemy się za to zawieszenie :?:

Opublikowano

Ja +Kasia :wink4:

:good:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________Wilmy nie ma i cisza zapadła :gwizdanie:

:facepalm:

Opublikowano

coś się ekipa kruszy na tą sobotę :gwizdanie:

Opublikowano

ja na spocie będę na 100%, a w "Sękatej" na 95% :decayed:

Opublikowano

czyli do Sękatej na 100% póki co piszę się ja Wilma, Arturoo i laki :)

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________Hammer ?

Opublikowano

czyli było by 6 osób ( + na 95% ja z Marzeną ) ... jeszcze ktoś ? Myślę , ze Deck's też wpadnie , czyli 7-9 osób , w tym przypadku bez problemu wystarczy jeden stolik :wink4: chyba , że jeszcze ktoś chętny

Opublikowano
:hi: gratuluję kolejnej setki no i spadam bo muszę jutro wcześnie wstać :hi:
Opublikowano

brał ktokolwiek jakiś nr kontaktowy do Wilmy ???żeby ją nakierować w razie czego ?

Opublikowano

brał ktokolwiek jakiś nr kontaktowy do Wilmy ???żeby ją nakierować w razie czego ?

Ja nie

Napisz jej na PW nr. Twojego tel. a Ona niech Ci podeśle jej nr.

Opublikowano

chociaż logicznie rzecz biorąc jeśli nie chciała podać swojego imienia, to co dopiero nr kontaktowy :)

ciekawe czy se dobrze fetym nasmarowała na dzisiej :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:06_________________________________________________

brał ktokolwiek jakiś nr kontaktowy do Wilmy ???żeby ją nakierować w razie czego ?

Ja nie

Napisz jej na PW nr. Twojego tel. a Ona niech Ci podeśle jej nr.

jeśli będzie taka potrzeba sama myślę zagada o tą sprawę, w końcu to duża dziewczynka :)

Opublikowano

oj zdziwiłbyś się , zdziwił :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

oj zdziwiłbyś się , zdziwił :gwizdanie:

:decayed:

apropo tego fetu :naughty::decayed: ?

Opublikowano

apropo tego fetu :naughty::decayed: ?

apropo wszystkiego :decayed:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________Żartuję :tongue4:

Napisz jej na PW może da nr. tel. , może chciała dać ale głupio jej było o tym gadać "publicznie" :mysli:

Opublikowano

apropo tego fetu :naughty::decayed: ?

apropo wszystkiego :decayed:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________Żartuję :tongue4:

Napisz jej na PW może da nr. tel. , może chciała dać ale głupio jej było o tym gadać "publicznie" :mysli:

hmm wydaje mi się że tym powinien się zająć prezesu lub organizator a nie taki zwykły szarak jak ja :wink4:

Opublikowano

hmm wydaje mi się że tym powinien się zająć prezesu lub organizator a nie taki zwykły szarak jak ja :wink4:

No to w takim razie Arek jest odpowiedzialny za Jej bezpieczne przybycie do nas :decayed:

Opublikowano

No cóż pora na mnie :naughty:

Do jutra :wink4::hi:

no no już 6,5 h ...

:sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:

Opublikowano

Gdzie tam , po tak długiej podróży Saszka na pewno śpi :przebiegly:

Opublikowano

Gdzie tam , po tak długiej podróży Saszka na pewno śpi :przebiegly:

po takim długim czasie rozłąki, Wilma już zapewne prawie jak perpetum mobile :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.